Ont. بیمارستان به راه اندازی ویژه COVID-19 درمانگاه به سهولت مشغول اورژانس

تورنتو — به عنوان بیمارستان و امکانات درمانی در سراسر کانادا آماده مسئولیت رسیدگی به گسترش coronavirus دیده می شود در سراسر جهان برخی از پزشکان نگران پتانسیل سیل بیماران ضربه زدن به اتاق اورژانس.

دکتر جف Powis پزشکی مدیر پیشگیری از عفونت و کنترل در مایکل Garron بیمارستان در تورنتو آماده است برای باز کردن یک 14-اتاق COVID-19 غربالگری درمانگاه هفته آینده که قرار است در نزدیکی یک خانواده درمانگاه پزشکی است.

آن می تواند قادر به غربالگری چند صد نفر روزانه که به اعتقاد آنها ممکن است COVID-19 اما که ممکن است سرماخوردگی یا سایر عفونت های تنفسی شایع در طول زمستان.

همان عمل مورد استفاده قرار گرفت در طول H1N1 شیوع در سال 2009 و Powis گفت: بیمارستان در سراسر کشور باید کار را به سرعت به آنها را در این زمان در اطراف.

“این چیزی است که باید باشد که هر واحد بهداشت سراسر استان تکرار و من می دانم که آنها در حال کار بر روی آن اما سرعت نیاز به شتاب گفت:” اخبار CTV.

در طول هفته گذشته Powis گفت: اورژانس واحد شاهد افزایش بیماران در آینده به بررسی آنها سرفه یا تب نشانه های احتمالی عفونت کروناویروس.

کلینیک اجازه می دهد تا بیماران را به نمایش دور از اتاق اورژانس آزاد آن را به کمک تنها ترین بیماران بدحال.

“به مردم اضطراب و نگرانی در مورد افزایش COVID-19 که در حال رفتن به بسته ما اتاق اورژانس با افرادی که نمی نیاز به اورژانس و که می تواند دیده می شود در مرکز ارزیابی,” او گفت:.

“من تعهد همواره به ماندن یک قدم جلوتر از این و در ذهن من این است که زمان برای ساخت ظرفیت جامعه برای به حداکثر رساندن دسترسی در بخش اورژانس برای بیماران نیازمند به بیمارستان.”

  • سازمان دیده بان ویژه پخش ‘Coronavirus: حقایق در مقابل ترس زندگی می کنند روز پنج شنبه در 7 p. m. EST در CTV News Channel

Powis امیدوار است به زمین برخی از بودجه اضافی برای پوشش هزینه های عامل تسهیلات.

به تاریخ وجود داشته است 34 مورد از COVID-19 در کانادا در درجه اول در انتاریو و بریتیش کلمبیا, اما Powis معتقد است این تنها یک ماده از زمان قبل از یک مقیاس بزرگ از شیوع شبیه به آن دیده می شود در کشورهای دیگر اتفاق می افتد در داخل کشور.

“من فکر می کنم بسیاری از ما بر این باورند در این زمینه من که اجتناب ناپذیر است و بهتر است به آماده برای وقتی که اتفاق می افتد,” او گفت:.

دیگر امکانات در سراسر کشور نیز آماده است که ممکن است شیوع بیماری از جمله در انتاریو در سکربروق شبکه بهداشت و درمان که در حال حاضر دارای 18 تخت اختصاص داده شده برای کسانی که مبتلا به COVID-19. هنوز Powis معتقد است کانادا نیاز به حدود یک ماه دیگر ارزش از آماده سازی به طور کامل آماده است.

“ما در یک موقعیت بهتر از ما بودند دو هفته پیش اما من فکر می کنم ما نیاز به سرعت بخشیدن به این سرعت آماده,” او گفت:.

دکتر لیزا Barrett, یک پزشک دانشمند و متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه Dalhousie گفت: عفونت متخصصان در سراسر کشور در حال کار بر روی جزئیات برنامه آمادگی اعم از چگونه بسیاری از ماسک را در چگونه بسیاری از تخت های مورد نیاز هستند.

“وجود دارد یک معامله بزرگ از آمادگی رفتن در هر استان” او گفت:. “هر روز آمادگی کمیته هر دو در دولت و اقتدار بهداشت سطح با هم به تصمیم می گیرید چه چیزی برای انجام در روز بعد و یا دو به نگه دارید تا با سرعت در حال تغییر محیط زیست از ویروس.”

در حالی که بسیاری از افراد مبتلا به COVID-19 بهبود می یابند در خانه و بدون هر گونه علائم شدید, ویروس ثابت شده است خطرناک برای افراد مسن و کسانی که با شرایط از پیش موجود از جمله بیماری های تنفسی و دیابت است. با توجه به این در دراز مدت مراقبت از خانه ها نیز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای جلوگیری از عفونت است.

جنیفر لایل مدیر عامل شرکت Safecare سال قبل از میلاد, یک انجمن اختصاصی برای اطمینان از ایمن بودن شرایط کاری برای ادامه مراقبت کارگران در بریتیش کلمبیا وجود دارد گفت: در حال حاضر چند سیاست در جای خود برای ادامه مراقبت از امکانات برای رسیدگی به این نوع از شیوع بیماری.

“ما در عمل B. C. داشتن ذخایر برای چیزهایی مانند شیوع احتمالی بیماری های همه گیر” او گفت:. “اینها درس های آموخته شده از قبلی مسائل است.”

“آنچه ما در حال شنیدن گزارش این است که مردم دچار مشکل سفارش منابع جدید در. این چیزی است که ما فقط می خواهم به واقعا فعال است.”

لایل اضافه شده است که یکی از کلیدهای برای ماندن پیش از این ویروس است که به نگه داشتن همه کارکنان مطلع که چه چیزی را در مورد یک مورد مثبت از جمله نحوه رسیدگی به این ویروس و چه نوع از مواد ضد عفونی کننده باید مورد استفاده قرار گیرد.

لایل نیز اصرار مردم برای جلوگیری از مراقبت در خانه اگر آنها بیمار هستند و به جای بازگشت به بازدید یکی از اعضای خانواده زمانی که آنها احساس بهتر است.

هله Johansen, مدیر, مراقبت در جدید ویستا, جامعه, مجموعه ای از سالمندان امکانات در ونکوور شمالی گفت: اگر کسی مریض شود همه در همان طبقه است نظارت روزانه.

“ما را منزوی ساکنان حق دور اگر ما می بینیم که آنها را نشانه” او گفت:. “ما مطمئن شوید که ما می بینی سواب و آنها را فرستاده شده به آزمایشگاه های ما برای اطمینان از این مورد یا نه.”

حتی با این اقدامات پیشگیرانه بارت معتقد است که کل جمعیت کانادا پخش بزرگترین نقش را وقتی که می آید به ویروس آمادگی.

“مهم این بخش حاوی این ویروس و گسترش آن استوار با هر single کانادا,” او گفت:.

“اگر شما بیمار هستید شما دور ماندن از سایر افراد است. اگر شما سرفه و تب در خانه بماند. اگر شما سرفه با استفاده از آرنج خود را و یا یک بافت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im