بیش از 10,600 ملت های عمومی و خصوصی مدارس بسته شدن حداقل به طور موقت در مارس 12 به عنوان جوامع درهم برای محافظت از خود از COVID-19 ویروسی بیماری همه گیر.

با کم و یا هیچ زمان برای آماده شدن برای این اختلال در خانواده از سیاتل به شهر نیویورک و حومه به طور ناگهانی نیاز به کشف کردن که چگونه برای کمک به کودکان خود را در خانه یاد بگیرید. این یک اقدام بی سابقه تلاش است که تا کنون شامل حداقل 7 میلیون کودک. این تعداد در حال افزایش است سریع با تعطیلی در تمام متحده مانند اوهایو و میشیگان, مریلند, اورگان, جدید مکزیک و کنتاکی.

دانشگاه ایندیانا جایی که من تدریس به تازگی اعلام کرد که ما توقف ارائه در کلاس های حضوری و حرکت تمام آموزش آنلاین پس از رخصتی بهار به پایان می رسد در مارس 22. در بالای راه اندازی زندگی می کنند-کانال های جریان برای 250 دانش آموزان در معرفی من به جامعه شناسی کلاس من نونما این دوره مورد نیاز برای دانش آموزانی که نمی تواند اتصال آنلاین.

گام دیگری: من قرار دادن قفل بر روی صفحه اصلی درب دفتر کار من نیست تا پایان مانند این استاد دانشگاه در کره جنوبی که مصاحبه ویروسی رفت و هنگامی که بچه های خود را به دوربین خط دید. من 5 ساله و 2 ساله زیبا هستند اما من نمی خواهم آنها را barging در و اخلال در کلاس های من در حال حاضر است که خود را در مدرسه و مرکز مراقبت روزانه بسته شده است.

نگرانی من با این اختلال این است که نه برای اساتید و پدر و مادر مثل من – آن را به صورت ابتدایی دانش آموزان از خانواده های کم درآمد. آنها تکیه بر مدارس برای مواد غذایی و خدمات بهداشتی و درمانی در حالی که پدر و مادر خود را در محل کار هستند. آن دسته از دانش آموزان نیز به صورت قابل توجهی موانع موفقیت تحصیلی و خانواده خود را نمی تواند به راحتی راه اندازی یک مدرسه مانند محیط زیست – با کامپیوتر, آرام فضاهای به کار و دست-پشتیبانی – به نگه داشتن آنها را در یادگیری در حالی که آنها گیر کرده است برای هفته ها در خانه.

رابرت کلی مصاحبه بی بی سی درباره کره شمالی وضعیت سیاسی شد احساس اینترنت به دلایل نامربوط به تخصص خود را.

با تکیه بر پدر و مادر

در حالی که معلوم نیست چه بیشتر مدارس انتظار از دانش آموزان در طول این بحران بهداشتی, من شک دارم که معلمان بستگی دارد پدر و مادر برای کمک به کودکان کار مدرسه خود را.

که می تواند سازگار با خود من یافته از گذراندن نزدیک به سه سال مشاهده و مصاحبه با دانش آموزان و معلمان و مدیران در یک socioeconomically متنوع, حومه, عمومی, مدرسه ابتدایی در خارج از سواحل شرق شهرستان.

حتی در روال مدرسه معلمان انتظار پدر و مادر به شرکای خود در کمک به کودکان یاد بگیرند. که شامل تبادل نظر در با مشق شب و اقامت در تماس با مدرسه. معلمان همچنین با انتقاد از پدر و مادر که کمتر ارائه پشتیبانی با وجود تصدیق کرد که این خانواده ها ممکن است در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

“من احساس می کنم وجود یک جیب در اینجا – کاهش-درآمد جیب” یک چهارم-معلم کلاس من تماس بگیرید “آقای Cherlin” برای محافظت از حریم خصوصی خود را به من گفت. “اگر آنها لازم نیست که پشتیبانی در صفحه اصلی وجود دارد تنها تا کنون من می توانید آنها را. اگر آنها در حال رفتن برای رفتن به خانه و انجام مشق شب خود را وجود دارد نه فقط چقدر من می توانید انجام دهید.”

مبارزه برای برخی از پدر و مادر

در حالی که آن سخت است برای پیش بینی که چگونه خانواده ها را در مقابله با این وضعیت, شواهد نشان می دهد که درآمد کم پدر و مادر باید یک زمان سخت تر کمک به فرزندان خود در حفظ و یادگیری اگر مدارس بسته باقی می ماند برای هفته یا بیشتر.

تشویق کودکان و نوجوانان برای تکمیل مشق شب خود را, برای مثال, اغلب سخت برای خانواده ها مدیریت کار و خانواده تعهدات در بودجه تنگ است. درست است که مهم نیست که چه خبر است.

در نظر گرفتن وضعیت مواجه شده توسط “خانم Marrone” یک کم درآمد مادر سفید که با این نسخهها کار به عنوان ارائه دهنده مراقبت روزانه و همچنین مراقبت برای بیمار ، او پسر شان که فقط به پایان رسید پنجم “آیا می دانید که چگونه به انجام مشق شب. آن را فقط پیدا کردن زمان” او توضیح داد آه کشیدن. “من حتی نمی تواند او را سرزنش به طور کامل. این راه خانواده ما است. این یک کمی دیوانه است.”

مشق شب نیز سخت و کم درآمد پدر و مادر که هرگز سرآمد در مدرسه.

“گاهی اوقات شما فقط احساس…احمق” گفت: “خانم کامپتون” یکی دیگر از کم درآمد سفید مادر که نمی پایان دبیرستان اما بعد از آن او GED. نزدیک به اشک, او به من گفت که چقدر دشوار است برای کمک به او در پنجم ابتدايی با تکالیف ریاضی.

تمام مدارس در شهر نیویورک و حومه جدید راشل بسته شد پس از دولت را به فرماندار اعلام کرد بخشی از آن مهار منطقه.’ AP Photo/ست Wenig

شکاف دیجیتال

خانواده های کم درآمد نیز ممکن است دچار مشکل نگه داشتن فرزندان خود را در یادگیری به دلیل آنها نمی تواند استطاعت لازم فن آوری است. که شکاف دیجیتال – اندازه گیری نابرابری در دسترسی به قابل اعتماد کامپیوتر و یا تبلت و اینترنت با سرعت بالا – تبدیل می شود بسیار مشکل تر زمانی که کودکان و نوجوانان نیاز به دستگاه های دیجیتال به در خانه یاد بگیرید.

در حالی که برخی از مدارس به دانش آموزان لپ تاپ یا تبلت برای استفاده از این برنامه به مراتب از جهانی است. در عوض دانش آموزان کم درآمد به طور قابل توجهی کمتر احتمال دارد به تجهیزات و پهنای باند آنها نیاز به livestream کلاس از خانه.

چه بچه های کوچک یاد زمانی که کلاس های درس خود را خاموش محدودیت است ؟ جسیکا Calarco CC BY-SA

در حدود 15 ٪ از تمام ایالات متحده خانواده ها با کودکان در سن مدرسه فاقد اینترنت با سرعت بالا از 2015. در میان خانواده های با درآمد US$30,000 یا کمتر سهم بدون که دسترسی به بیش از دو برابر.

در ضمن حتی ابتدایی-کودکان که دسترسی به فن آوری های دیجیتال ممکن است نیاز به کمک قابل توجهی از پدر و مادر به استفاده از این دستگاه برای آموزش در خانه است.

عواقب برای دانش آموزان

اگر چه بسته شدن مدارس ممکن است گسترش از جدید coronavirus گسترده تعطیلی طولانی مدت ممکن است به تعمیق نابرابری در دانش آموزان نمرات آزمون و معلمان چگونه درمان فردی دانش آموزان است.

آن را اغلب به چالش کشیدن برای دانش آموزان کم درآمد برای دریافت تکالیف خود را به درستی انجام می شود و در زمان. آن دسته از دانش آموزان نیز به احتمال زیاد بیشتر از مرفه تر بچه ها به صورت عواقب مربوط به مشق شب – از دست دادن امتیاز با توجه به از دست رفته و یا در اواخر تکالیف محروم بودن از زنگ تفریح در حال متنبه در مقابل همکلاسی های خود و گرفتن نمرات خود را لنگر انداخت.

به طور مشابه, دانش آموزان کم درآمد و بدون دسترسی به تکنولوژی عقب خود را ثروتمند همسالان در خواندن و ریاضی. آن دسته از دانش آموزان نیز بیشتر احتمال دارد که موفق به تکمیل تکالیف خود را به دلیل فقدان آنها قابل اعتماد کامپیوتر و یا اتصال به اینترنت در خانه.

به عنوان رهبران مدرسه تصمیم می گیرید که چگونه برای ادامه من آنها را تشویق به فکر نابرابر بار تعطیلی را در دانش آموزان و خانواده های آنان است. که به معنی پذیرش است که همه پدر و مادر هستند به همان اندازه قادر به کمک به کودکان خود را نگه دارید تا آکادمیک در این مخل زمان.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید به عنوان خوانده شده ما روزانه با اشتراک در خبرنامه ما شوید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de