یک کمی bandicoot می توانید حفاری تا یک فیل را به ارزش از خاک یک سال و اکوسیستم ما آن را دوست دارد

در چرچیل جزیره در جنوب شرقی ملبورن کوچک به شکل مخروط حفره های کم عمق (حفاری) سوراخ چمن. آنها گسترده و آشکار می خاک حاصلخیز و مرطوب در زیر سطح. خاک پشته در ورودی یک حفاری یک نشانه آن بود که به تازگی ساخته شده.

مسن حفاری با برگ, چمن, عنکبوت سوسک و سایر بی مهرگان. آنها در حال ساخته شده توسط گرسنه شرقی منع bandicoots – کوچک تقریبا خرگوش به اندازه حفر marsupials – به دنبال یک کرم شاداب یا گراب.


ادامه مطلب: چگونه شما می توانید کمک به آسیب نمی رساند – حیوانات وحشی, دوره نقاهت بعد از bushfires


معلوم می شود این bandicoot حفاری به مراتب از محیط زیست فقط کنجکاوی – آنها می توانند در بهبود خواص و سلامت خاک و حتی کاهش خطر آتش سوزی.

اما شرق منع bandicoots در معرض خطر هستند از معرفی شکارچیان مانند روباه و گربه. در واقع آنها در نظر گرفته منقرض شده در طبیعت در سرزمین اصلی استرالیا, بنابراین حفاظت از زیست شناسان در حال انتشار آنها در فاکس-رایگان سلیمان برای کمک به ایجاد جمعیت جدید و اطمینان از گونه های حفاظت شده در دراز مدت.

ما تحقیقات اخیر در چرچیل جزیره قرار دادن یک عدد در چقدر شرقی منع bandicoot حفاری و نتایج سرسام آور نشان دادن چقدر مهم هستند برای اکوسیستم. اما بیشتر در مورد که بعد از آن.

حفاری از شرق منع bandicoot. امی Coetsee

چرا شما باید حفاری جانور کیسه دار سنج

حفر پستانداران – مانند bettongs, potoroos, bilbies و bandicoots – روزی فراوان و گسترده در سراسر استرالیا تبدیل بیش از مقادیر زیادی از خاک هر شب با خود را قوی پاهای جلویی آنها به عنوان حفاری برای مواد غذایی و یا ایجاد لانه برای پناهگاه.


ادامه مطلب: بازگرداندن خاک می تواند کمک به مقابله با تغییر آب و هوا


خود را حفاری بهبود سلامت خاک و افزایش رطوبت خاک و محتوای مواد مغذی و کاهش فشردگی خاک و فرسایش. حفاری نیز ارائه مسکن برای بی مهرگان و بهبود جوانه زنی بذر.

چه چیزی بیشتر, با حفر سوخت بارهای (خشک و قابل اشتعال پوشش گیاهی مانند برگ) به خاک آنها می تواند کمک به پایین آوردن خطر آتش سوزی.

به جای برگ و ماده گیاهی دیگر از جمع شدن در سطح خاک و خشک شدن این مواد تبدیل شده است بیش سریعتر ورود به خاک وقتی که badicoots حفاری که سرعت آن پوسیدگی. تحقیقات از سال 2016 نشان داد وجود دارد کمتر مواد گیاهی پوشش سطح خاک در هنگام حفر پستانداران هستند. بدون واسط سنج, مدل نشان می دهد گسترش آتش سوزی و شعله ارتفاع بزرگتر است.

در واقع تمام توابع خود را آنقدر مهم محیط زیست لقب داده اند این توانا سنج “اکوسیستم مهندسین”.

چگونه bandicoot حفاری بر خاک. Leonie, ولنتاین, نویسنده ارائه شده

از دست دادن سنج منجر به فقیرتر سلامت خاک

استرالیا 29 حفر پستانداران 23 بین 100 گرم و 5 کیلوگرم است. بیشتر در معرض خطر ابتلا به گربه و روباه شکار و بسیاری از این رسما ذکر شده به عنوان گونه های در معرض تهدید اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت.

پس از حل و فصل اروپا, شش استرالیا را حفر پستانداران رفته اند و منقرض شده از جمله کمتر bilby کویر موش کانگورو و خوک پا bandicoots. بسیاری از دیگران دچار مشخص شده جمعیت کاهش می یابد و طیف گسترده انقباض از طریق تخریب زیستگاه و معرفی روباه و گربه.


ادامه مطلب: Rockin’ حومه شهر: bandicoots میان ما زندگی می کنند در ملبورن


غم گسترده کاهش و انقراض بسیاری از حفر پستانداران به معنی خاک و اکوسیستم بهداشت و درمان رنج می برد به عنوان به خوبی.

خاک است که یک بار نرم بافت آسان به فرو ریختن غنی و حاصلخیز در حال حاضر اغلب جمع و جور دفع آب و مواد مغذی فقیر مانع جوانه زنی بذر و رشد گیاه است. سوخت بار نیز به احتمال زیاد بسیار بالاتر در حال حاضر نسبت به گذشته کمتر به عنوان ماده آلی است که به حفر خاک.

به روز ترین تحقیقات در حفر پستانداران است با تمرکز بر مناطق خشک محیط با مقدار کمتر شناخته شده در مورد چگونگی حفر تأثیرات وتر (mesic) محیط. اما ما به تازگی منتشر شده مطالعه در شرق منع bandicoots فراهم می کند بینش جدید.

چقدر فراموش bandicoots حفاری به هر حال ؟

در 2015, 20 شرقی سرزمین اصلی منع bandicoots منتشر شد بر روی چرچیل در جزیره ویکتوریا Westernport بای.

وقتی شرقی منع bandicoots شد چرچیل جزیره است.

در سرزمین اصلی استرالیا, روباه, شکار رانده است این گونه به انقراض نزدیک و آن را به عنوان منقرض شده در طبیعت. همه ویکتوریا سلیمان فراتر از گستره تاریخی از شرق منع bandicoots اما فاکس-رایگان جزایر می تواند ما چگونه بازیابی آنها.

معرفی bandicoots چرچیل در جزیره ارائه فرصت مناسبی برای تعیین چگونه آنها را تحت تاثیر قرار خصوصيات خاک در هنگام حفاری برای مواد غذایی است.


ادامه مطلب: راز زندگی echidnas نشان می دهد در سطح جهانی جوینده حیاتی به ما اکوسیستم


برای این کار ما ثبت تعداد حفاری bandicoots ساخته شده هر شب و اندازه گیری حجم خاک آنها آواره از طریق حفر. ما نیز در مقایسه با رطوبت خاک و فشردگی در حفاری در مقابل سازمان ملل متحد-حفر خاک و ما انتظار ندارد آنچه ما در بر داشت.

در یک شب در چرچیل جزیره یکی از bandicoot می توانید 41 حفاری یک ساعت. که نزدیک به 500 حفاری یک شب معادل حدود 13 کیلوگرم از خاک تبدیل شده بیش از هر شب یا 4.8 تن در سال است. که تقریبا به اندازه وزن متوسط یک مرد آفریقایی فیل.

Bandicoots به نوبه خود بیش از مقدار بسیار عظیمی از خاک در جستجوی خود را برای مواد غذایی است. امی Coetsee

بنابراین مقدار شگفت آور از خاک است که تبدیل شده به خصوص با توجه به این bandicoots به طور معمول وزن حدود 750 گرم است.

اگر شما چند برابر این تعداد bandicoots چرچیل در جزیره (از 20 در سال 2015 به حدود 130 در زمان مطالعه ما در سال 2017) وجود دارد متناوب 1,690 کیلو خاک حفر شده تا در هر شب. که برخی از عمده سنگر و استحکامات!

اما ما باید توجه داشته باشید ما مطالعه در طول وتر ماه زمانی که خاک به طور معمول راحت تر به حفاری.

در تابستان به عنوان خاک می شود سخت تر و خشک در چرچیل جزیره حفر ممکن است مشکل تر است. و bandicoots بودن بزرگ کل خوراک بیشتر در سطح بی مهرگان مانند سوسک و جیرجیرک و در نتیجه کمتر حفاری. بنابراین ما انتظار داریم در تابستان که خاک کمتر است و آشفته.

Bandicoots ممکن است کمک به بخش کشاورزی بیش از حد

این همه حفر شد که به افزایش سلامت خاک در چرچیل جزیره است. این به این معنی شرق منع bandicoots ممکن است نه تنها نقش مهمی در اکوسیستم سلامت و بازسازی, اما همچنین به طور بالقوه در بخش کشاورزی با کمک مرتع رشد و وضعیت کاهش رواناب سطحی و کاهش اثرات پایمال و فشردگی خاک از دام است.

یکی از 20 شرقی منع bandicoots منتشر شده در چرچیل جزیره است. باغ وحش ویکتوریا

مزایای bandicoot حفاری را در سراسر زمین های کشاورزی از اهمیت ویژه در حال حاضر که شرق منع bandicoots نیز منتشر شده است در فیللیپ آیسلند و جزیره و انتظار می رود به طور گسترده استفاده از مرتع برای جستجوی غذا.

این جزیره منتشر شده نه تنها می تواند کمک به اطمینان از شرق منع bandicoots جلوگیری از انقراض, اما همچنین ترویج مولد زمین های کشاورزی برای کشاورزان است.


ادامه مطلب: برای نجات این تهدید اسب دریایی ما از آنها ساخته شده 5-ستاره هتل زیر آب


بنابراین با توجه به این مهم زیست محیطی نقش اکوسیستم مهندسین مانند bandicoots انجام آن نیز مهم است ما سعی می کنیم به دوباره خود را وحشی جمعیت در سرزمین اصلی و خارج از حصار و پناهگاه بنابراین ما می تواند به نفع همه از خود حفر نه فقط در جزایر.


لورن هلستید نویسنده سرب از مطالعه گزارش شده که ریشه از افتخارات پژوهشی در دانشگاه دیکین. او همچنین کمک به نوشتن این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>