بر روی تقاضا خدمات حمل و نقل عمومی را به حومه

در مناطق خاصی از استرالیا و کاربران به سادگی دانلود برنامه و درخواست سوار شدن درست مثل یک تاکسی و یا در حال بارگذاری اما ارزان تر است. کسانی که ترجیح می دهند استفاده از یک برنامه گوشی های هوشمند می توانید کتاب را از طریق تماس با مرکز و یا بر روی یک کامپیوتر.

تاثیر بر روی تقاضا خدمات ممکن است بسیار بیشتر از به سادگی با اضافه کردن یک اتوبوس محلی مسیر. در حالی که میلیاردها دلار به یارانه درون شهری, حمل و نقل خانوار در دسترسی به مشاغل و خدمات می شود خیلی بدتر با افزایش فاصله از مرکز. نه تنها خانواده ها در حومه بیرونی دیگر رفت و آمد آنها نیز باید به درایو برای رسیدن به مغازه ها, تفریح و سرگرمی امکانات و یا خدمات بهداشتی و درمانی.

بر روی تقاضا خدمات به مردم اجازه می دهد که نمی تواند درایو و یا یک خودرو را ندارد به اعضای فعال جامعه است.

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

رشد در تقاضا: خدمات و استفاده از آنها شده است سریع. در حال حاضر به نظر می رسد برخی از خدمات در حال تبدیل شدن بیش از حد بزرگ به شکست به عنوان کاربران روزانه تکیه بر آنها را افزایش می دهد.

تعداد اپراتورهای دارای رشد از هفت در پایان سال 2017 به 22 دسامبر 2019. ماهانه ridership افزایش یافته است و تقریبا 1000%.

سواحل شمال خدمات در سیدنی توسط Keolis Downer تا به حال نزدیک به 27 سال از رشد مستمر. شروع با دوام ridership از 38 مسافران آن در حال حاضر حمل بیش از 19,000 مسافران در ماه است. این سرویس در حوضچه سیدنی رشد از 1000 تا 8000 سواران در آن چهار ماه اول سال.

در جنوب استرالیا به جدید ترین rollouts های مونت بارکر خدمات جذب بیش از 4000 سواران در آن برای اولین بار در ماه است.

همه بر روی تقاضا خدمات برابر خلق شده اند. ارائه خدمات عملیات مکان ها و وسایل نقلیه متفاوت است به طور گسترده ای. برخی از دولت از هنر و فن آوری های جدید ناوگان مخصوص وسایل نقلیه است. دیگران در عمل به سادگی تحت تدارکات توافق با تاکسی محلی ارائه دهنده و مرکز تماس.

این محاکمه نشده اند بی عیب و نقص. یازده محاکمات بسته اند. تقریبا همه باید تجدید نظر خدمات مناطق ساعت و یا فن آوری است. برخی از خدمات در کلاس جهانی. دیگران بیشتر نیاز به تجدید نظر.

این امور نشان دهنده سرعت توسعه در این زمینه است. اپراتورها در حال یادگیری چگونه به بهتر حرکت حومه در حالی که حاکم بر بدن در حال پالایش خدمات مورد نیاز.

بر روی تقاضا حمل و نقل تغییرات زندگی

کوئینزلند دولت و لوگان شهرستان راه اندازی شد یکی از اولین بر تقاضای حمل و نقل محاکمه در استرالیا. همچنین شناخته شده به عنوان تقاضا پاسخگو حمل و نقل آن را پوشش می دهد سه قطعات لوگان جنوب بریزبن.

تحقیقات ما مورد بررسی کاربران از این سرویس است. پاسخ خود را با قدرت نشان دادن ارزش بر تقاضای حمل و نقل است.

بیش از 50 درصد از پاسخ دهندگان هر حال بدون گواهینامه رانندگی و یا فاقد دسترسی به یک ماشین برای استفاده منظم. نشان دادن کاهش بار بر روی خانواده و افزایش استقلال این سرویس فراهم می کند یک جواب گفت:

من نمی توانم درایو بنابراین من بستگی به رانندگی من در اطراف. با [در خواست] خدمات آن را به من می دهد آزادی است.

اظهار نظر در سفر اخیر دیگر جواب آنها گفت: “می خواهم که هیچ [دیگر] راه گرفتن وجود دارد. بر روی تقاضا در حمل و نقل شده است من منجی”.

داستان هایی از این دست نشان دادن ارزش بر روی تقاضا خدمات. برای افرادی که با استفاده از آنها این خدمات ارزشمند بهبود کیفیت زندگی و دسترسی به فرصت ها.

منفی پاسخ های نظر سنجی به سوی فن آوری سکسکه مانند برنامه اشکالات. در عین حال هنگامی که صحبت کردن در مورد خدمات خود پاسخ شده است درخشان. خواسته آنها چه خواهد تغییر یک نفر گفت:

هیچ چیز. آن است که بهترین چیزی که از نان ورقه.

چه بعدی ؟

انتظار برای دیدن بیشتر از این rollouts در ماه های آینده. به عنوان فن آوری و عملیات بهبود این خدمات در حال نشان دادن حمل و نقل عمومی در حومه بیرونی دیگر نمی توان نادیده گرفت.

اگر گذار به سمت تحرک به عنوان یک سرویس (MAAS) رخ می دهد که پیش بینی شده بر روی تقاضا در حمل و نقل ممکن است نقش کلیدی داشته باشد. برای توسعه این خدمات ما نیاز به تحقیقات به کرایه سازه (مانند اشتراک), انواع خودرو و, نام تجاری, تعریف عملیاتی مناطق و ترویج مشترک ridership.

تمرکز تحقیقات ما خواهد بود به توسعه معیارهای کلیدی اجازه می دهد تا برای مقایسه بین خدمات حسابداری برای بسیاری از متغیرهای. بخش خصوصی نگه می دارد بسیاری از این دانش اما نیاز به تبدیل شده و به کمک دولت ها برنامه ریزی بیشتر و بهتر سیستم.

نویسنده حمل و نقل دانشگاهی مشارکت (شیر) محقق و دریافت کمک مالی از, Queensland, گروه حمل و نقل و جاده های اصلی است که ارائه برخی از اطلاعات مورد نیاز برای این مقاله. او نیز وابسته به شهرستانها موسسه تحقیقاتی در گریفیث و دانشگاه گریفیث دانشکده محیط زیست و علم است.

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو