پیر میدان جنگ می افتد سکوت به عنوان یک مبارزه جدید است که مبارزه در تنهایی

آنها تناقض های زیبا, کسانی که ردیف سنگ قبر در درون خود تمایل آبادیها: 31 گورستان برای از دست رفته از استرالیا و نیوزیلند و بریتانیا و هند نیوفاندلند و یک قبرستان برای فرانسه و بیش از 50 gravesites خاطرات و گورستان اختصاص داده شده به ترکیه مدافعان.

اینجا جایی است که استرالیا و زلاند نو داشتن میره از طرف دیگر از جهان آموخته شنیع معنای جنگ.

در حال بارگذاری

ما در قرن جدید آوریل به طور معمول به تساوی هزار نفر از یک نسل جدید از هر دو این کشورها به این scrubby چشم انداز با خود گرد و خاکی پشته وجود دارد به رانش در میان قبرها و به جمعیت ساحل انتظار سحر و bugler آخرین پست.

در سال های اخیر حتی هشدار حملات تروریستی شده اند به اندازه کافی برای منصرف کردن جمعیت از آمدن برای روز آنزاک.

اما در سال 2020 جهانی ناامیدی را محکوم کرده است محل قدیمی به وضعیت خاموش متروک پاسگاه آن را برای سال بعد از این ارتش است که تا به حال سعی کردم و شکست خورده به گردش آن از امپراتوری عثمانی تا به حال میره دور از خروج ده ها هزار نفر از بدن در تپه.

این هفته شناخته شده Gallipoli راهنمای و تور اپراتور Ilhami “یعنی” Gezici, جرأت به شبه جزیره و در زمان یک سری از عکس ها از Anzac یارو تنهاست کاج گلوله دره و معروف دیگر نقاط است. همه آنها خالی از زندگی انسان است.

“هیچ چیز وجود دارد وهم آور در مورد عکس در زمانی که شما به آنها نگاه کنید” نوشت: TJ.

The cemetery at Lone Pine this week. It is closed to visitors.

گورستان در Lone Pine این هفته است. آن است که بسته به بازدید کنندگان است. اعتبار:TJ (Ilhami Gezici)

“اما احساس ایستادن در شبه جزیره بدون هیچ گونه گردشگران و فقط برای تلفن های موبایل از طبیعت است که هر دو یک امتیاز و یک غم که برگ شما را با یک حس بزرگ و از دست دادن برای جهان است.”

Coronavirus بحران پس از انجام آنچه که هیچ کس ممکن است تصور کرده اند: لغو Anzac روز در محل آن را به دست آورده و نام خود را.

حرف از رهبران ملی غنی با تصاویر از مبارزه نظامی و خواستار ملی قربانی پیشنهاد توضیح انواع: همه گیر است به طوری هیولا ما را فرو برد و به یک شکل جدید از جنگ جهانی.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام تصمیم خود در ماه گذشته به استناد ملی مستند اظهار داشت: چندین بار “ما در جنگ هستند”.

در روز قبل از COVID-19 تقریبا او را کشته بود, نخست وزیر بوریس جانسون برای رسیدن به یک Churchillian شکوفا گفت به قوم خود: “ما باید مانند زمان جنگ هر دولت و هر آنچه در آن طول می کشد برای حمایت از اقتصاد ما. این دشمن می تواند کشنده باشد اما آن موفقيت است.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنگامی که او تا به حال به پایان رسید, اعلام, انتقاد از خود, پاسخ به همه گیر جعل توصیف خود را به عنوان “یک جنگ به رئیس جمهور”. بالا بردن خود را گزاف گویی به عرصه نبرد با یک قدرت خارجی او صحبت از “جنگ ما علیه چینی ویروس” است که او در حال حاضر تماس های “نامرئی دشمن”.

استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون دست خود را سعی در نظامی استعاره بیش از حد.

“ما در پاسخ به این چالش و ما به مبارزه با” او اعلام کرد در اوایل این ماه. “ما پرداخت قیمت مورد نیاز برای محافظت از حاکمیت ملی ما و ما را نمودار ما در راه است.”

The cemetery at Shrapnel Valley on the Gallipoli Peninsula, empty of visitors this year.

گورستان در گلوله دره در جزیره گالیپولی خالی از بازدید کننده های این سال است. اعتبار:TJ (Ilhami Gezici)

برای انجام این نمودار ملی کابینه — ترکیب هر دو مشترک المنافع و رهبران دولت — بود بلافاصله دوبله مفسران یک “جنگ کابینه”.

اما اگر این یک “جنگ” استرالیا و نیوزیلند شده اعطا زمان نگاهی به اتفاقات غم انگیز در چین و دیگر نقاط آسیا و در سراسر اروپا و latterly امریکا خواهد طرح استراتژی های خود را.

برای اولین بار در بیش از یک قرن Anzacs نه کورکورانه شیرجه رفتن در پی قدرت های بزرگ به عنوان آنها در جنگ جهانی اول در تماس بریتانیا امپراتوری تواند جوانان خود را در گللیپلی و در جبهه غرب.

و نه داشتن دیده می شود هرج و مرج آشکار در مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موثر رهبر امریکا خواهد آنها را به رهبری ایالات متحده بودند که از ویتنام به افغانستان و عراق به این امید که واشنگتن خواهد آمد برای ما دفاع در صورت نیاز فقط به عنوان آن را تا به حال در طول جنگ جهانی دوم است.

استرالیا و نیوزیلند هر یک blessedly در یک فاصله از اولیه گسترش ویروس و قادر به خود را نزدیک مرزهای ملی در زمان حال به منظور جلب درس هایی از فاجعه است که پیشی گرفت و کشورهایی مثل ایتالیا.

اگر تا کنون یک مورد برای به کارگیری تصاویر از جنگ آن اوایل از پیشرو, دکتر, از ناحیه لمباردی در شمال ایتالیا Saverio چیرولل, فرا گرفته, در غم و اندوه در مرگ همکار پزشکان: “آنها کشته شده اند در این زمینه, اما زمانی که شما در مبارزه با شما نمی آن را تصور کنید می تواند برای شما اتفاق می افتد. دشمن نامرئی است اما این مثل این است که یک جنگ است.”

استرالیا رهبران معقول به زودی به اندازه کافی کاهش یافته است و تکیه بر ارتش و بلاغت و تحویل مسئولیت برای هر دو برنامه ریزی و توضیح به جدی و باور افسران پزشکی.

در حال بارگذاری

استرالیا افسر ارشد پزشکی, برندان مورفی و همکاران دولت تبدیل شد unflappable غیرنظامی چهره ملت را شبانه بولتن تخمگذار از خطرات و منشعب به این امید که فاصله رفتار — هر آنچه که قربانی آن ممکن است بپرسید — خواهد پرداخت سود سهام “مسطح منحنی”.

در میان کسانی که فداکاری می توان با یک موازی بین امروز محدودیت های عزادار و کسانی که از جنگ جهانی اول امروز فقط 10 نفر ممکن است حضور در یک مراسم تشییع جنازه پیشرو در بسیاری از خانواده ها تصمیم می گیرید که مناسب اندونزی رخ می دهد برخی از زمان در آینده است. در را 1914-1918 جنگ هیچ نهادهای به خانه آمد از جبهه می روم شهرها در همه جا به جبران ساختمان cenotaphs.

خوشبختانه با گسترش ویروس ظاهرا متزلزل های ثابت رویکرد استرالیا و نیوزیلند به نظر می رسد به کار.

هوشیار و توضیحات علمی پزشکی افسران جای هیچ فروشگاه در مقایسه بین این همه گیر و جنگ دانستن چنین ارتباط نمی خواهد نگه دارید تا به بررسی دقیق.

جنگ نهایی عمل خشونت بین انسان نیاز به دولت برای پرداخت هزینه هنگفتی برای تجهیز نیروهای دفاع با معنی برای کشتن مخالف ارتش.

در حال بارگذاری

در بحران کنونی دولت با پرداخت پول هنگفتی را به شهروندان خود وسیله ای برای صرفه جویی در خود را با عقب نشینی در پشت درهای بسته. این یک نهایی قانون رفاه.

جنگ و مبارزه است در کنار سربازان مبارزه با هم. انزوای اجتماعی در تضاد است و بی دست و پا و زبان از زمان مبارزه فقط به عنوان آن را در طول اسپانیایی آنفولانزای همه گیر است که جاروب جهان پس از جنگ جهانی اول

در حال حاضر به عنوان پس از آن ما فاصله است. کودکان موج از طریق بسته های شیشه ای به پدربزرگ و مادربزرگ قفل شده است و در خانه های خود. سخاوتمندانه ارائه بسته کمک به رواقها دست کشیدن بر روی درب و راه رفتن به سرعت دور.

