TYENDINAGA MOHAWK خاک, ONT. — اعضای Mohawk اول ملت برای دیدار شنبه با فدرال بومی خدمات وزیر مارک میلر در یک CN راه آهن عبور در انتاریو است.

“CN راه آهن و توقف در آن 9 روز پس از Mohawks خواستار آن شدند که هیچ قطار عبور از قلمرو خود در Tyendinaga تا RCMP ترک مرطوب’suwet’en خاک که در آن دولت با استفاده از قدرت نظامی نیروی پلیس به همراهی ساحلی گاز لینک کارکنان که ساختمان جدید fracked لوله گاز” موهاک انتشار اخبار در روز جمعه گفت.

“فدرال بومی خدمات وزیر مارک میلر درخواست کرده است به “لهستانی نقره میثاق های زنجیره ای” یکی از اصلی موافقت نامه های بین Mohawks و تاج برای رسیدگی به این مسائل است که هر دو کشور کانادا و Mohawks اند.

“فردا او خواهد بود پس از رسیدن به Wyman Rd CN راه آهن عبور در ساعت 10 صبح Mohawks توافق کرده اند با او ملاقات کند.”

میلر گفت: در این جلسه ناشی از دعوت او به برخی از Mohawk رهبران چهارشنبه شب در رابطه با وضعیت در Tyendinaga.

“من توافق به یک جلسه در روز شنبه در یک محل از انتخاب خود در Tyendinaga” میلر گفت: در توییتر. “من می توانم تایید می کنند که آنها توافق کرده اند برای آن است که من در حال حاضر خواهد بود.”

میلر گفت: او رسیده به Mohawk رهبران Kanenhariyo رئیس Maracle و منطقه ای رئیس آرچیبالد.

در همین حال پلیس نگه داشته و یک چشم ناظر در یک تعداد انگشت شماری از معترضان مسدود کردن عمده کشش راه آهن در شرق انتاریو به عنوان فشار سیاسی نصب شده در استان به زور به اقدام قاطع تر.

محاصره در قلب Tyendinaga Mohawk خاک در نزدیکی Belleville, Ont., برای اولین بار بنا پنجشنبه گذشته توسط اعضای جامعه نشان دادن همبستگی با ارثی روسای مرطوب’suwet’en اول کشور در بریتیش کلمبیا که در مخالفت با توسعه گاز طبیعی مایع و پروژه ای است که عبور از قلمرو سنتی خود را.

انتاریو محاصره همراه با تلاش های مشابه در سال قبل از میلاد و کبک منجر به از طریق راه آهن تعلیق قطار مسافری خدمات در سراسر کشور و Canadian National Railway Co. بستن حمل و نقل عملیات در شرق کانادا.

استان انتاریو با پلیس در دفاع از آن دست زدن به این وضعیت گفت: ماموران شده اند در مذاکرات با معترضان در طول هفته — یک حرکت است که در خط با نیروی چارچوب در حل و فصل درگیری با جوامع بومی.

“استفاده مناسب از پلیس اختیار است, معتبر, مناسب رویکرد به د-افزایش موقعیت هایی مانند این” سخنگوی لایحه Dickson در بیانیه ای گفت. “این تمرین مناسب از پلیس اختیار را نباید با عدم اجرای قانون.”

تعدادی از دادگاه دستورات صادر شده است در تلاش برای حذف معترضان اما اغلب نادیده گرفته شده اند. زمانی که یک چنین سند تحویل داده شد به انتاریو تظاهرکنندگان بیش از آخر هفته آن را به آتش کشیده روی ریل قطار.

حدود ده معترضان جات در اطراف خط راه آهن بعد از ظهر روز جمعه پس از unfurling آگهی های رنگارنگ تحمل بومی نمادها. برخی از اعضای جامعه متوقف شده و به بررسی صحنه و یا ارائه پشتیبانی با یک خانواده چهار ساخت تکرار سفر به آوردن نان هوموس و مواد غذایی دیگر به تظاهرکنندگان.

در یک نقطه دو افسر پلیس رفت به مانع و برگزار مختصری گفتگو با معترضان.

تعداد فزاینده ای از رهبران کسب و کار و صنعت گروه به نام دولت یا دخالت پلیس در آتن و فدرال محافظه کار رهبر اندرو Scheer گرفت تا گریه در روز جمعه.

“اجرای قانون باید اجرای قانون” او گفت:. “ما دستور دادگاه ما دادگاه بوده است. آنها باید محترم شمرده شود.”

اما وزیر حمل و نقل مارک Garneau گفت: این وضعیت بیشتر متنوع اذعان مملو تاریخچه بین استان انتاریو پلیس و جوامع بومی ممکن است برای یک مطلب ظریف رویکرد است.

“همچنین به یاد داشته باشید که آنها را به حساب برخی از تاریخ در اینجا هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق افتاده است در Ipperwash,” او گفت: با اشاره به خشونت 1995 بن بست که منجر به مرگ فعال بومی دادلی جورج. “آن است که تصمیم خود را در مورد چگونگی برخورد با آن است.”

نخست وزیر جاستین ترودو موافقت کرد و اشاره کرد که نیروهای پلیس باید حق استفاده از اختیار خود که پرداختن به چنین شرایطی است.

“ما نه از نوع کشور که در آن سیاستمداران بگویید پلیس چه در عملیاتی مهم” ترودو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلمان است.

این OPP در آمد برای سهم قابل توجهی از سرزنش برای Ipperwash بن بست با توجه به نتایج حاصل از یک پرس و جو عمومی به این موضوع است. کمیسر سیدنی لیندن یافت که “فرهنگی کوردلی و نژاد پرستی” در میان OPP افسران نقش مهمی در چگونگی وضعیت گشوده است.

چارچوب در حال حاضر در محل شد به عنوان یک نتیجه مستقیم از جورج مرگ و به صراحت خواستار پاسخ اندازه گیری است که بومی دیدگاه به حساب آورد.

“این است که نقش OPP و تمام کارکنان آن را به هر تلاش و قبل از بحرانی حادثه به درک این مسائل و برای حفاظت از حقوق همه طرف های درگیر در سراسر چرخه جنگ” چارچوب می خواند.

دیکسون گفت که چارچوب خود ادامه خواهد داد و به اطلاع OPP را از دست داده و شرقی انتاریو محاصره است که درگیر هیچ دستگیری تا کنون.

“این OPP احترام به حق هر کس حق آزادی بیان و تجمع مسالمت آمیز, اما ما همچنین می دانیم حقوق عموم ساکنان محلی و کسب و کار به یک محیط امن,” او گفت:.

با فایل های از Michelle McQuigge در تورنتو

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. 14, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو