مسن Rohingya پناهندگان در قریب الوقوع COVID-19 خطر: سازمان عفو بین الملل

این اتهام “خطرناک عدم دسترسی به حتی اطلاعات اولیه و تکرار اشتباهات” در طول بشردوستانه پاسخ در بیانیه ای در روز دوشنبه.

بنگلادش همراه با سازمان ملل متحد و دیگر شرکای بشردوستانه تلاش برای کاهش خطر COVID-19 كردن به اردوگاه خارج کخس بازار.

این شامل یک تصمیم به افزایش COVID-19-خاص کمک های جلوگیری از اجتماعات بزرگ و به منظور اقدامات پیشگیرانه.

“اما پایه اطلاعات دقیق در مورد بیماری و اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش آن است که عدم رسیدن به بسیاری از مردم در اردوگاه ها و افراد مسن به خصوص به عنوان انسانی پاسخ می پردازد توجه کافی به نیازهای خاص خود” لندن با گروه حقوق بشر گفت.

“در بهترین زمان بشردوستانه سازمان مبارزه و یا موفق به دیدار با نیازهای خاص افراد مسن در پناهندگان و جابجایی اردوگاه. تکرار این اشتباه در میان COVID-19 همه گیر قرار می دهد مسن Rohingya زنان و مردان در معرض خطر قریب الوقوع – با برخی از آنها حتی از دریافت ابتدایی ترین اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد و چگونه آنها می توانند بهترین ایمن ماندن” آن را به نقل از مت چاه بحران پاسخ معاون – مسائل موضوعی در سازمان عفو بین الملل عنوان کرد و گفت.

“کشورهای کمک کننده و بشردوستانه سازمان به فوریت باید با هم کار کنند برای جبران این کمبود اطلاعات در دسترس و پیاده سازی یک برنامه به اطمینان حاصل شود که مسن تر پناهندگان نیست پشت سر گذاشت و در عین حال دوباره در این زمان از بالا جهانی در خطر”

آژانس پناهندگان سازمان ملل کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل نشان می دهد وجود دارد بیش از 31,500 پناهندگان سن 60 یا در اردوگاه ها در میان تقریبا 860,000 Rohingyas مجبور به فرار از میانمار بسیاری از آنها از اواخر سال 2017 به عنوان یک نتیجه از جرایم سازمان ملل متحد گفت: به احتمال زیاد مقدار به نسل کشی است.

اشتباهات در حال تکرار

سازمان عفو بین الملل گفت: این گزارش تاثیر جنگ و جابه جايي در افراد مسن در میانمار در ماه ژوئن سال گذشته است.

آن را مورد بررسی قرار چگونه در بنگلادش پناهنده و در اردوگاه های انسانی پاسخ شکست خورده است و احترام به افراد مسن را حقوق به سلامت آب و غذا و بهداشت. بسیاری از مشکلات بنیادی از جمله افراد مسن نمایش و ورودی و از نیست با توجه به نیازهای خود و خطرات در هنگام طراحی به کمک.

“این اشتباهات در حال تکرار با COVID-19 پاسخ به رغم همه شواهد پزشکی نشان می دهد که افراد مسن بیشتر در معرض خطر جمعیت” سازمان گفت.

بسیاری از افراد مسن در مصاحبه با سازمان عفو بین الملل دریافت کرده بود کمی اطلاعات خاص در مورد COVID-19 با توجه به این بیانیه.

“قبل از اجتماعات بزرگ محروم شدند و اقدامات پیشگیرانه مانند اجتماعی فاصله دستور داد وجود دارد برخی از اطلاعاتی جلسات در اردوگاه ها اما بسیاری از افراد مسن بودند مطلع نیست.”

سازمان عفو بین الملل گفت: افراد مسن آن را به حال مصاحبه تا به حال شنیده جزئیات کمی دیگر از این ویروس بسیار خطرناک بود و آنها نیاز به “زندگی پاک”.

آن پیشنهاد تشکیل شبکه های Rohingya داوطلبان که می تواند پناهگاه به پناهگاه را به افراد مسن اطلاعات و به شنیدن از مردم در مورد چگونه به بهترین آماده پاسخ است که مطابق با نیازهای خود را.

داوطلبان باید با دقت آموزش را به اطمینان حاصل شود آنها را افشا افراد مسن به عفونت از جمله با حفظ فاصله تا آنجا که ممکن است در طول پناهگاه بازدیدکننده داشته است.

اطلاعات حیاتی است که باید به ترتیب اولویت شامل درک روشنی از COVID-19 علائم و اقدامات پیشگیرانه.

اکثر افراد در مصاحبه با سازمان عفو بین المللی می دانستند به عنوان مثال بهداشت مهم بود اما همراه آن در درجه اول با شستن دست پس از توالت و قبل از غذا خوردن و نه اجازه می دهد کودکان به بازی در مناطق.

“اهدا کنندگان سازمان ملل متحد و سازمان های بشردوستانه باید بیشتر عمل فوری برای اطمینان از افراد مسن می تواند قرار داده و اقدامات پیشگیرانه به عمل خود از جمله تضمین این افراد دسترسی به آب کافی و بهسازی زیرساخت – پرداختن به چالش های خاص در مواجهه با مردم به تنهایی زندگی می کنند و افراد با تحرک محدود در میان دیگران” سازمان عفو بین الملل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im