یک کشته و ده ها مجروح در دهلی درگیری مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بازدیدکننده داشته است

پلیس با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک دود اما تلاش برای متفرق کردن جمعیت به عنوان هر دو طرف با پرتاب سنگ و تبدیل های گسترده ای بلوار به یک سنگ پهن نبرد منطقه حدود 11 کیلومتر از جایی که تهمت دیدار خواهد کرد نارندرا نخست وزیر هند برای مذاکرات در روز سه شنبه.

یک پاسبان پلیس کشته شد, یک مقام پلیس به رویترز گفت کاهش به نام پس از او نیست مجاز به صحبت با رسانه ها.

یک مقام رسمی در دهلی GTB بیمارستان گفت: بیش از 35 نفر مجروح در درگیری شدند و تحت درمان است. انتخاب شریک زندگی آنی گزارش داد که یک غیر نظامی نیز کشته شدند اما رویترز قادر به تایید آن است.

رویترز خبرنگاران را دیدم وسایل نقلیه متعدد آتش و فلز و موانع پاره کردن و ضخیم دود مواج به عنوان حامیان قانون جدید برخورد با مخالفان است. یک گروه از پلیس شد بسیار بیشتر است.

هند سرمایه شده است یک چشمه از تظاهرات در برابر قانون که برطرف مسیر غیر مسلمانان از سه کشور همسایه مسلمان-کشورهای تحت سلطه برای به دست آوردن تابعیت هندی.

این باعث شده است تا به اتهامات خود که مودی و ملی هندو Bharatiya Janata Party (BJP) در حال تضعیف هند سکولار سنت.

بی جی پی تکذیب هر گونه تعصب در برابر هند بیش از 180 میلیون-قوی اقلیت مسلمان اما معترضان شده اند برگزاری تظاهرات و کمپینگ در بخش هایی از دهلی نو به مدت دو ماه.

روز دوشنبه درگیری میان بدترین دیده می شود در دهلی نو پس از تظاهرات در برابر تابعیت متمم قانون (CAA) آغاز شد و در اوایل ماه دسامبر.

آخرین دور از خشونت به عنوان برگ برنده خود را آغاز کرد اولین سفر به هند به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده خطاب به تجمع در مودی در ایالت گجرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن فرود در دهلی نو در اواخر روز دوشنبه.

‘بروید و پرتاب سنگ’

درگیری کشیده بیش از یک, نزدیک به کیلومتر راه طولانی به طول انجامید و از اوایل صبح تا به شب ترک حداقل نیم دوجین نفر مجروح شدند.

پلیس روز دوشنبه تحمیل اورژانس قانون منع هر گونه تجمع در خشونت-مناطق ضربه.

معترضان به نظر می رسد به توان همراه مذهبی خطوط و برخی از بارها و بارها مورد ستایش قرار داد هندو خدا Ram در حالی که pelting سنگ عمدتا مسلمان گروه مخالف به قانون جدید است.

خبر شهادت تو را دیدم حداقل یک مرد مسلمان و یک زن برقع چادری زن مورد ضرب و شتم ده ها تن از طرفدار قانون معترضان با چوب و آهن و میله.

پیشتر در روز دوشنبه محلی سیاستمدار Yogendra Yadav توصیف خشونت به عنوان “جمعی” و خواست به دخالت پلیس.

اما برای چند ساعت رویترز شاهدان دیدم تعدادشان کمتر پلیس بیشتر ایستادن در کنار کسانی که در حمایت از قانون تابعیت اکثریت هندو و کمی به سرکوب خشونت. پلیس هم ایستاده بود با عنوان اراذل و اوباش تخریب یک فروشگاه با یک مسلمان, نام, بیرون کشیدن وسایل نقلیه و تنظیم آنها را بسوزاند.

“پیش بروید و پرتاب سنگ” یک پلیس فریاد زد: به معترضان حمایت از قانون در یکی از در حال اجرا در میدان جنگ در جنگهای.

در کنار خیابان, پسران جوان تخلیه سوخت از موتور سیکلت به بنزین بمب و معترضان کشیده تا سنگ فرش سنگ و پرت مصالح ساختمانی در مخالفان.

“ما در حمایت از کا. اگر آنها می خواهند به اعتراض آنها باید در جایی دیگر گفت:” یک معترض که به نام او به عنوان Amit.

هند junior صفحه اصلی وزیر G. کیشان ردی گفت: خشونت یک “توطئه به شرم هند در سطح جهانی” در مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید.

“ما اعزام نیروهای اضافی و ما همه چیز را به قانون و به منظور تحت کنترل” گفت: انتخاب شریک زندگی آنی.

در گجرات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمع آوری بیش از 100 ، 000 نفر است که “هند کشوری است که با افتخار پذیرای, آزادی های فردی و حقوق حاکمیت قانون و کرامت هر انسان”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de