یک کلمه تکرار شده 9 بار توضیح می دهد که چرا بانک مرکزی قطع: آن را “کوروناویروس”

هرگز یک ویروس برجسته به طوری برجسته در بانک مرکزی در بیانیه ای.

بانک مرکزی استرالیا

کلمه “کوروناویروس” ذکر شده است و نه بار در فرمانداری هفت بند از بیانیه است.

هیئت مدیره خود را نرخ بهره را از یک زمان تمام کم 0.75% به پایین ترین سطح خود از 0.50% “برای حمایت از اقتصاد به عنوان پاسخ آن را به جهانی شیوع کروناویروس”.

تا coronavirus آن را نگاه کرده بود که اگر “رکود در اقتصاد جهانی آغاز شده است که در سال 2018 به پایان”.

Coronavirus است “ابری” است که چشم انداز.

آن است که “خیلی زود به بگویید چگونه مداوم اثرات coronavirus خواهد بود و در چه نقطه اقتصاد جهانی خواهد شد بازگشت به بهبود مسیر”.

بازارهای مالی شده اند فرار “به عنوان شرکت کنندگان در بازار ارزیابی خطرات مرتبط با کروناویروس”.

در بسیاری از اقتصادهای جهان از جمله ایالات متحده است که انتظار کاهش بیشتر نرخ.

Coronavirus است که با داشتن یک “اثر قابل توجهی” در استرالیا واقعی اقتصاد به ویژه در آموزش و پرورش و سفر صنایع.


ادامه مطلب: برای اولین بار اقتصادی مدلسازی coronavirus سناریوهای ترسناک است برای استرالیا جهان


عدم اطمینان است “نیز به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار داخلی صرف”.

رشد تولید ناخالص داخلی در مارس چهارم (اما نه در سه ماهه دسامبر که آمار و ارقام منتشر خواهد شد در چهار شنبه) به احتمال زیاد “قابل ملاحظه ای ضعیف تر از قبل می رود”.

پس از coronavirus موجود است که اقتصاد استرالیا است که انتظار می رود به بازگشت به بهبود روند.

اما با توجه به وضعیت در حال تحول آن را دشوار است به پیش بینی چقدر بزرگ و طولانی مدت اثر خواهد بود.

جمعبندی این بانک می گوید: شیوع جهانی است “انتظار می رود برای به تاخیر انداختن پیشرفت در استرالیا نسبت به اشتغال کامل و تورم هدف”.

این تصمیم به کاهش نرخ بهره به ارائه پشتیبانی های اضافی برای اشتغال و فعالیت های اقتصادی”. آن را ادامه خواهد داد برای نظارت بر تحولات نزدیک با توجه به انجام بیشتر.

حکم نهایی که معمولا حامل پیام مهمی می گوید: “این هیئت آماده است به سهولت سیاست های پولی بیشتر برای حمایت از اقتصاد استرالیا”.

آن را برش بدون coronavirus?

آن را احتمالا نمی خواهد که قطع بدون coronavirus. آن را به احتمال زیاد خواهد بود که تا به حال به قطع در برخی از نقطه به دلیل اقتصاد ضعیف است. ما خواهد شد به روز رسانی در مورد چه چیزهایی بودند که در سه ماه دسامبر در روز چهارشنبه اما این خبر تا پایان ماه سپتامبر افتضاح بود.

مخارج خانوار که حساب برای بیش از نیمی از تولید ناخالص داخلی به سختی budged. بیش از سال به ماه سپتامبر این رشد فقط 1.2 ٪ در شرایط واقعی حداقل پس از بحران مالی جهانی. جمعیت استرالیا رشد 1.6% در آن زمان معنی این حجم از کالا و خدمات خریداری شده در هر فرد رفت عقب.

اوایل چهره های خصوصی جدید هزینه های سرمایه خواهد شد که به ثبت ملی حساب های منتشر شده در روز چهارشنبه نشان می دهد سرمایه گذاری کسب و کار رفت و عقب در طول سه ماهه دسامبر (پایین 2.8%) و بیش از کل سال (پایین 5.8%).

ممکن است بودجه و دسامبر بودجه update پیش بینی جهش در کسب و کار سرمایه گذاری که آن سخت است برای دیدن اتفاق می افتد.


ادامه مطلب: در حال حاضر ما می دانیم. بانک مرکزی است و املای آن چه خواهد شد آیا زمانی که نرخ رویکرد صفر


فرماندار فیلیپ لاو شده است و تمایلی به قطع در بخشی از آنجا که او در حال اجرا است از سنتی مهمات.

او گفته است که برای مقاصد عملی گام بعدی – 0.25% – صفر است یک نقطه فراتر از آن او خواهد نیاز به استفاده از اقدامات غیر متعارف (که شده است بسیار مورد استفاده قرار گیرد در خارج از کشور آنها دیگر که غیر متعارف) برای تحریک اقتصاد بیشتر است.

به احتمال زیاد یکی از خرید اوراق و وام مسکن اوراق قرضه از سرمایه گذاران را به زور پول را به دست خود را, ساخت, نرخ, نمودار, بانک شده است به روز رسانی برای 30 سال در حال حاضر دیگر مرتبط به عنوان یک شاخص از آنچه در آن انجام شده است برای تحریک اقتصاد.


بانک مرکزی نرخ


او تصمیم به قطع زیرا او قرارداد موظف به انجام آنچه او می تواند برای کمک به “رفاه اقتصادی و رفاه مردم استرالیا” که در معرض خطر است.

چه خوب خواهد شد برش انجام دهید ؟

Westpac و مشترک المنافع بانک اعلام کرد که عبور از برش به وام گیرندگان فورا پس از درخواست نخست وزیر اسکات موریسون به خود بهتر طبیعت.

دولت را کاملا انتظار چهار بانک بزرگ برای آمدن به میز و به انجام کمی خود را در حمایت از استرالیا به عنوان ما را از طریق تاثیر coronavirus. من آن را نمی بینم هر یک متفاوت به آنچه کوانتاس آیا هنگامی که ما به نام به کوانتاس و ما گفت: ما نیاز به کمک شما ما نیاز به برخی از افراد در خارج از چین است.

قبل از امروز تصمیم گیری دمای استاندارد متغیر نرخ وام مسکن بود $4.7% متوسط پایه متغیر نرخ وام مسکن بود 3.05%. امروز کاهش خواهد آن را به 2.8%.

آنها را به صرفه جویی در بسیاری از دارندگان وام مسکن اضافی 30$در هر ماه در بازپرداخت بالای 150 دلار را نجات داد پس از ماه ژوئن است. که اجازه خواهد داد که آنها را به صرف بیشتر و یا به قرض گرفتن بیشتر با گسترش وام مسکن خود را بیشتر افزایش جذابیت سرمایه گذاری مانند پانل های خورشیدی یا صفحه اصلی عایق و شاید بیشتر حمایت از قیمت خانه که تبدیل شده تا آنجا که بانک شروع به برش.

که در آن دارندگان وام مسکن مستقيم درآمد حاصل از کاهش به استرالیا کسب و کار آن را می خواهیم به نگه داشتن آنها را شناور و یا به آنها این اعتماد به نفس به قرض گرفتن برای گسترش در رکورد نرخ بهره پایین است.

اگر چه آن است که اغلب گفت که کاهش نرخ بهره کمتر اثر زمانی که نرخ بهره پایین دریافت کنید وجود دارد بدون هیچ دلیل خاصی به این باور در این مورد است. وجود دارد دلیلی برای باور کردن کاهش نرخ بهره تاثیر کمی در هنگام مصرف کنندگان و کسب و کار را از دیگر دلایل برای قرض گرفتن نیست و یا هزینه های زیادی که به خوبی ممکن است این مورد در حال حاضر.

آنچه را دولت انجام دهد ؟

دولت در حال طراحی یک طرح محرک اقتصادی. فقط آن را نمی که.

موریسون می گوید:

یک برنامه هدفمند از آن خواهد شد یک اندازه گیری طرح آن خواهد شد یک مقیاس طرح ما اطمینان خواهد داد که ما را همان اشتباهات قبلی اقدامات تسهیلی که شده اند در محل قرار داده.

که احتمالا به این معناست که او نمی تواند ارائه چک به خانواده ها به عنوان نیروی کار را در طول بحران مالی جهانی. ائتلاف سعی کردم چیزی مشابه ارائه به اندازه بازپرداخت مالیات بر چک پس از بودجه و آن کار نمی کند که هست.

او را تقریبا به طور قطع اعلام جدید سرمایه گذاری و کمک هزینه برای کسب و کار اگر لازم آنهایی که به طور موثر کسب و کار پرداخت قرض.

و او و وزیران خواهد بود, بررسی اقتصاد بخش توسط بخش.


ادامه مطلب: ما خیره کردن بشکه از ویژگی های رکود اقتصادی به عنوان coronavirus وارد جدید و خطرناک فاز


او گفته است شخصا با کارفرمایان از Coles و Woolworths به دنبال اطمینان آنها اجرا نمی شود کم در منابع است. او می گوید اگر لازم باشد آنها می توانند با یکدیگر گفتگو کنند و چیزی به طور معمول مجاز توسط قوانین رقابت.

آنها در حال حاضر به صحبت کیمبرلی کلارک که تولید کاغذ توالت. آن را راه اندازی یک خط تولید در جنوب استرالیا برای اطمینان از مغازه ها را اجرا کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im