یک بار دیگر ما مانند نگاه دیپلماتیک آماتور در چین

در حال بارگذاری

این فوق العاده است که وخامت در روابط دو جانبه آغاز شد که تحت Malcolm Turnbull یعنی هیچ کس در کانبرا می توانید در فیتزجرالد کلمات انتخاب کنید تا گوشی به یکی از چهره های ارشد در پکن – دوباره او ممکن است اضافه شده اند – به دولت است که کامل و باز پرس و جو است که در چین ، و ادعا می کنند که ما اجازه رفتن از این موضوع اما حفظ خواهد کرد مذاکرات از رسانه ها تا فوری بحران گذشته است.

ما ممکن است شروع این روند با برخی از ظریف در پشت صحنه ائتلاف ساختمان. این به این معنی مشاوره همفکر کشورهای در مورد گزینه های موثر ترین تحقیق در ریشه و مدیریت اولیه ویروس.

استرالیا وکیل جفری رابرتسون پیشنهاد کرده است یکی به سفارش شورای امنیت سازمان ملل. وجود دارد هر تعداد از دیگر جایگشت.

به جای استرالیا تصمیم گرفتند برای باز کردن گفت و گو با – مثلا – اروپا و ژاپن و هند و کانادا و سنگاپور. ما ممکن است با تاخیر هر گونه تبلیغات تا زمانی که ما تا به حال ماساژ اجماع گزاره. یکی که پکن نمی تواند مقاومت کرده اند و یا تنها در دیپلماتیک هزینه.

در حال بارگذاری

در عوض روز پس از یک تماس تلفنی با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, ما, وزیر امور خارجه, پشتیبانی از پرس و جو با هیچ پاک کردن عملیاتی هدف که اگر پرتاب کردن ایده برای جهنم از آن و یا به نفع خود ستایش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. در حال حاضر دلیر کمی استرالیا ردیابی و قفل شده است به این ایده با حمایت از اروپایی یا آسیایی همکاران.

حمایت ما از وزیر امور خارجه مایک Pompeo به سادگی تایید غمگین تصویر که همچنان ادامه دارد در آسیا: استرالیا شادترین است که ما شخصیت بین المللی است معاون کلانتر – در این لحظه به یک رییس جمهور آمریکا با کمتر از اعتبار بین المللی بیش از هر پس هربرت هوور.

بنابراین ما گذشت تا این فرصت را به چکش یک موقعیت با کشورهای دوست و یکی است که ما را قادر به همچنین بحث به چین مورد علاقه ما در این تحقیق و دامنه آن و طرز عمل. اگر چیزی از آن می آید که در آن می کند که ترک ما ؟

آن را رهبری ساخته شده در مشاوره و همکاری است که به کمک استرالیا می شود و به سلاح های شیمیایی کنوانسیون کانبرا کمیسیون بین بردن سلاح های هسته ای, کامبوج توافقنامه صلح و پیمان تجارت اسلحه. و یا ایجاد APEC.

در حال بارگذاری

ما می توانست در یک شبیه ائتلاف-ساختمان نقش به سمت تنومند تحقیق بین المللی به تمام جنبه های همه گیر نیست به استثنای هر گونه جزئیات چینی مجرمیت.

که پکن و واشنگتن تا به حال فرود به tit-for-tat مبادلات هر دو کاهش می یابد. اما آن را ایجاد فرصتی برای خلاق وسط-قدرت دیپلماسی در استرالیا ، ما نمی آن را.

که چین سفیر در پاسخ نزولی به آنچه بودند به سرعت به عنوان سرکوبگر تهدید یک فرصت از دست رفته برای levitate بالاتر از ما شود ، به سادگی آن را تایید می کند که هنگامی که شما ترک این جاده بالا هر دو طرف تا پایان صدایی به عنوان بد به عنوان هر یک از دیگر.

Bob Carr سابق استرالیا وزیر امور خارجه و, NSW Labor برتر.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de