در شنبه شب در فلوریدا یک حزب ریاست جمهوری شد coronavirus داغ منطقه

این یک اسراف, جشن, بی خیال شنبه شب در Mar-a-لاگو یک هفته پیش در آنچه که در حقیقت در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک آخرین هورا برای پایان یک دوران و آغاز دیگری است. در روزهای پس از انتخابات ریاست جمهوری و مستغلات در فلوریدا تبدیل شده است چیزی از coronavirus داغ منطقه. حداقل چهار Mar-a-لاگو مهمانان از آخر هفته گذشته گفته اند که آنها آلوده هستند و دیگران قرار داده و خود را به قرنطینه.

تا کنون نه رئيس جمهور و نه خانواده اش گزارش کرده است احساس بیمار و یا شناخته شده است که جدا شده خود را. پس از چند روز مقاومت در برابر تهمت فاش روز شنبه که او در نهایت تست شده یک شبه و در انتظار نتایج بدون توضیح داد که چرا کارکنان خود را تا به حال منتشر گمراه کننده نیمه شب بیانیه ای از کاخ سفید پزشک هنوز هم اصرار دارد که بدون نیاز وجود دارد برای چنین آزمون پس از او به نمایش گذاشته شود.

اما در هر صورت Mar-a-لاگو ظرف پتری را تبدیل به یک نوع استعاره برای خطرات گروه تجمعات در سن coronavirus نشان دادن چگونه به سرعت و در سکوت این ویروس می تواند گسترش. هیچ یک لزوما امن از مواجهه با آن نه سناتور و یا دیپلمات و یا حتی قدرتمند ترین فرد در این سیاره به ظاهر امن در واقعی قلعه احاطه شده توسط عوامل سرویس مخفی.

برخی از آخر هفته گذشته مهمان نگران آن ممکن است نشانه ای از بار و آخرین حزب از آن مرتب سازی بر اساس در حالی که در Mar-a-Lago. “من امیدوارم که نه” Rep. مت Gaetz R-Fla., نوشت: در متن پیام. “انسان در تعامل با یک دیگر به طور معمول شادتر و سازنده تر در تجربه من.”

Gaetz تجربه یک داستان عبرت انگیز. او با حضور در حوادث در Mar-a-لاگو در هر دو روز جمعه و شنبه شب که در اولین تعطیلات آخر هفته در ماه مارس متوجه نیست که او در حال حاضر در معرض شده به کسی که مبتلا به کروناویروس در قبل از آن رویداد سیاسی. تنها دوشنبه گذشته به عنوان او سوار با مغلوب ساختن پیشی جستن در نیروی هوایی بازگشت به واشنگتن بود گفت: از این برخورد که در آن نقطه او جدا شد و از رئیس جمهور و دیگر مسافران هواپیما و بعد از آن رفت و به خود شده است. او پس از آزمایش منفی و گزارش های احساس خوب است.

حداقل چهار نفر دیگر در Mar-a-لاگو که آخر هفته باید پس از آزمایش مثبت از جمله سه نفر که همراه رئیس جمهور Jair Bolsonaro از برزیل برای یک شام با مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از Guilfoyle جشن تولد که شنبه شب: Fabio Wajngarten خود مطبوعات, منشی, نستور فرستر خود را بالا دیپلمات در واشنگتن و Nelsinho Trad یک سناتور. یک چهارم از اعضای هیات برزیلی, کارینا کوفه یک وکیل نیز آزمایش مثبت اما او تا به حال نشده در Mar-a-Lago. دیگر فرد ناشناس در Mar-a-لاگو روز بعد برای جمع آوری کمک های مالی از صبحانه با رئیس جمهور نیز آزمایش مثبت است.

President Donald Trump speaks to reporters alongside Vice President Mike Pence and the coronavirus task force in the briefing room in the White House in Washington, March 14, 2020. (Al Drago/The New York Times)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به خبرنگاران در کنار معاون رئیس جمهور مایک پنس و coronavirus نیروی کار در اتاق جلسه در کاخ سفید در واشنگتن, مارس 14 سال 2020 است. (آل Drago/نیویورک تایمز)

Bolsonaro روز جمعه گفت که او آزمایش منفی اما وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta بعد گفت: رئیس جمهور خواهد بود آزمایش دوباره به عنوان یک احتیاط. شهردار فرانسیس سوارز میامی که ملاقات با Bolsonaro در حالی که او در شهر روز جمعه گزارش داد که او تا به حال آزمایش مثبت است.

در حالی که او توصیف شده به عنوان عصبی در مغلوب ساختن پیشی جستن علنا اصرار او تا به حال هیچ نگرانی حتی پس از یک عکس ظهور در رسانه های اجتماعی نشان او با Wajngarten.

“من هیچ نظری ندارم که او چه کسی است اما من به عکس و آن طول می کشد برای به معنای واقعی کلمه در ثانیه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: جمعه. “من گاهی اوقات صدها نفر از تصاویر یک روز” او افزود: “و در آن شب من با گرفتن صدها نفر از تصاویر. بنابراین من فقط نمی دانم. در حال حاضر من نشستن با رئیس جمهور احتمالا برای دو ساعت اما او را آزمایش کرده است منفی است. به طوری که خوب است.”

تنها پس از آن را گزارش ظهور در مورد فرستر که تا به حال نشسته در جدول با مغلوب ساختن پیشی جستن برای یک مطلب طولانی مدت قرار گرفتن در معرض. در بیانیه منتشر شده توسط کاخ سفید در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب روز جمعه Cmdr. Sean P. کانلی رئیس جمهور پزشک گفت: نظارت بر رئیس جمهور پس از برخورد با آلوده برزیل اما با تخفیف نیاز به او را به آزمایش می شود — حتی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن خود را پس از آن تایید شد در واقع در حال آزمایش.

“رئيس جمهور در مواجهه با اولین فردی بود بسیار محدود (عکس دست دادن) و اگر او صرف زمان بیشتری را در مجاورت نزدیک به مورد دوم تمام فعل و انفعالات رخ داده است قبل از هر گونه علامت شروع” کانلی نوشت. “این تعاملات می توان طبقه بندی به عنوان کم خطر برای انتقال هر CDC دستورالعمل و به عنوان مثل وجود دارد هیچ نشانه ای برای خانه قرنطینه در این زمان.

“علاوه بر این” او افزود: “با توجه به رئیس جمهور خود باقی می ماند و بدون علائم تست برای COVID-19 در حال حاضر نشان داده شده است.”

کاخ سفید بلافاصله توضیح در روز شنبه و چرا از آن با صدور بیانیه ای گفت: هیچ تست مورد نیاز بود اگر رئیس جمهور بود و در واقع در نظر گرفتن یک.

کاخ سفید پزشک را در روز شنبه صورت گرفت مغلوب ساختن پیشی جستن متوسط قبل از اخبار توجیهی — او گفت: این طبیعی بود — و شروع به گرفتن درجه حرارت از دیگران در بال غربی که خواهد آمد به نزدیکی از مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله خبرنگاران.

FILE PHOTO: Chief of the Secretariat of Social Communication Fabio Wajngarten mutes the microphone for Brazil's President Jair Bolsonaro, during a Flag Day ceremony at the Alvorada Palace, in Brasilia, Brazil November 19, 2019. Reuters

فایل عکس: رئیس دبیرخانه ارتباطات اجتماعی فابیو Wajngarten mutes میکروفون برای رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro در طول یک روز پرچم مراسم در الوردا کاخ در برازیلیا, برزیل 19 نوامبر 2019. ایسنا

پس از شروع مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و حامیان و چوب لباسی باید به جذب Mar-a-لاگو پرداخت تا $200,000 برای عضویت در این باشگاه و برای نزدیکی به رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن غالبا دارای دادگاه در پاسیو در شام, دست دادن با اعضا و تکان دادن آنها را به جدول خود را.

اما باشگاه مورد انتقاد قرار گرفته است برای سهل انگاری شیوه های امنیتی. سال گذشته یک زن چینی حمل نرم افزارهای مخرب رنگ و لعاب دستگاه از آن ساخته شده بر روی زمینه قبل از او دستگیر شد, باعث نادر موعظه از سرویس مخفی که به طور موثر سرزنش باشگاه برای متخلخل پذیرش سیاست.

با وجود coronavirus رئیس جمهور خود را تغییر نداده تمرین درود مهمان در باشگاه با توجه به یک عضو. مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است تمایل خود را به لرزش دست و ارتباط با حامیان کمک سوق دادن او به دفتر باشگاه قانون نانوشته است که کسانی که او را دوست دارم و یا تجارت در ارتباط با او می توانید به تماس با او.

این قانون بر روی صفحه نمایش در آخر هفته گذشته در باشگاه سالن زمانی که رئیس جمهور میزبانی هر دو Bolsonaro برای شام و تمدید تهمت خانواده برای Guilfoyle, تولد دو رویداد با هم تداخل دارند به حدی است. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان همراهی Bolsonaro به باشگاه خبرنگار پرسید: اگر به تازگی گزارش coronavirus موارد در منطقه واشنگتن ساخته شده او نگران است که آن را نزدیک به کاخ سفید است.

“نه” او گفت: با Bolsonaro در کنار او “من نگران نیست در همه.”

و پس از آن دو رفت داخل.

در میان مهمانان در دست بود که که از تهمت های جهان, با توجه به تصاویر و ویدئو ارسال شده در رسانه های اجتماعی از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس رئیس جمهور وکیل رودی جولیانی دیابت لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی, فاکس نیوز میزبان Tucker Carlson و برنارد Kerik سابق نیویورک کمیسر پلیس به تازگی عفو با مغلوب ساختن پیشی جستن برای تقلب مالیاتی و اظهارات نادرست است.