در جنگ جهانی دوم زندانی از اردوگاه های جنگ, مردان وعده داده آمپول آنها هرگز اجازه داده می شود به مرگ تنهایی و آنها برگزار شد تا پایان.

در حال حاضر بیماران مرگ COVID-19 با هیچ کس جز یک پرستار — به احتمال زیاد یک غریبه اما مراقبت — شاهد عبور خود را.

جنگ چلچله زندگی شدید ترین. رمان coronavirus کشته شدن در اصلی و کسانی که سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد.

چرا پس از آن که رهبران سازمان ملل با استفاده از زبان جنگ برای چنین مواقع اضطراری ؟

“این حداقل چیزی که تعجب آور در جهان است که سیاستمداران را در آغوش زبان جنگ اگر آنها می توانید پیدا کردن یک فرصت به آن را انجام دهد می گوید:” هیو سفید و استاد بازنشسته مطالعات استراتژیک در دانشگاه ملی استرالیا.

سفید که مشغول به کار به عنوان مشاور ارشد به کار وزیر دفاع کیم Beazley و نخست وزیر باب Hawke, و به عنوان معاون وزیر در وزارت دفاع که جان هوارد نخست وزیر دهکدهای از نزدیک دیده استرالیا سیاستمداران خود را برای تبدیل و سیاسی خود را به ثروت از طریق نظامی تصمیم گیری است.

The Ari Burnu Cemetery on the Gallipoli Peninsula, where the Dawn Service was held until 2000.

این پژوهشگاه Burnu گورستان در جزیره گالیپولی که در آن سحر و خدمات برگزار شد و تا سال 2000.اعتبار:TJ (Ilhami Gezici)

Hawke’s ضعیف محبوبیت افزایش یافت هنگامی که او فرستاده استرالیا سربازان به جنگ اول خلیج فارس در حمایت از ارتش ایالات متحده در سال 1990.

زمانی که جان هوارد اعزام نیروهای نظامی به شرق تیمور در سال 1999 سفید می گوید: “آن را به من زده چگونه است که تصمیم طنین انداز های عمومی و چگونه آن را تقویت درک عمومی از هوارد قبلا به عنوان خسته کننده به عنوان یک رهبر قوی”.

“در یک سطح انتظار ما از مدیران برای مدیریت و ارزیابی ما آنها را در صلاحیت خود را. اما نوع دیگری از رهبری چیزی است که ما ممکن است تماس, جنگ, رهبری, سفید” می گوید.

Hugh White.

هیو سفید. اعتبار:Alex Ellinghausen

“ما دیگر قاضی آنها را در خود شایستگی مدیریتی اما در قدرت خود را. این است که اگر ما می خواهیم که رهبران را انتخاب کنید تا خود را قداره و اجرا در دشمن.”

اما استقبال از جنگ به طور منظم ثابت ضد تولیدی در بلندمدت سفید یادداشت ها.

نظامی پاسخ به جنایی حملات 11 سپتامبر 2001 به پایان رسید تا بی ثباتی بسیاری از شرق میانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن زمان جنگ طلبی نسبت به چین با استفاده از پیدایش coronavirus به بهانه خطرات رها کردن تجارت دیپلماتیک و حتی نظامی است که می تواند عواقب بی ثباتی منطقه ما است.

اثر موج دار شدن می رسد در حال حاضر دور: آسیا, استرالیا شده اند مورد ضرب و شتم و تخطئه در خیابان های ما.

در ضمن طاعون ورقه از طریق جوامع در سراسر قاره untroubled پررنگ کلمات گرسنگی از قربانیان تنها با فاصله قرار داده شده بین شهروندان در مشاوره از سطح به عهده کارشناسان است که بر خلاف جنگجو رهبران مشاور انزوا.

اتصالات پس از آن که در این تنهایی Anzac روز, جزیره گالیپولی که در آن زشتی جنگ و misguidedness از آن با صدای بلند شارحان دروغ برای همیشه در معرض در یک چشم انداز از قبرستان ها بسته است و ما جدا شوی ما وآمد در سپیده دم فکر.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de