مقامات همچنین خواسته بخش خصوصی به منظور تسهیل کنترل از راه دور کار و خواست تجاری کسب و کار و افراد به محدود کردن معاملات نقدی, دولت, تلویزیون گزارش شده است.

سلطان را ثبت کرده است که حداقل عفونت در حال حاضر ایستاده در 55 در میان شش کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس که در آن تعداد کل موارد این ویروس در حال عبور از 1500 با سه مرگ و میر.

منطقه و گسترش اقدامات برای مبارزه با گسترش این بیماری با کویت در نظر گرفتن برخی از بنیادی ترین مراحل از جمله تعلیق پروازهای بین المللی به عنوان اتحاد عربستان سعودی است. دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس را منع ورود به خارجی ها.

کویت که گزارش 12 بیشتر موارد در روز یکشنبه به آن شمارش به 188 در روز شنبه تحمیل حکومت نظامی جزئی در سراسر کشور و تمدید تعلیق از دولت و موسسات خصوصی و کسب و کار برای دو هفته.

برخی از سوپر مارکت ها در کویت اجازه می دهد تنها 50 خریداران در یک زمان و در نظر گرفتن درجه حرارت خود را به یک رادیو فردا شاهد گفت.

در عربستان سعودی وزارت دفاع آغاز شده است استقرار mobile بیمارستان های دولتی خبرگزاری آبگرم گزارش شده است. پادشاهی است به طور موقت به حالت تعلیق در کار در بخش دولتی و بیشتر از بخش خصوصی است.

مقامات در منطقه ای کسب و کار و تجارت hub امارات متحده عربی را تشویق مردم به ماندن در خانه و محل کار از راه دور, اما هنوز برای اعلام رسمی تعلیق از کار.

امارات متحده عربی بیش از آخر هفته گزارش دو مرگ و میر مرتبط با این ویروس برای نخستین بار مرگ و میر. بحرین ثبت کرده است یکی مرگ.

قطر که دارای بیشترین تعداد از موارد در جهان عرب و منطقه خلیج فارس در 481 گفت: در روز شنبه آن را راه اندازی گشت و بازرسی برای اطمینان از ممنوعیت در تمام مجامع عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im