آن بوده است که نزدیک به یک ماه پس از دولت ایالات متحده شروع به اصرار آمریکایی های قدیمی تر به ماندن در خانه برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض جدید کروناویروس. این بدان معناست که بسیاری از افراد مسن ممکن است در حال اجرا از معمول خود را 30 روز تامین دارو است.

به عنوان همه گیر همچنان به گسترش آنها به طور فزاینده ای به صورت یک مشکل چالش: چگونه به این داروها آنها را بدون نیاز به قرار دادن خود در معرض خطر است.

به عنوان خدمات بهداشتی محققان در دانشگاه میشیگان ما به تازگی انجام یک نظرسنجی ملی به ببینید که چگونه آمریکایی ها بیش از سن 65 شد در پاسخ به این معضل. نتایج باید یک تماس به عمل هر دو برای افراد مسن و کسانی که مراقبت در مورد آنها.

یک بررسی ملی می درخشد نور را در انتخاب مخاطره آمیز

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که افراد مسن و هر کسی که با شرایط بهداشتی مزمن نگه داشتن چندین هفته از دارو در دست دارند. اما تحقیقات ما نشان داد که اکثر افراد مسن حال به دنبال این پیشنهاد است.

ما بررسی بیش از 1400 بزرگسالان سنین 65 ساله و مسن تر در سراسر ایالات متحده در اواخر ماه مارس و از آنها خواست تا پرسش در مورد آنها چه فکر کردم چیزی که حق انجام مورد داروها در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این بود که یک گروه پر خطر. علاوه بر اینکه بیش از 65 که به خودی خود یک عامل خطر برای بیماری های جدی از COVID-19 بیش از 75 درصد از شرکت کنندگان نیز گزارش داد شرایط بهداشتی مانند بیماری قلبی یا دیابت که بیشتر به افزایش خطر ابتلا به عوارض جدی اگر آنها COVID-19. این نظرسنجی آنلاین, هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است یک حاشیه خطا از 3 درصد است.

همانطور که ما پیش بینی بسیاری از افراد مسن فکر می کردم که COVID-19 بسیار جدی بود.

اما تنها حدود 12 درصد از افراد مسن که در گزارش به طور معمول مصرف داروهای تجویزی نیز گفت: آنها در حال تلاش برای به دست آوردن بیش از معمول خود را عرضه.

بیش از نیمی نشان داد که آنها برنامه ریزی شده به نگه داشتن رفتن به داروخانه به پر کردن مجدد به عنوان آنها به طور معمول با وجود خطر از آینده در تماس با فرد مبتلا به کوروناویروس.

حتی بیشتر مربوط به پاسخ دهندگان که تا به حال چندین شرایط بهداشتی مزمن بودند فقط به عنوان به احتمال زیاد به می گویند که آنها خواهد جسمی رفتن به داروخانه خود را به عنوان کسانی که دارای عوامل خطر بیشتر. افراد در معرض بزرگترین خطرات بهداشتی اگر آنها به COVID-19 شد رفتار به طور مشابه به عنوان کسانی که در معرض خطر بسیار پایین تر.

درصد زیادی از افراد مسن مورد بررسی گفت: آنها هنوز برنامه ریزی برای رفتن به داروخانه و حتی در صورتی که عوامل خطر برای بیماری های جدی از COVID-19 مانند دیابت یا بیماری قلبی است.

در حال اجرا از داروها نیز یک مشکل

در حالی که آن است که همیشه مهم برای افراد مسن به داروها بسیار مهم است در حال حاضر.

افراد مسن که جیره و یا توقف لازم داروها در افزایش خطر ابتلا به بستری که باعث افزایش شانس خود را از گرفتن COVID-19. بعلاوه با توجه به کمبود بیمارستان منابع خطر وجود دارد در برخی از مناطق که در تخت بیمارستان ممکن است در دسترس است.

اگر افراد مسن به یک فروشگاه بروید را انتخاب کنید تا داروهای خود آنها نیز در افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض به coronavirus. کسانی که بیمار شدن با COVID-19 به احتمال زیاد در بیمارستان بستری و مرگ ناشی از آن نسبت به بیماران جوانتر و کسانی که شرایط مزمن هستند و حتی بیشتر در معرض خطر است.

چگونه با خیال راحت به دست آوردن داروهای خود را

شناخت خطرات برخی از کشورها اقدامات به آن را آسان تر برای مردم برای دریافت داروهای خود را.

برای مثال داروسازان در گرجستان می تواند در حال حاضر توزیع 90 روز غیر کنترل شده دارو اگر پزشک نمی توان رسید. میشیگان فرماندار امضا فرمان اجرایی اجازه می دهد داروسازان به توزیع اضطراری پر کردن مجدد تا 60 روز به صورت غیر کنترل شده داروها و جایگزین های مختلف دارو است که با این نسخهها کار به همان شیوه در صورت کمبود بحرانی.

بسیاری از داروخانه ها ارائه یک درایو تا گزینه یا منظقه تحویل به کاهش مشتریان قرار گرفتن در معرض به دیگران است. AP/ریک Bowmer

داروخانه ها نیز به طور فزاینده ای به ارائه خدمات برای کمک به بیماران به دست آوردن این داروها آنها نیاز دارید. و با وجود تاکتیک های مردم می توانید استفاده کنید می تواند کمک به جلوگیری از قرار گرفتن در معرض.

اول در نظر بگیرید که آیا شما می توانید اجتناب از رفتن به داروخانه به طور کامل:

  • درخواست که داروهای خود را تحویل داده می شود و یا حمل به خانه خود را. چند زنجیره ای ملی داروخانه ها در حال ارائه این گزینه از جمله داروخانه CVS Walgreens و خارج شده است.

  • در نظر گرفتن درخواست از یک عضو خانواده یا دوست است که در معرض خطر عوارض جدی از COVID-19 انتخاب کنید تا داروهای خود را برای شما.

  • مهمتر از همه در خانه بمانند اگر شما علائم COVID-19 یا اگر شما می دانید که شما شده اند به طور مستقیم در معرض COVID-19. رفتن به داروخانه تحت آن شرایط قرار می دهد دیگر مردم و کارکنان در معرض خطر است.

دوم اگر شما نیاز به رفتن به داروخانه سعی به محدود کردن قرار گرفتن در معرض بالقوه به افراد دیگر:

  • استفاده از درایو-از طریق پنجره به طوری که شما می توانید اقامت جسمی دور از سایر افراد است.

  • برخی از داروخانه ها مانند Kinney مواد مخدر و Wegmans ارائه منظقه وانت. یک عضو هیات بیاورد داروهای خود را به ماشین خود را.

  • درخواست دارو پر کردن مجدد قبل از رفتن به داروخانه برای جلوگیری از انتظار در فروشگاه. ثبت نام برای دریافت یک پیام متنی یا تماس تلفنی هنگامی که داروهای خود را آماده برای انتخاب کنید تا.

سوم محدودیتی که چگونه بسیاری از زمان شما نیاز به رفتن به داروخانه:

  • تحکیم سفرهای خود را به داروخانه با ثبت نام در یک برنامه است که اجازه می دهد تا شما را به انتخاب کنید تا تمام داروهای خود را یک بار در ماه. برای مثال Kroger و Rite Aid ارائه این سرویس.

  • بپرسید اگر شما می توانید دریافت 60 یا 90 روز از دارو به جای 30 روز. بسته به قوانین ایالتی داروساز ممکن است نیاز به تماس با پزشک برای به دست آوردن تصویب.

با خیال راحت جایگزینی داروهای تجویزی در طول COVID-19 pandemic طول می کشد برخی از برنامه ریزی است. اما انجام این کار کمک می کند تا محافظت از افراد مسن از خطرات غیر ضروری در حالی که آنها به این داروها آنها نیاز به سالم ماندن و خارج از بیمارستان است.

[شما بیش از حد مشغول به خواندن همه چیز است. ما آن را دریافت کنید. به همین دلیل ما باید یک خبرنامه هفتگی. ثبت نام برای خوب یکشنبه خواندن. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو