انتاریو اعلام لیست جدید از کسب و کار است که می تواند بازگشایی

تورنتو — انتاریو اعلام کرده است یک لیست از کسب و کار بیشتر از می تواند باز با دستورالعمل های دقیق در جای خود به عنوان استان حرکت می کند با “خوشبینی محتاطانه” به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

برتر داگ فورد گفت: باغ مراکز و مهد کودک اجازه خواهد داشت برای بازگشایی همانطور که از جمعه در 12:01 a. m. روز شنبه, سخت افزار, فروشگاه های ایمنی و فروشگاه های عرضه نیز خواهد شد مجاز به بازگشایی شده است.

در مه 11, فروشگاه های خرده فروشی با یک خیابان ورودی اجازه خواهد داشت برای بازگشایی, برای منظقه وانت.

“ما آماده شده است برای دریافت بیشتر و بیشتر از اقتصاد ما کار دوباره با خیال راحت و با احتیاط به خاطر وقتی که می آید به بازگشایی اقتصاد ما من می خواهم به جای امن تر از متاسفم,” فورد گفت.

بیشتر: لیست کامل از کسب و کار است که می تواند بازگشایی در انتاریو

“من می خواهم به روشن تمام بهداشت عمومی اقدامات در محل باقی می ماند و به شدت اجرا خواهد شد. ما نمی توانیم به پیشرفت ما ساخته شده برای اعطا شده است.”

“ما حرکت خواهد کرد و با خوشبینی محتاطانه.”

یک لیست کوچک از غیر ضروری دیگر کسب و کار در این استان اجازه داده شد به بازگشایی در روز دوشنبه زمانی که برخی از فصلی کسب و کار و پروژه های ساخت و ساز داده شد چراغ سبز برای ادامه فعالیت.

کسب و کار است که هم اکنون می توانید باز کردن درهای خود را به مشتریان خواهد شد و باید به دنبال دستورالعمل همان فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در حال حاضر در حال انجام از جمله ترویج فیزیکی فاصله و مکرر دست-شستشو مطابق با سطوح نصب موانع فیزیکی متناوب در شیفت و ارائه تماس با ما پرداخت.

این استان هنوز در نقطه ورود به مرحله اول بازگشایی چارچوب است که — به علاوه اجازه می دهد محل که می توانید تغییر دهید و عملیات برای بازگشایی — را ببینید افتتاح پارک اجازه می دهد برای بیشتر مردم در رویدادهای خاص مانند مجالس ترحیم و داشتن بیمارستان رزومه برخی از غیر فوری به عمل جراحی.

قبل از انتاریو می تواند بازگشایی افسر ارشد پزشکی از سلامت است که به دنبال سازگار دو تا چهار هفته کاهش تعداد موارد جدید.

هفته گذشته دولت استانی منتشر شده یک لیست از بخش-دستورالعمل های خاص صنایع باید به دنبال به منظور بازگشایی شده است.

Ontario reopening some businesses

دولت جدید دستورالعمل های ایمنی جهت ارائه به صنایع مختلف از جمله خرده فروشی, مراقبت های بهداشتی, تولید, گردشگری, خدمات رستوران و غذا و دفاتر و سایت های ساخت و ساز و حمل و نقل و خدمات حمل و نقل.

برتر نیز پرده برداری از سه فاز برنامه ریزی برای بازگشایی هفته بعد از خاموش کردن. این طرح لقب “چارچوبی برای بازگشایی استان ما” ایالات پارامترهای هر یک از “تدریجی و مرحله ای است.”

انتاریو نیز تمدید آن اورژانس سفارشات امروز که شامل ادامه داد: بسته شدن غیر ضروری کسب و کار به عنوان استان گزارش 412 موارد جدید COVID-19 و 68 مرگ و میر بیشتر.

با فایل های از کانادا را فشار دهید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de