انتاریو اجازه می دهد تا تورنتو و پوست منطقه برای پیشبرد به مرحله 3 در جمعه

تورنتو — تورنتو و پوست منطقه حرکت خواهد کرد به آینده به مرحله 3 انتاریو بازگشایی برنامه ریزی در روز جمعه.

استانی دولت اعلام کرد در روز یکشنبه است.

“این تصمیم در مشاوره با افسر ارشد پزشکی سلامت و پزشکی محلی افسران سلامت” انتشار اخبار صادر شده توسط دولت انتاریو گفت.

“این است که بر اساس مثبت روند محلی از کلید عمومی شاخص های سلامت از جمله کاهش انتقال COVID-19 مداوم در بیمارستان ظرفیت بهداشت عمومی ظرفیت برای انجام سریع مورد و تماس با مدیریت و افزایش قابل توجهی در تست.”

این دو حوزه را به طور رسمی وارد مرحله 3 در 12:01 صبح روز جمعه.

ویندزور-اسکس در حال حاضر تنها منطقه در انتاریو باقی مانده در مرحله.

“انتاریو ادامه خواهد داد برای نظارت بر روند محلی از کلید عمومی شاخص های سلامت در ویندزور-Essex County, واحد سلامت منطقه و حرکت آن را به مرحله 3 که آن را بی خطر است برای انجام این کار” دولت گفت.

سه منطقه در حال انتظار برای حرکت رو به جلو به مرحله 3 برگزار شد به دلیل این که خود را روزانه COVID-19 مورد می شمارد.

در مرحله 3 داخل سالن ناهار خوری می تواند رزومه در کافه ها و رستوران ها و اندازه تجمعات را افزایش می دهد به داخل خانه 50 و 100 در خارج از منزل.

فیزیکی فاصله است که هنوز هم مورد نیاز در هر جمعی با مردم از در خارج یک فرد اجتماعی دایره. این استان در حال افزایش است تعداد زیادی از مردم یک فرد می تواند با جمع آوری بدون فاصله فیزیکی اقدامات در محل.

شهردار تورنتو جان حزب محافظه گفت: صبح روز چهارشنبه که در حال حرکت به مرحله 3 “نتیجه بسیاری از کار سخت توسط Torontonians و خط مقدم ما کارگران است.”

در روز سه شنبه, تورنتو, کانادا بزرگترین شهرستان, گزارش فقط یک مورد جدید از COVID-19.

“به نظر می رسد مثل یک راه طولانی از ترسناک روز از زمستان هنگامی که ما با داشتن جلسات ما در آغاز همه گیر و شنیدن اعداد است که تقریبا غیر قابل درک در شرایط مورد شمارش و همچنین پیش بینی که چگونه بسیاری از مردم می تواند از دست دادن زندگی خود و یا تبدیل شدن به بیماری” حزب محافظه گفت.

“شما می تواند به پایین به صفر برسد و من امیدوارم که اتفاق می افتد اما پس از آن ما فقط به ماندن هوشیار. COVID-19 برطرف نمی شود فقط به خاطر اینکه ما در مرحله 3.”

چه هنوز هم نمی تواند باز در مرحله 3?

دولت را ممنوع کرده است تعدادی از خطر بالا کسب و کار و فعالیت های از سرگیری در مرحله 3 از جمله پارک های تفریحی, پارک آب بوفه-سبک خدمات مواد غذایی در رستوران ها و کافه شبانه, باقی می ماند در اردوگاه برای کودکان, خصوصی کارائوکه اتاق های طولانی مدت و یا عمدی تماس در حالی که بازی های ورزشی, سونا, اتاق بخار, داخل حمام خانه ها و اکسیژن میله های زندان.

کاباره ها هنوز ممنوع از بازگشایی جز به منظور خدمت به مواد غذایی و یا نوشیدنی است.

قمار خواهد شد مجاز به بازگشایی اما جدول بازی ها ممنوع است.

در ضمن تمام رستوران ها, میله, امتیاز می ایستد و دیگر مواد غذایی و نوشیدنی موسسات مجاز به بازگشایی برای داخل سالن ناهار خوری در مرحله 3.

سالن های ورزشی و تناسب اندام استودیو همچنین می توانید بازگشایی با پروتکل های ایمنی در محل. سازمان ورزش همچنین می توانید رزومه به غیر از تماس های ورزشی. زمین های بازی, جامعه, مراکز و کتابخانه ها نیز بازگشایی شده است.

این استان همچنین اجازه خواهد داد که شخصی خدمات پشتیبانی به رزومه که شامل مشتریان صورت مانند لوله و برخی از سوراخ.

فورد را اعلام

فورد به آدرس تورنتو و پوست منطقه در حال حرکت به مرحله 3 در یک کنفرانس مطبوعاتی در 1 بعد از ظهر در پارک ملکه.

او می خواهد پیوست و در کنار وزیر مراقبت طولانی مدت دکتر Merrilee فولرتون نیز اعلام راه اندازی یک کمیسیون مستقل را به COVID-19 و مراقبت طولانی مدت.

CTVNewsToronto.ca خواهد جریان اعلام کنند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de