در آستانه استیضاح حکم تهمت كم تا دولت از اتحادیه

واشنگتن — واشنگتن — پله برای افتا در زمان فوق العاده ای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه ارائه خواهد شد خود دولت از آدرس اتحادیه در آستانه احتمال استیضاح تبرئه و پس از هرج و مرج اولین رای از مسابقه به جای او.

اول رئیس جمهور برای اجرا به صورت انتخاب مجدد پس از استیضاح تهمت با هدف استفاده از خود را در سراسر کشور-سخنرانی تلویزیونی به پخش کردن رکورد خود را به عنوان منطق برای دور دوم مذاکرات, تعلیق, در مورد اینکه آیا او خواهد رسیدگی به اتهامات علیه او. او را به صحبت می کنند از چاه مجلس نمایندگان در طرف مقابل کنگره آمریکا که در آن از مجلس سنا یک روز بعد از آن است که انتظار می رود به تبرئه او تا حد زیادی در امتداد خط حزب.

“این است که یک رئیس جمهور با یک حس درام و یک پس زمینه در تلویزیون چه کسی می داند که محیط به او فرصت” گفت: ریاست جمهوری مورخ مایکل Beschloss. “این یک فرصت برای تنظیم این دوره برای انتخاب مجدد.”

کاخ سفید دستیاران وعده داده اند یک خوش گفتار که نگاه گذشته استیضاح آزمایشی است که مصرف واشنگتن در حمایت از یک تلاوت از موفقیت و وعده. اما تهمت اغلب veers از خود اسکریپت و ممکن است قادر به مقاومت در برابر استفاده از این لحظه به ادعای exoneration و حل و فصل نمرات.

حتی برای یک مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر خبر چرخه است که به نظر می رسد به طور دائم برای hyper-سرعت فوق العاده خطرناک با سرعت از حوادث مسلط هفته اول فوریه ارائه منحصر به فرد, پس زمینه برای رئیس جمهور آدرس. در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تلویزیون و مجریان در یک وعده غذایی ظهر که آدرس خود را خواهد بود “فوق العاده پایین کلید.”

رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز که ریاست در این مجلس بیش از فقط یک سوم استیضاح محاکمه در این کشور سابقه خواهد بود در دست سهشنبه شب — در این زمان در بیشتر مرسوم صندلی در مخاطب است. مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ایستادن بسیار قانونگذاران که رای به حذف او از اتاق — و کسانی که انتظار می رود به تبرئه او زمانی که سنا محاکمه می آید ،

و نشسته بر شانه قابل مشاهده تقریبا در هر شات دوربین خواهد بود مجلس نانسی پلوسی مکرر خار در مغلوب ساختن پیشی جستن طرف که مجاز استیضاح که به اتهام رئیس جمهور با سوء استفاده از قدرت خود را به اوکراین فشار به بررسی سیاسی دشمن.

مغلوب ساختن پیشی جستن را نیز خیره در برخی از دموکرات ها که رقابت برای گرفتن کار خود را اگر چه معلوم بود اگر او می خواهد وزن در سردرگمی در آیووا که در آن نتایج از روز دوشنبه leadoff قفقاز تاخیر شد. پیش از سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که حزبی هرج و مرج نشان داد دموکرات بی کفایت بودند و باید اعتماد کرد به اجرای دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف ساعت قبل از سخنرانی خود tucked دور در کاخ سفید میزبانی شبکه مجریان برای ناهار در حالی که کار بر روی نهایی پیش نویس آدرس. او وارد لحظه ای در یک رول با استیضاح تبرئه قریب الوقوع کار خود را تصویب اعداد تیک تاک به سمت بالا و وال استریت به دنبال قوی است. دستیاران بازی کردن این امکان است که او را با استفاده از آدرس به دنبال انتقام بیش از استیضاح.

“من فکر می کنم که این رفته است برای بیش از حد طولانی و من فکر می کنم که اگر شما نگاهی به رأی مردم آمریکا در حال رک و پوست کنده خسته شدم از آن” کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام گفته فاکس نیوز در اوایل روز سه شنبه. “آنها می خواهند به شنیدن آنچه که رئیس جمهور انجام داده است و برای این کشور و آنچه که او در حال برنامه ریزی برای انجام, برای این کشور, پس از آن خواهد شد بسیار رو به جلو-رو به رو است.”

