تورنتو — به عنوان بسیاری از کسب و کار شروع به بستن درهای خود را به طور نامحدود با توجه به COVID-19 گیر این دولت انتاریو اعلام کرده است اقدامات لازم به منظور حفاظت کارگران در سراسر استان.

دولت استانی تحت برتر داگ فورد گفت: آن را در نظر دارد به معرفی قانون که “بلافاصله ارائه محافظت ترک به کارکنان در انزوا و یا قرنطینه” با توجه به این رمان coronavirus از جمله کسانی که نیاز به دور از محل کار برای مراقبت از کودکان در دوران مدرسه و مهد کودک تعطیل.

“آخرین چیزی که ما می خواهم در حال حاضر برای افرادی است که به نگرانی در مورد امنیت شغلی” فورد به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری برگزار شده در پارک ملکه در صبح روز دوشنبه. “همین دلیل است که من خواسته ام تیم ما شروع به تهیه پیش نویس قانون برای حفاظت از کارگران و خانواده.”

“اگر این قانون تصویب این اطمینان خواهد داد که اگر شما در قرنطینه از آنجا که شما در حال تجربه علائم و یا از شما خواسته خود جدا شما نمی خواهد از دست دادن شغل خود را و اگر شما پدر و مادر هستند و شما نیاز به ماندن در خانه به دنبال پس از کودکان و نوجوانان در حالی که مدارس تعطیل هستند, شما نمی خواهد از دست دادن کار خود را.”

این قانون پیشنهادی را ارائه حفاظت برای ساکنان انتاریو که قادر به کار با توجه به:

  • تحت تحقیقات پزشکی و نظارت و یا درمان برای COVID-19
  • اقدام مطابق با سفارش تحت حفاظت بهداشت و ارتقاء عمل
  • بودن در انزوا و یا قرنطینه
  • اقدام مطابق با بهداشت عمومی و یا جهت کسب اطلاعات
  • اینکه کارگردانی از یک کارفرما به کار نمی
  • نیاز به ارائه مراقبت برای یک فرد به یک دلیل مربوط به COVID-19 از جمله مدرسه و یا مهد کودک تعطیلی

روز پنج شنبه در استان اعلام کرد که تمام بودجه عمومی مدارس خواهد بود بسته به مدت دو هفته پس از ماه مارس ، پس از مدت کوتاهی بسیاری از مراکز نگهداری از کودکان در سراسر استان اعلام کردند که با بسته باقی می ماند برای همان دوره زمانی.

فهرست: آنچه را لغو و بسته در تورنتو ؟

بعلاوه این قانون نیز حذف نیاز به ارائه یک پزشکی توجه داشته باشید اگر یک کارمند نیاز به زمان را از کار.

این اقدامات خواهد بود عطف به ماسبق به Jan. 25, 2020 بود که تاریخ که برای اولین بار presumptive مورد از این ویروس گزارش شده در این استان است.

پس از آن وجود داشته است 177 مورد تایید در انتاریو از جمله پنج بیمارانی که بهبود یافته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de