یکی در پنج کانادایی گزارش مشکلات با توجه به بسته شدن مرز: Nanos بررسی

تورنتو — حدود 20 درصد از کانادایی ها می گویند که آنها یا خانواده شان را تجربه کرده اند به نوعی از مشکلات با توجه به بسته شدن کانادا-آمریکا مرز زمین.

جدید Nanos پژوهش بررسی نشان می دهد که در حالی که بسیاری از کانادایی ها گزارش می دهند که آنها و خانواده شان شده اند منفی تحت تاثیر بسته شدن آن است که در حال حاضر در محل برای بیش از چهار ماه تعداد قابل توجهی می گویند که آنها شده اند.

بررسی شد و سفارش ترجمه و منتشر شده در روز یکشنبه.

شانزده درصد از پاسخ دهندگان گفته Nanos که آنها یا خانواده شان تجربه کرده اند جزئی مشکلات مرتبط با مرز بسته بودن در حالی که یکی دیگر از پنج درصد گزارش شده عمده مشکلات. هفتاد و نه درصد گفت: آنها و خانواده های آنها را تجربه نکرده مرز مربوط به مشکلات و یک در صد مطمئن بودند. به دلیل گرد کردن این اعداد را اضافه کنید تا به 100 درصد است.

یکشنبه, مرز بسته شدن برنامه ریزی شده بود به آخرین تا زمانی Aug. 21. که تاریخ می تواند تغییر به عنوان توافق میان کانادا و ایالات متحده آمریکا برای حفظ زمین مرز بسته شده است تمدید چهار بار.

وجود دارد تعدادی از معافیت برای انواع مسافرت که هر دو کشور را ضروری از جمله تجارت و, تجارت, بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران که در طرف مقابل مرز و کارگران موقت خارجی.

هفته گذشته کانادا اضافه شده معافیت برای سال اول دانشگاه را دانش آموزان از ایالات متحده که در غیر این صورت می شده اند قادر به ورود به کشور است. آژانس خدمات مرزی کانادا همچنین اعلام کرد اقدامات سختگیرانه تر برای هر کسی که با استفاده از کانادا به سفر بین سرزمین اصلی آمریکا و آلاسکا در پاسخ به ادعای یک راه گریز اجازه می دهد برخی از آمریکایی ها به دامن قوانین و تعطیلات در کانادا.

این منطقه به احتمال زیاد به گزارش برخی از سطح از مشکلات با توجه به بسته شدن بود کبک که در آن فقط تحت 75 درصد از پاسخ دهندگان گفته Nanos که آنها تا به حال نشده است منفی تحت تاثیر بسته شدن و بیش از هشت درصد گفت: این باعث شده بود آنها و یا خانواده های آنها عمده مشکلات.

هشتاد درصد از بررسی ساکنان انتاریو و 83 درصد از بررسی اطلس کانادایی گفت: مرز بسته تا به حال نمی مطرح هر گونه مشکلات برای آنها و یا خانواده خود را.

زنان نیز بیشتر احتمال دارد به گزارش هیچ سختی در آورده با مرز بسته شدن در 83 درصد به 74 درصد برای مردان است.

روش

Nanos انجام یک RDD دوگانه قاب (زمین و سلولی) ترکیبی تلفنی و آنلاین تصادفی بررسی 1,094 کانادایی 18 سال سن و یا بالاتر بین جولای 26 و 30 ژوئیه سال 2020 به عنوان بخشی از یک اتوبوس نظرسنجی. شرکت کنندگان به طور تصادفی استخدام با تلفن با استفاده از عوامل زنده و اداره یک نظرسنجی آنلاین.

نمونه شامل هر دو زمین و خطوط تلفن در سراسر کانادا است. نتایج آماری بررسی می شود و وزن بر اساس سن و جنسیت با استفاده از آخرین اطلاعات سرشماری و نمونه است که از لحاظ جغرافیایی طبقه بندی به عنوان نماینده کانادا.

افراد به طور تصادفی به نام تصادفی با استفاده از رقمی شماره گیری با حداکثر پنج تماس مجدد.

حاشیه خطای این نظرسنجی است به علاوه یا منهای سه درصد امتیاز 19 بار از 20.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de