در نزدیک ترین تاریخی مقایسه بیل کلینتون ذکر نکرده اخیر خود استیضاح زمانی که او تحویل دولت خود را از این اتحادیه در سال 1999. در آدرس خود را یک سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن را باقی می ماند در پیام هیچ اشاره ای چگونه پلوسی بود در اصل disinvited او را از ارائه سخنرانی در طول طولانی ترین تعطیلی دولت در کشور ،

مغلوب ساختن پیشی جستن با هدف به صرف گفتار برجسته اقتصاد مقاومت با توجه به مشاوران از جمله کاهش نرخ بیکاری تاکید بر چگونه آن را کمک کرده است و یقه آبی کارگران و طبقه متوسط است. او همچنین برنامه ریزی برای استرس جدید قراردادهای تجاری او مذاکره از جمله فاز یک معامله با چین و ایالات متحده-مکزیک-کانادا قرارداد او امضا شده در ماه گذشته.

در حالی که کاخ سفید گفت: رئیس جمهور می توانست پیام وحدت او نیز برنامه ریزی شده به صرف زمان در مورد مسائل است که باید ایجاد بزرگ را بدست آورد و با طنین انداز سیاسی خود را پایه. او را از حمله دموکراتها مراقبت های بهداشتی طرح های پیشنهادی برای بودن بیش از حد سرزده و دوباره برجسته امضای خود موضوع — مهاجرت — trumpeting مایل از مرز دیوار که ساخته شده اند.

وی همچنین از اختصاص یک بخش به “ارزش های آمریکایی,” بحث در مورد تلاش برای محافظت از “آزادی مذهبی” و محدود کردن دسترسی به سقط جنین را به عنوان او در ادامه به دادگاه پروتستان و مسیحی محافظه کار رای دهندگان که به صورت یک بخش حیاتی از پایگاه خود را.

طبق معمول ریاست جمهوری مهمانان را منعکس مسائل که تهمت می خواهد به برجسته. مهمانان دعوت شده عبارتند از خانواده های نظامی مقامات مهاجرت و سابق کلانتر از ونزوئلا که از فرار به ایالات متحده است.

دموکرات ها بودند تهیه مقدار زیادی از ضد برنامه نویسی با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی — این موضوع کلیدی را تصاحب خانه در سال گذشته است. پلوسی و رهبر اکثریت سنا چاک شومر تنظیم شد میزبان مهمانان نهفته در سیستم پزشکی. بسیاری از زنان دموکرات بودند با پوشیدن لباس سفید به عنوان ادای احترام به suffragettes در حالی که تعدادی در حزب بودند با پوشیدن لباس قرمز و سفید و آبی راه راه پین برگردان برای برجسته کردن تغییرات آب و هوا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است نورد محیط زیست پادمان و با توجه به مهار آزاد به آلوده.

چند قانونگذاران دموکرات از جمله کالیفرنیا تشکر. ماکسین واترز و نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز اعلام کرد پیش از سخنرانی که آنها خواهد بود پرش آن با مشخصات بالا در نیویورک دانشجوی سال اول tweeting که او را “نه با استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی است.”

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer ارائه شد را پاسخ رسمی. او نمایش خود را به آدرس شنبه گفت او خواهد تمرکز کمتر بر چه ناروا می گوید و بیشتر بر اقدامات صورت گرفته توسط دموکرات ها هر دو در دموکراتیک به رهبری آمریکا و در کنگره به خصوص در زیرساخت های بهداشت و درمان و شغل.

“من برجسته کردن تضاد بین دموکراتیک عمل و جمهوری خواه انفعال” Whitmer گفت. “این است که واقعا در مورد تضمین این که مردم آمریکا درک آنچه دموکرات ها برای ایستادن چون من اعتقاد دارم که مردم آمریکا سزاوار بهتر است. آنها سزاوار عمل است.”

——

نویسندگان AP, Darlene Superville در واشنگتن و دیوید Eggert در لانسینگ, میشیگان کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو