این بیماری همه گیر به نظر می رسد آهسته بوده است را در این منطقه به 1.9 میلیارد نفر است اما میزان عفونت در پاکستان و هند و بنگلادش و نپال و بوتان سریلانکا مالدیو و افغانستان در حال افزایش است.

به عنوان یک کل توسط 1400 GMT روز سه شنبه در این منطقه در حال ثبت 957 coronavirus موارد و هشت مرگ و میر.

دستورالعمل ها را به ماندن در خانه هستند یک چالش برای میلیون ها نفر از کارگران در روز است که به ندرت می توانید استطاعت به ماندن در خانه و ترس وجود دارد که این منطقه ثابت خواهد کرد که به ویژه آسیب پذیر به دلیل بهداشت ضعیف و امکانات به سر می برند زیرساخت ها است.

در سریلانکا است که تایید 76 موارد پلیس 110 نفر از نقاط مختلف کشور برای نقض یک آخر هفته مقررات منع رفت و آمد یک سخنگوی پلیس گفت:.

در Anuradhapura, زندان, صحنه های مکرر و اعتراض به بدرفتاری در سال های اخیر زندانیان جنگیدند کارکنان از ترس این که ویروس وارد شده بود زندان.

“بر خلاف شایعات شناور در اطراف یک آزمایش مثبت در Anuradhapura زندان” گفت: نماینده مجلس Namal Rajapaksa.

پروازها به حالت تعلیق

در Dum Dum, بزرگترین زندان در شرق هند در ایالت بنگال پلیس با شلیک گاز اشک آور زندانیان پس از حمله به نگهبانان و تلاش برای شروع یک آتش سوزی پس از بازديد ممنوع شد به دلیل ویروس زندان رسمی گفت.

در کشور همسایه بنگلادش, همه پروازهای ورودی به جز کسانی که از چین, هنگ کنگ و تایلند بود به ممنوع از نیمه شب به بعد و پس از 20 نفر تست مثبت ارشد عمران حمل و نقل هوایی ایران ،

در فرودگاه داکا مقامات شروع مارک دست از مسافران که دستور داده شده بود به دنبال خانه قرنطینه.

پاکستان با 534 مورد تأیید و سه مرگ و میر به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی به مدت دو هفته. مقامات وجود دارد گفت: یک نفس-قرنطینه برنامه ادامه خواهد داد برای حداقل یکی دیگر از 45 روز.

در هند شهرهای بزرگ و مردم در تکاپوی خرید کالاهای ضروری پیش از یک روز مقررات منع رفت و آمد در یکشنبه ترویج شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی به عنوان یک راه تمرین انزوای اجتماعی.

هند همچنین ممنوع کردن تمام تماس های ورودی پروازهای بین المللی از سال 2001 به وقت تهران در روز یکشنبه.

با بیش از 1.3 میلیارد نفر از مردم هند تایید کرده 283 موارد coronavirus اما آزمایش قرار گرفته است و تنها 15,000 نمونه در 70 دولتی آزمایشگاه با توجه به ارشد وزارت بهداشت رسمی در دهلی نو یکی از پایین ترین تست میزان در جهان است.

“در این مرحله ما واقعا نمی دانم چه حد گسترش خواند و گفت: شرط ناشناس ماندن.

راه آهن هند که حامل بیش از 25 میلیون مسافر در هر روز گفت: برخی از افراد تا به حال آزمایش مثبت پس از سفر با قطار وادار کردن مقامات به تلاش برای پیگیری کردن مسافران همکار.

تایید COVID-19 نفر در جنوب آسیا:

پاکستان – 534

هند – 283

سریلانکا – 76

افغانستان – 24

بنگلادش – 24

مالدیو – 13

نپال – 1

بوتان – 2

———————-

مجموع – 957

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو