دوشنبه, فوریه. 17 روز خانواده در بخش هایی از کانادا. آغاز شده در آلبرتا در سال 1990 چهار اضافی استان در حال حاضر جشن روز خانواده در سومین دوشنبه ماه فوریه: British Columbia, Saskatchewan, انتاریو و نیوبرانزویک. (سایر استانها تعطیلات منعکس کننده میراث خود را.)

کبک یکی از چند حوزه های قضایی است که مدنی تعطیلات در ماه فوریه هر چند استان سخاوتمندانه خانواده ترک سیاست.

در این سال همزمان با تاکید بر, خانواده, دانشگاه کونکوردیا و Vanier موسسه خانواده در حال میزبانی یک کنفرانس در خانواده و زندگی خانوادگی در فوریه. 20. این کنفرانس را کشف برخی از تنش ها و تناقضات تعبیه شده در خانواده است. برای یکی از ما چگونه تعریف خانواده به معنی?

گسترش تعریف خانواده

ما چگونه تعریف خانواده (و کسانی را که برای انجام این کار تعریف) است که نقطه شروع مهمی برای گفتگو در زندگی خانوادگی. که در? که در خارج ؟ که در واقع چيزي به عنوان خانواده ؟ برای برخی از خانواده به معنی ازدواج پدر و مادر با فرزندان و یا ازدواج با جنس مخالف پدر و مادر با فرزندان. برای دیگران ممکن است یک انتخاب یا یک همخانه زن و شوهر بدون فرزند.

برای کنفرانس ما ما با استفاده از اقتباس از Vanier موسسه تعریف: یک خانواده متشکل از هر ترکیبی از دو یا چند نفر محدود هم در طول زمان توسط روابط متقابل رضایت و/یا تولد تصویب و یا قرار دادن و کسی که مسئولیت فعالیت های مختلف روزمره زندگی از جمله عشق.

ما را شناسایی کرده نیاز به حضور در خانواده از جمله پدربزرگ و مادربزرگ و خاله و عمه. این همچنین شامل نیاز به گسترش تعریف خانواده به غیر از خانواده سنتی اشکال از جمله LGBTQ2S+ خانواده, انتخاب خانواده های چند نسل خانواده که شامل پدربزرگ و مادربزرگ تنها پدر و مادر و مردم به تنهایی زندگی می کنند.

این بود تا سال 2001 که آمار کانادا, اطلاعات جمع آوری شده در چند نسل خانواده ها و در سال 2011 این سرشماری برای اولین بار شمارش stepfamilies و پرورش کودکان است. خانواده در کانادا و متنوع هستند و ما برنامه ها و سیاست باید پاسخگو به این تنوع است.

ما که باریک تعریف خانواده می تواند غفلت از تجارب تک والد فقیر و خانواده های اقلیت. برای مثال تحقیقات نشان می دهد که زنان از رنگ های کم درآمد و زنان اغلب تجربه و تفسیر مادری متفاوت از سفید کلاس ممتاز مادران است.

باریک تعریف خانواده می تواند غفلت از تجارب خانواده های تک والد. (Shutterstock)

به تازگی محققان شروع به بررسی چگونگی تنوع مربوط به نژاد و گرایش جنسی تحت تاثیر پدربزرگ و مادر بزرگ و نوه روابط است. همچنان به گسترش درک ما از خانواده ها تجربه ما نیاز به فکر می کنم به طور گسترده تر در مورد آنچه عوامل مهم در خانواده است.

خانواده واقعیت باید منعکس شده در سیاست

ما چگونه تعریف خانواده اثرات سیاست های اجتماعی مانند والدین زایمان و مرخصی استحقاق و کودک-مراقبت از اعتبار مالیاتی. مراقب منافع و دلسوز ترک سیاست نیز به وضعیت خانوادگی است. واجد شرایط بستگی دارد که آیا شما یک عضو خانواده است.

در بهداشت و درمان-مراقبت از زمینه های بازدید کنندگان در بخش های مراقبت ويژه و اورژانس هستند و اغلب محدود به خانواده و پدربزرگ و مادربزرگ اغلب حقوق ندارد وقتی که می آید به موارد حضانت فرزند. بنابراین تعریف جامع از خانواده را تحت تاثیر قرار چگونه ما توسعه برنامه ها برای خانواده ها و کسانی که واجد شرایط است.

علاوه بر نیاز به گسترش تعریف خانواده ما همچنین نیاز به نگاه کثیف واقعیت از خانواده و زندگی خانوادگی. طنز از سازماندهی یک خانواده کنفرانس در حالی که با توجه به واقعیت های خصوصی ما خانواده زندگی می کند از دست داده بود بر ما. همانطور که ما برنامه ریزی جلسات و کنفرانس تلفنی ما نیز برنامه ریزی اسکایپ تاریخ ساخت مدرسه ناهار و مراقبت از پدر و مادر در سراسر کشور است.

اعتقاد ما بر این است که پزشکان ارائه دهندگان خدمات و سیاست گذاران را به حساب پیچیدگی از خانواده زندگی می کند که فکر کردن در مورد خانواده تمرین برنامه ها و سیاست. خانواده و فقه و Vanier موسسه خانواده مراجعه کنید به استفاده از یک خانواده لنز: نیاز به نگاه در پیچیدگی از خانواده و روابط خانوادگی فراتر از آن اعضای خانواده فرد.

فکر کردن در مورد خانواده در یک مفهوم گسترده و زمانی که ما توسعه برنامه ها و سیاست ها می تواند چالش برانگیز. آن را بسیار آسان تر به استفاده از یک فرد لنز به فکر کردن در مورد در حال توسعه کودکان و یا پیری سالمندان است. اما این فرد و اعضای خانواده حتی کسانی که زندگی خود را زندگی می کنند زندگی خود را در چارچوب خانواده —آیا زیستی یا اجتماعی.

آینده خانواده

هنگامی که با استفاده از خانواده لنز می توان آن را آسان به لغزش به یک شیشه نیمه خالی رویکرد است. زندگی خانوادگی مربیان و مددکاران اجتماعی مبارزه با تنش بین کسری مدل از خانواده و دارایی و یا قدرت بر اساس مدل از خانواده است. به جای تمرکز بر آنچه که مشکلات خانواده ها تجربه ما می تواند به نفع از درک نقاط قوت آنها و آنچه باعث می شود آنها را انعطاف پذیر در مواجهه با چالش های زندگی.

برخی از پزشکان خانواده و خانواده دانشمندان می گویند که در تمام دنیا این امر می تواند بهتر به باقی می ماند غیر سیاسی که ما فکر می کنم در مورد خانواده و ما به عنوان ارائه اطلاعات و کمک به خانواده ها است.

و در عین حال برخی از ما به شدت احساس میکنیم که این مهم به فراتر از خانواده به جامعه به حمایت از طرف خانواده و یا اعضای خانواده که در معرض خطر هستند.

در خانواده های ما کنفرانس ما خواهد بود با بررسی تنش میان حال و آینده است. بر اساس درک ما از سیستم و تغییرات سیستماتیک ما را بر تجسم آینده ای متفاوت از جمله همه خانواده ها — در وسیعترین مفهوم.

به جای ماندن متمرکز در حال حاضر ما نسبت به آینده تغییر با پرسیدن این سوال: “آیا آن را نمی بزرگ اگر …?”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو