یک میلیون COVID-19 تست انجام شده در کانادا اما تعداد هنوز هم در حال سقوط کوتاه

OTTAWA — کانادا است که در مسیر تکمیل آن میلیون تست برای COVID-19 مدتی در 24 ساعت آینده است اما هنوز هم در حال سقوط به مراتب کمتر از تعداد روزانه تست این کشور رئیس بهداشت عمومی افسر گفت: در ماه گذشته باید به زودی ممکن است.

دکتر ترزا Tam گفت: این بیماری همه گیر در ادامه به سرعت در سراسر کانادا با برخی از نگران کننده نقاط داغ باقی مانده در دراز مدت مراقبت از خانه و از راه دور منطقه شمال در اطراف La Loche, Sask. La Loche یک Dene جامعه 600 کیلومتری شمال غربی ساسکاتون ده ها تن از موارد از جمله 22 مثبت جدید آزمون های چهارشنبه.

انتاریو که گزارش 412 موارد جدید چهارشنبه, آخرین استان به اعلام برخی از کاهش محدودیت در کسب و کار, برنامه ریزی, برای, اجازه دهید باغ مراکز و فروشگاه های سخت افزاری اعتراف مشتریان شروع این آخر هفته و اجازه می دهد تا همه دیگر رسانه های خرده فروشی که دارای ورودی مستقیم از فضای باز برای منظقه وانت و یا تحویل در هفته آینده.

بریتیش کلمبیا برتر جان هرگن مشخص تدریجی بازگشایی استان اقتصاد با برخی از خدمات بهداشتی و رسانه های خرده فروشی, رستوران ها سالن ها و موزه ها از سرگیری حداقل جزئی عملیات در اواسط ماه مه.

همه دولت را بازگشایی طرح مشروط به سازمان ها و کسب و کار در حال توسعه برنامه ای است که به دنبال استانی دستورالعمل برای کنترل گسترش COVID-19.

هتل ها و پارک ها را دنبال کنید در ماه ژوئن با برخی مکانهای تفریحی باز دوباره در ژوئیه اما وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که بزرگ کنسرت و یا ورزش حرفه ای با مخاطبان زنده خواهد بود و اجازه دوباره.

به عنوان چهار شنبه, Tam گفت: بیش از 970,000 آزمایشات انجام شده در کانادا افزایش بیش از 30 ، 000 از روز قبل. کانادا که به طور متوسط کمی بیش از 30000 آزمون در روز برای هفته گذشته باید با تصویب یک میلیون مارک برای آزمایش در روز بعد.

اما دو هفته پیش تام گفت که او احساس استانها تا به حال از این ظرفیت برای گسترش روزانه تست برای 60,000.

تام و معاون بهداشت رئیس دکتر هوارد Njoo می گویند تعداد آزمایشات انجام شده است نه به عنوان مهم به عنوان تضمین این حق تست های در حال انجام در حق مردم است. اما تام وجود دارد گفت: استان در حال گسترش خود را تست معیار شامل افراد مبتلا بسیار خفیف و یا حتی غیر طبیعی COVID-19 علائم امیدوار به نقطه ممکن است جامعه از مواردی است که می رویم کشف نشده در حال حاضر.

“برای اطمینان حاصل کنید که بسیاری از حوزه های قضایی در حال حاضر در حال باز کردن درمانگاه که در آن مردم حتی با علائم خفیف می توانید تست شده به طوری که قطعا اتفاق می افتد,” او گفت:.

تام گفت: بازگشایی مدارس و کسب و کار به شدت متکی بر اینکه قادر به تست و ردیابی تماس های مثبت عفونت. اما از آنجا که خیلی از گسترش COVID-19 می آیند از افراد بدون هر گونه علائم او همچنین تاکید کرد که فاصله فیزیکی و شستن دست ها باقی خواهد ماند بحرانی به عنوان مدارس و کسب و کار بازگشایی شده است.

انتاریو موفق به دیدار آن استان هدف از 16,000 آزمون برای دومین روز متوالی یکشنبه و پس از بیش از آن گذشته سه روز. فقط تحت 13,000 آزمون انجام شد مارس 5 و 10,564 در مارس 4.

برتر داگ فورد که لعنتی محلی مقامات بهداشت عمومی روز شنبه برای عدم دیدار با ولایتی سفارشات در تست روز چهارشنبه گفت او نمی خواهد عذرخواهی می کنیم برای نظرات. آن را شخصی اما هر کس باید پاسخگو باشند فورد گفت.

سرخوردگی خود را بیش از تست کنار فورد گفت انتاریو به طور کلی مورد اعداد به اندازه کافی خوب برای شروع کاهش محدودیت در بخش خرده فروشی. فورد گفت که انتاریو “جایی نزدیک” به زیر کبک منجر شود و اجازه می دهد سالمندان خصوصی بازنشستگی خوابگاه که در آن هیچ COVID-19 است که در حال حاضر به بازدید کنندگان و یا خارج رفتن برای پیاده روی است. کبک اعلام کرد سه شنبه حرکت خود را به بلند کردن آن محدودیت شروع هفته آینده.

بیش از 220 سالمندان خانه در انتاریو و بیش از 250 در کبک را گزارش کرده اند شیوع COVID-19. در سراسر کشور بیش از 80 درصد از تمام مرگ و میر مرتبط به مراقبت طولانی مدت یک واقعیت تام گفت که در پشت این دلیل کانادا مرگ در مجموع بیش از 4100 حدود 200 بیش از ملی پیش بینی پیش بینی کرده بود.

هر دو انتاریو و کبک درخواست کمک نظامی در خانه با هزاران نفر از کارگران بهداشت و درمان کردن بیمار و یا در انزوا به دلیل COVID-19. وزارت خزانه داری هیئت مدیره رئیس جمهور ژان-ایو Duclos گفت: بیش از 700 نفر از اعضای نظامی در حال حاضر در سایت در 13 کبک مراقبت از خانه و 300 دیگر در حال اعزام به زودی به هفت.

چند شیوع بیماری در مراقبت از خانه را حل و فصل شده است از جمله 41 در انتاریو است. اولین مراقبت از خانه در کانادا اعلام شیوع این Lynn Valley مرکز مراقبت در ونکوور شمالی اعلام شد رایگان از ویروس سهشنبه, دو ماه پس از وقوع اعلام شد.

Tam ابراز نگرانی مداوم در مورد شیوع بیماری در La Loche و اطراف آن جوامع بومی. ساسکاچوان گزارش 138 فعال COVID-19 نفر در شمال دور بسیاری از آنها در La Loche منطقه است. از دوشنبه, 69 مورد جدید تایید شد در La Loche.

تام آن را به نام “منطقه از نگرانی” به دلیل دوری و بالاتر خطر ابتلا به این ویروس در جوامع بومی. او گفت: سلامت کارگران در حال رفتن درب به درب در منطقه در تلاش برای دنبال کردن بیماران با علائم.

خارج از استان کبک و انتاریو و La Loche منطقه از گسترش این ویروس به نظر می رسد می شود بسیار آهسته است. آتلانتیک کانادا گزارش شده فقط هشت مورد جدید در مجموع چهار شنبه — هفت در نوا اسکوشیا و نیوبرانزویک.

جزیره پرنس ادوارد مقامات گفت: تنها یکی از این 27 نفر را تایید کرد با COVID-19 در این استان نیست و در عین حال بهبود است. نیوفاندلند گزارش هیچ مورد جدید برای پنجمین روز در یک ردیف.

در چمن زار, Manitoba گزارش دو مورد جدید در روز شنبه. ساسکاچوان گزارش 25 مورد جدید چهارشنبه همه اما سه نفر از آنها در La Loche.

نخست وزیر جاستین ترودو را نگه نمی خود را به طور منظم و روزانه COVID-19 جلسه روز شنبه که با حضور او در یک مراسم بازگشت برای شش سربازان کانادایی کشته شدند در زمانی که هلیکوپتر خود را هفته گذشته سقوط کرد.

مجلس عوام برگزار می شود دوم آن در شخص نشسته ویژه COVID-19 کمیته در اتاوا که در آن احزاب مخالف کبابی دولت در پاسخ آن طرح است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید آوریل 6 سال 2020 است.

اصلاح:

نسخه های قبلی گفت: کبک اعلام کرد looser قوانین برای برخی از سالمندان خانه در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de