یکی از جنبه های بحث برانگیز از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به COVID-19 مناسب است

اما این چین بود اقتدارگرا سیستم که مانع اولیه تلاش جهانی برای شناسایی, شامل, و درمان COVID-19. در اواخر سال گذشته مقامات چینی مواخذه و بازداشت پزشکان بالا بردن زنگ در ویروس جدید و به جای آن اعلام کرد COVID-19 “پیشگیری و کنترل”. در سه هفته اول ژانویه که منجر به اوج سفر دوره از سال نو چینی, جشن, چینی, حزب کمونیست مقامات گسترش سانسور آنلاین – در نهایت کارگردانی که بیش از 500 کلید واژه ترکیبات مربوط به ویروس بود سانسور در رسانه های اجتماعی پلت فرم WeChat.

این ووهان کمیسیون بهداشت اصرار وجود دارد و هیچ مورد جدید از این بیماری در این شهرستان در طول یک ماه است که در آن بیش از 2000 نفر در زمان پرواز از ووهان به سیدنی. واقعیت بسیار متفاوت بود: یک بهداشت عمومی مطالعه نتیجه گیری کرده بود که مقامات چینی عمل سه هفته زودتر به آنچه شناخته شده بود در مورد این ویروس همه گیر جهانی موارد می توانست با کاهش 95 درصد است.

در حال بارگذاری

سانسور و دستکاری در اطلاعات مربوط به حوادث و شرایط اضطراری ابزار تجارت برای رژیمهای کمونیستی. به خصوص چین که دارای تسلط هنر از کنترل دولت رسانه های تبلیغاتی. حتی در حال حاضر حس کرد ووهان پزشکان گزارش داد که ویروس آمار از این شهر همچنان به دستکاری برای اهداف سیاسی. در حالی که همه کشورها باید در پاسخ به این بحران و این ویروس به راحتی می تواند سرچشمه گرفته و در هر یک از آنها را ما باید روشن شود که همه گیر شد دامن زده شده توسط فشارنده سیاست و عمد, مات, طبیعت چین کمونیست و دولت است.

در حال حاضر به عنوان کشورهای غربی دست و پنجه نرم کردن با تعادل بین شفافیت آزادی فردی و نیاز به تعیین دولت اقدام به سرکوب همه گیر چین به دنبال به نمایش گذاشتن خود را به پیروزی. تحلیلگر آمریکایی ریچارد Fontaine آمده است که “پکن ترجیح استاد روایت تصویر می کشد قاطع و کارآمد سخاوتمندانه چین که پیروزی بر بیماری در خانه و کمک می کند تا کسانی که هنوز هم در معرض خطر در خارج از کشور. این می افزاید: به این تصویر آهسته, کاهش, ایالات متحده است که آور در مقابل خانه و الهام بخش اعتماد به نفس کمی در جای دیگر”. برخی از تحلیلگران بیشتر به ارزیابی که دولت چین در حال حاضر برنامه ریزی برای اخلال در محل شرکت های غربی و کشورهای در زنجیر عرضه جهانی پست-همه گیر.

همکاری بین المللی برای مبارزه با این ویروس بسیار مهم است و ما باید امید که هفته گذشته نشست G20 تغییرات عمده در اقتصاد جهانی به دور از انزوا و خودکفایی و نسبت به هماهنگ سیاسی, اقتصادی, پزشکی و تلاش برای حل و فصل این بحران جهانی است. اما ما نباید ساده لوحانه به رقابت استراتژیک بازی از بین کمونیست چین و دموکراسی در پس زمینه. و ما باید به محافظت در برابر جاهلانه دهیم که نقاط صحبت کردن از یک رژیم دیکتاتوری با عصبانیت بازنویسی تاریخ اخیر.

به عنوان استرالیایی حرکت به مستند و تمرکز بر هسته اصلی خدمات لازم برای حفظ زندگی ما شهروندان کشور ما به خوبی می تواند شروع به احساس کمی بیشتر استبدادی بیش از حد. حفاظت از خود ما دموکراسی حیاتی خواهد بود. محدود کردن قدرت فوق العاده ای به ما بدهد و ما از رهبران سیاسی مناسب و دقیق راه آنها اعمال و یادآوری خودمان را از فضائل باز پاسخگو و شفاف نظام سیاسی خواهد بود که مسئولیت هر یک از ما.

جیمز براون غیر مقیم همکار در ایالات متحده مطالعات مرکز در دانشگاه سیدنی است. توییتر: @captainbrown.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو