آنلاین پرواز خرده فروش Fly365 فرو می ریزد و خروج مسافران خارج از جیب

Steven Somers and James Price who have lost $11,500 worth of flights due to the collapse of Fly365.

استیون سامر و جیمز قیمت که از دست داده اند $11,500 ارزش از پرواز به علت سقوط از Fly365.

“ما رزرو دوشنبه گذشته و ما آنها را ایمیل در روز جمعه و آنها نبودند تجاری دیگر. شما باید به فکر می کنم آنها تا به حال هیچ وجه قصد در همه پرداخت زمانی که ما رزرو کسانی که پرواز.”

بیش از 260 اموال مسافران در حال حاضر پیوست Facebook حمایت از گروه به بحث در مورد سقوط پرواز خدمات رزرو.

می آید پس از دیگری آنلاین پرواز خرده فروش BestJet شد قرار داده و به انحلال در پایان 2018 ترک هزاران نفر از مردم بدون بلیط پرواز و مالی خارج از جیب.

Nicarson Natkunarajah از عجز از پرداخت دیون شرکت راجر و کارسون منصوب شد به عنوان برنده برای Fly365 در روز جمعه.

ASIC اسناد دولتی مدیران Fly365 شامل اسکات Mayne از استرالیا و مصطفی Filizkok از دبی.

تلاش کردند تا با آقای Mayne توسط عصر روز دوشنبه.

برای 25 ساله دانشجوی دانشگاه بانی Stani سفر به دیدار خانواده در بوداپست برای اولین بار در چهار سال با مادر و برادر بزرگتر او تبدیل به یک کابوس.

“هنگامی که من در واقع رفت و در قطر ایرویز وب سایت بر آن شدیم تا با پیام خطای که شماره مرجع به حال لغو شد. من فقط شروع به تکان دادن” او گفت:.

“من انجام تحقیق و پرسش من از دوستان و همکاران اگر آنها می خواهم شنید از Fly365. آن استرالیا متعلق به, بنابراین من فکر کردم آن بود و کاملا خوب است. اما می دانستند که این امر در واقع اتفاق می افتد؟”

غریبه هنوز چیزی بود که هواپیمایی قطر گفت: او هنگامی که او خود را با نام خط تلفن: وجود تعدادی از لغو بلیط و rebooked پرواز به بوداپست تحت نام او از جمله رزرو در انتظار پرداخت.

او در حال حاضر به بازپرداخت صادر شده از طریق بانک که می تواند تا 20 روز اگر آن تایید شده است. هزینه rebooking او بلیط در حال حاضر اضافی $300 در هر صندلی.

با توجه به استرالیا فدراسیون مسافرتی وب سایت Fly365 تنها حذف از آفتها سفر اعتباربخشی طرح با توجه به شرکت عجز از پرداخت دیون.

“من فکر می کنم مردم نیاز به درک که (سفر) صنعت قادر به انجام بسیاری از آسیب. آن را مانند شما پرداخت پلامر برای رفع تمام خانه وقتی که او نیست کار آغاز شده و هنوز” Mr قیمت گفت.

“مردم نیاز به سوال واقعا سخت سوال در مورد اینکه چرا آنها را با استفاده از یک آژانس مسافرتی که هنگامی که وجود دارد برای حفاظت از مصرف کنندگان و بدون حفاظت برای آژانس های مسافرتی.”

آفتها اجرایی Jayson Westbury گفت: این شرکت سقوط بود “بسیار تاسف بار وضعیت” اما شرایط اطراف Fly365 انحلال بودند “خارج از کنترل” از سفر ملی عامل اعتبار طرح.

“آفتها می کند که این می تواند برای نظارت و بررسی سفر کسب و کار است که نگه ATAS مجوز رسمی … اما در این مناسبت متاسفانه آفتها نمی شد در یک موقعیت برای هر دو ارائه پیشبرد و حمایت از کسب و کار قبل از آن شکست و یا پیش بینی این نتیجه,” او گفت:.

آقای Westbury گفت که در حالی که روند انحلال خواهد اجرای خود را طی یک بررسی از این سفر طرح در حال حاضر در حال انجام در خصوص چگونگی این امر به آژنس های مسافرتی آنلاین.

Fly365 شد در عمل برای حدود چهار و نیم سال است. این شرکت در وب سایت و صفحات رسانه های اجتماعی گرفته شده توسط دوشنبه.

بسیاری از مسافران در حال حاضر از جیب چپ بودند به کارگردانی Fly365 از طریق سفر محبوب خبرخوان Skyscanner. Skyscanner نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر توسط deadline.

با توجه به ASIC اعلامیه مجمع عمومی از اعضای این شرکت برگزار شد در فوریه 21, که در آن حل و فصل شد Fly365 خواهد بود زخم.

آقای Natkunarajah را منصوب برنده شد تماس با سن برای اظهار نظر در دوشنبه اما پاسخ نمی دهند.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>