‘یک قسمت لطفا؟’ چرا ما نمی توانیم توقف شراب خواری-تماشای Netflix

افزایش محبوبیت جهانی محتوای رسانه ای مانند تلویزیون آمریکا سری در نظر گرفته شده است به عنوان یک عامل قابل توجه در ارتباط با شراب خواری-مشاهده شیوه و یا به طور مداوم مصرف محتوای رسانه ای در یک جلسه.

با گسترده جهانی در گسترش جریان سیستم عامل مانند Netflix بکشد – که تا به حال بیش از 154 میلیون مشترک در بیش از 190 کشور در سال 2019 – این عمل از ماراتن مشاهده محتوای تلویزیونی به تدریج تبدیل به یک “جدید آیین” برای بسیاری از بینندگان.

اما نه بدون قیمت.

در واقع یک American Academy of Sleep Medicine بررسی در سال 2019 یافت 88 درصد از بزرگسالان آمریکایی گزارش داد که کمبود خواب به دلیل شراب خواری-تماشای تلویزیون و پخش سری.

به عنوان استفاده از جریان آنلاین خدمات به مصرف تلویزیونی محتوای در حال تبدیل شدن به شایع تر در سطح جهانی مشکل از شراب خواری-مشاهده رفتار نیز ممکن است تبدیل به یک پدیده جهانی است.

شراب خواری-تماشای معمولا مشاهده شده در موازی با محتوای رسانه های اعتیاد بیشتر در مورد محتوای تلویزیونی. برای مثال زمانی که افراد صرف تا کنون بیشتر زمان تماشای قسمت های چندگانه به طور مداوم مانند پنج قسمت در یک مشاهده این ممکن است منجر به بیشتر محتوا اعتیاد در دراز مدت است.

شراب خواری تماشای رخ می دهد اگر مخاطب محتوا و ساختار با هم آمده است.

حواس پرتی و فرار از واقعیات

در سال 2013 من درگیر در یک پروژه تحقیقاتی با دانشجویان تحصیلات تکمیلی در دانشکده هنر و رسانه و مطالعات انجام شده در دانشگاه اوهایو آمریکا به کشف که چرا مردم شراب خواری-سازمان دیده بان. ما در بر داشت حداقل سه عامل منجر به شراب خواری-مشاهده:

  1. مخاطبان را انگیزه

  2. محتوای فراهم می کند که پیوسته داستان

  3. ساختار پلت فرم است که انتشار یک سری از قسمت ها در یک بروید و خودکار در قسمت بعدی به طور پیش فرض.

در پژوهش ما به بررسی انگیزه 34 دانشجویان آمریکایی بین 18 و 24 ساله هنگامی که آنها را تماشا back-to-back قسمت از مجموعه تلویزیونی از جریان خدمات مانند Netflix و Hulu و Amazon Prime.

ما در بر داشت انگیزه های خود متفاوت است. در عین حال دو شایع ترین تم های پدید آمده از بحث گروهی متمرکز: حواس پرتی و فرار از واقعیات است.

کسانی که احساس تحت فشار بودن از وظایف سنگین خود را تمایل به پیدا کردن شراب خواری-تماشای به عنوان یک راه برای منحرف کردن اذهان خود را از مسئولیت های خود را.

دیگران با استفاده از همان مکانیزم برای کمک به آنها فرار خستگی به ویژه هنگامی که آنها هر چیز دیگری را انجام دهد. این است که چرا افراد جوان ارائه شده در این پژوهش تمایل به شراب خواری-سازمان دیده بان در طول تعطیلات آخر هفته خود را گاهی اوقات حتی با فدا کردن خود در زندگی اجتماعی است.

معتاد به درام

بر اساس تحقیقات من, درام جذاب ترین نوع برای شراب خواری ، مداوم داستان با جذاب انتهای مردم را می خواهید به تماشای بیشتر و بیشتر قسمت ها.

آنها غوطه ور خود را در جهان از داستان تجربه در حال تبدیل شدن بسیار لذت بخش است که آنها قادر به حذف خود از کرسی های خود را به میل خود.

ساختار

قبل از ظهور جریان مردم تا به حال به صبر برای یک هفته قبل از یک قسمت جدید از مجموعه تلویزیونی منتشر شد. اما جریان سیستم عامل در حال حاضر اغلب انتشار سری از قسمت ها در یک بروید. سیستم خود را نیز به طور خودکار پخش تیزر از قسمت بعدی. این استراتژی تغییر راه مردم پخش سری تشویق آنها را به شراب خواری-سازمان دیده بان.

برای مثال در سال 2019 Netflix بکشد منتشر شد کل شش قسمت از کره جنوبی زامبی-درام پادشاهی در یک بار.

آن را به دست آورد بین المللی موفقیت و توصیه می شود به عنوان یکی از 15 بین المللی, سری به شراب خواری-سازمان دیده بان در سال 2019.

ارث اثر تئوری در نظر مخاطب به عنوان یک نهاد منفعل می شود که unmotivated تغییر کانال به دیگر نشان می دهد که ساختار سیستم عامل آنها را تشویق به انجام این کار.

این نوع انفعال بیشتر تشویق می کند تنظیم اینرسی یک وضعیت که در آن ما تمایل به چوب به تماشای کانال های مشابه.

چه بعدی ؟

شراب خواری-تماشای رخ می دهد اگر مخاطب را در زمان برای مشاهده محتوای آنها می خواهم از طریق یک پلت فرم مانند Netflix بکشد. من استدلال می کنند که این ممکن است تبدیل به هنجار در چند سال آینده با توجه به افزایش محبوبیت این سرویس است.

محتوای صنعت نیز توقیف این فرصت.

این رابطه بین رسانه ها و صنعت استراتژی برای تولید و توزیع محتوای خود و مخاطب است الگوی مصرف تاثیر فرهنگ عامه به ویژه هنگامی که این پدیده از شراب خواری-مشاهده نخواهد بود کاهش هر زمان به زودی.

آن را اجتناب ناپذیر است که شراب خواری-مشاهده تبدیل به یک جدید عادی در میان مخاطبان امروز. در عین حال با توجه به منفی سلامت انشعابات مرتبط با آن می تواند ما را در حرکت فراتر از آن ؟ ما می توانید سعی کنید هاردکور, یک قسمت در یک زمان و در یک آهسته تماشای تمرین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>