در علاوه بر این به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و Guilfoyle وجود دارد دیگر اعضای خانواده در حال حاضر از جمله Ivanka Trump و جارد کوشنر اریک تهمت و همسرش لارا تهمت و تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن. Melania Trump نیست سفر به فلوریدا.

Bolsonaro عکس گرفت با رئیس جمهور و دیگران از جمله پنس و جولیانی. “ما در حال رفتن به یک شام خوب,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان معرفی شده رئیس جمهور برزیل به Ivanka Trump و کارلسون.

آن را به عنوان اتفاق می افتد کارلسون نگران بود که رئیس جمهور بود و نه در نظر گرفتن coronavirus به طور جدی به اندازه کافی و صحبت با او در مورد آن را در طول شب به گفته یک فرد مطلع در مورد گفتگو است. دو روز بعد در خود Fox show کارلسون هشدار داد بینندگان: “مردم به شما اعتماد مردم احتمالا شما رای دادند را صرف هفته به حداقل رساندن آنچه که به وضوح یک مشکل بسیار جدی است.”

اما خلق و خوی در غیر این صورت که شنبه شب بود و نور. Guilfoyle, پوشیدن ران-بغل کردن طلا و لباس پولک و تنظیم به نوبه 50 دو روز بعد بود تست توسط یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده پس از دیگری میان و بنفش و صورتی روشنایی suffusing اتاق.

US President Donald Trump shakes hands with Brazil's President Jair Bolsonaro at Mar-a-Lago residency in Palm Beach, Florida, US March 7, 2020, in this picture obtained from social media. ALAN SANTOS - PRESIDENCIA DA REPUBLICA/via REUTERS

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت دست با رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro در Mar-a-لاگو اقامت در پالم بیچ فلوریدا, ایالات متحده 7 مارس سال 2020 در این تصویر به دست آمده از رسانه های اجتماعی. آلن سانتوس – روکه دا جمهوری/کرج

“شما کار بسیار سخت برای رئیس جمهور” Ivanka Trump به او گفت. “این شگفت انگیز بوده است برای گرفتن به شما می دانید” کوشنر اضافه شده است. گراهام به او گفت که “شما نماینده همه چیز برنی ساندرز متنفر است” و وعده داده شده به او مالیات را کاهش دهد. با یک DJ پخش موسیقی مهمانان رقصید یک خط conga و لذت بردم از شب.

در حالی که گراهام بعد رفت به عزت قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض در همان سیاسی کنفرانس به عنوان Gaetz هیچ مهمانان را گزارش کرده اند که بیمار است. “K. G. جشن تولد خدمه همچنان به نگه دارید تا با یک دیگر” Gaetz نوشت جمعه. “صفر علائم تا کنون.”

دو شرکت کنندگان گفت: آنها تا به حال دریافت راهنمایی های خاص از این باشگاه در مورد این رویداد اما به دیگران گفت: آنها دریافت کلی اطلاع رسانی در مورد اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض.

“آنها را ارسال یک ایمیل گفت: آنها در حال شستن محل پایین چند بار در روز” گفت: بروس عوارض املاک و مستغلات اجرایی و دیرین عضو Mar-a-Lago. تلفات در میان چند نفر که گفت که آنها بازاندیشی در بازدید از باشگاه. “من صبحانه وجود دارد دیروز با نوه من,” او گفت: “بنابراین من نگران نیستم.”

Mar-a-لاگو هنوز باز بود برای کسب و کار در روز جمعه اما لری Elsbree میزبان از 700 نفر “افراد مشهور با حجاب و مد نشان می دهد” و جمع آوری کمک برای برنامه ریزی روز شنبه با لارا مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان افتخاری رئیس گفت: این رویداد شده بود به تعویق افتاد.

تعقیب اسکات یکی دیگر از سازمانده گفت: این تصمیم پس از دو مورد از coronavirus تایید شد و یک وضعیت اضطراری صادر شد در پالم بیچ شهرستان در روز جمعه. او گفت: برگزارکنندگان نه باشگاه ساخته شده تماس بگیرید. “آنها درک” اسکات گفت. “آنها می دانند که ما در حال رفتن به برنامه ریزی مجدد وجود دارد.”

جف گرین یک Mar-a-لاگو عضو تا 2018 گفت: نخل Beachers شد و به احتمال زیاد به جدا کردن خود را مگر اینکه تهمت بازدید کردند. به عنوان اخبار از ویروس گسترش گفت: بیشتر مردم صرفنظر از ناهار خوری و یا اجتماعی است.

“Mar-a-لاگو واقعا عمدتا مشغول در زمانی که رئیس جمهور در شهر” گرین گفت. “مردم نمی خواهید در هر نقطه در حال حاضر.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو