ما از دست ما آزادی به سرعت و به طرز وحشیانه ای که COVID-19 موارد شروع به اوج در استرالیا. ما صرف مقدار از ماه گذشته و یا تا داخل خانه ما. برخی از ما از دست ما درآمد. دیگران در حال حاضر در تلاش برای کسب یکی در حالی که همچنین خانه مدرسه کودکان است. این قابل درک است که ما در حال گرفتن بی قرار, به خصوص به عنوان یک خبر خوب رشد می کند و خورشید در حال درخشیدن است.

در سیدنی در روز جمعه, Randwick, شورای مجبور به بستن کوگی و ماروبرا سواحل فقط پنج روز پس از بازگشایی آنها را برای ورزش به دلیل بیش از حد بسیاری از beachgoers شد بیشتر علاقه مند به “داشتن یک چلپ چلوپ” از داشتن یک تمرین است. در ملبورن بیش از حد تعداد فزاینده ای از مردم هجوم آوردند به پارک ها و سنت کیلدا تفرجگاه به عنوان کاهش تعداد موارد جدید در استرالیا سوخت خوش بینی و خوشنودی است.

Police shut down Coogee Beach on Friday.

پلیس تعطیل ساحل کوگی در روز جمعه.اعتبار:پیتر Rae

دلیل شماره در حال سقوط است چرا که ما کشیده اند با هم به عنوان یک ملت است. ما باید در خانه مانده. افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: در روز جمعه که به غیر از شمال غرب تاسمانی coronavirus نرخ تولید مثل در استرالیا نگه داشته شده است در کمتر از یک – هر فرد مبتلا به SARS-CoV-2 آلوده بیش از یک نفر دیگر. این یک دستاورد است که همه ما خود را. و ما آن را به دست آورده از طریق وحدت.

اما وحدت ما در حال آزمایش است. در مقابل کسانی که مذهبی اجتماعی فاصله قوانین در حال گرفتن ناراحت همسایه که آنها احساس به عنوان اختصاص داده شده به این علت است. تعطیلی مدارس, بیش از حد, یک احساسی flashpoint یک وضعیت نه کمک واگرا views بین دولت با وجود نصب شواهد نشان می دهد چنین تعطیلی را کمی به متوقف کردن گسترش coronavirus. NSW دولت در حال حاضر مشتاق به کودکان به کلاس های درس بود اما علنا سرحد سران این هفته با اتحادیه معلمان در مورد چگونه به آن را انجام دهد و بسیاری از معلمان خود را وحشت زده برای سلامت خود تمایلی به بازگشت. پدر و مادر خیره کننده در هر یک از دیگر در رسانه های اجتماعی بیش از اینکه از راه دور یادگیری باید ادامه یابد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im