اوکلاهما واقعیت است و حتی عجیب و غریبتر و آسیب زا بیشتر از ‘Tiger King’

شهر کوچک Wynnewood, Okla., ممکن است به نظر می رسد بعید است که برای تنظیم یک رئالیست جادویی داستان مربوط ببر چند همسری و دشمنی خونی. اما واقعیت عجیب و غریب از اوکلاهما هرگز همسان به آن همگن تصویر در فرهنگ عامه است.

شما می تواند بخشیده شود اگر دولت conjures تا عکس از موسیقی Oklahoma! و شخصیت فرفری, مو بلند آواز “آه چه زیبا Mornin'” اسب خود را. حقیقت این است که ایالت اوکلاهما یک محل از تروما است که کاهش بسیار عمیق تر از هر چیزی در Netflix بکشد مستند ببر پادشاه.

به عنوان یک Oklahoman و نویسنده یک کتاب اخیر در اوکلاهما من بی حوصله نشان می دهد. به عنوان به زودی به عنوان جو عجیب و غریب به نظر می رسد در دوربین و اظهار داشت: به هیچ کس به ویژه در “اجازه دهید ضربه برخی از گه” من احساس می کنم می خواهم دیده می شود این فیلم قبل از.

اوکلاهما است تمایز مشکوک بودن رتبه در میان پنج اکثر تفنگ پسند متحده با اسلحه و مهمات مجله به عنوان به خوبی به عنوان یکی از پنج کشور عملا با هیچ قوانین حاکم بر حیوانات عجیب و غریب مالکیت.

دولت شاخص های سلامت بی پایان هستند. و دولت و تاریخ کثیف از grifters و اراذل که دولت را از خاک به خاک حاصلخیز برای همه شیوه ای از برنامه های مشکوک.

داستان جو عجیب و غریب داستان اوکلاهما تنها با felines و sequins. پایه و اساس خیلی از دولت مدرن از اوکلاهما متولد شد از عجیب و غریب, تقلب که مانند ببر پادشاهممکن است به نظر می رسد بیش از حد عجیب و غریب, واقعی باشد.

عجیب و غریب تقلب و قتل

به عنوان کشورهای اطراف اوکلاهما جلب قانونی خود مرزهای ایالات متحده در قرن 19, اوکلاهما, باقی مانده, توسط, پیمان, هندی, قلمرو یک محل متعلق به پنج قبایل — چروکی, Chickasaw, Choctaw نهر (Muscogee) و سمینول — تا زمانی که چمن بزرگ شد و به آب زد.

سپس یک گروه از دزدان دریایی زمین شناخته شده به عنوان افراد متعلق به نسل نشان داد تا به حیاط در اراضی اختصاص داده نشده. این افراد متعلق به نسل درگیر در درگیری با نیروهای فدرال به عنوان آنها سعی در راه اندازی شهرها از ابتدا. آنها بارها و بارها دستگیر و تبعید شدند.

در نهایت آنها موفق به راه اندازی یک شهر است. آنها به فروش می رسد گواهی برای زمین های آنها خود را نمی. یک گروه از افراد به نام خود “Seminoles,” عمدا کاشت سردرگمی در مورد اینکه آیا آنها متعلق به سمینول ملت; آنها نیست.

پس از Boomers آمد Sooners که نام خود را به معنای واقعی کلمه پریدن تفنگ در زمین اجرا کنند. Sooners زده در شب اغلب درگیر شدن در جنگ تفنگ با آمریکایی آفریقایی homesteaders که تاسیس خود را در شهرک های یهودی نشین در خاک است. زمانی که گرد و غبار حل و فصل Boomers و Sooners که به طور غیرقانونی به زمین rebranded خود را به عنوان نمادهای پیشگام شهامت.

Sooners: Oklahoma عجله زمین از سال 1889. پس از هند راهنمای عمل در سال 1830 هند تخصیص بودجه قانون سال 1889 به تصویب رسید و در دسترس ساخته شده’ دو میلیون هکتار برای حل و فصل. (McClenny آلبوم خانوادگی)

اوکلاهما شناخته شد که هر چه زودتر دولت است. به این روز در بازی فوتبال روز در دانشگاه اوکلاهما طرفداران شعار “فرزندان دیر” زمانی که دانشگاه را فوتبال تیم Sooners طول می کشد این زمینه است.

در سال است که به دنبال استقلال اوکلاهما شد به کلاهبرداران به امید تقلب بومی آمریکایی ها از خود نفت خیز زمین. این کلاهبرداران سعی کردم هر ترفند در کتاب: برخی از تصویب خود را به عنوان بومی برای کنترل زمین. برخی از مردم ساخته و منصوب خود را قیم قانونی از داستانی کودکان است.

زمانی که این ترفند کار نمی کند, برخی از ازدواج به خانواده مادری و سپس اقدام به قتل آنها. این مورد برای “پادشاه Osages” ویلیام هیل. حال تحت سلطه Osage County در سال 1920 از طریق رشوه اخاذی و قتل است.

900 پا عیسی

دیگر شخصیت های هر بیت به عنوان عجیب و غریب به عنوان جو عجیب و غریب به نظر می رسید که بیرون از خاک قرمز اوکلاهما بعد از آن در قرن 20th. وجود دارد دهان رابرتز اول درست کشیش تلویزیونی که گفت: او را دیدم یک چشم انداز از 900 پا عیسی در حومه شهر تولسا. او سپس صحبت پیروان خود را به او پول کافی برای ساخت یک طلا اندود بیمارستان که ترکیب ایمان شفا و طب غربی. به بیمارستان رفت و شکست اما رابرتز در ادامه, دعا برای بیشتر معجزات در Jetsons-esque نماز برج.

دهان رابرتز نماز برج در دهان رابرتز دانشگاه Tulsa, Okla. (Stephen J. Conn/فلیکر) سی سی با

برش محترم و با نفوذ رقم عجیب و غریب حرفه ای oilman اوبری McClendon بود که تا حدی مسئول برای برگشتاندن — برخی می گویند سرقت — NBA تیم فراصوت است از سیاتل و تبدیل آنها به شهر اوکلاهما تندر. در حالی که McClendon شرکت چساپیک انرژی در مرکز گاز بوم در شمال امریکا است.

McClendon شرکت در سراسر کشور به دست آورد و یک انبار شراب به ارزش $8.4 میلیون نفر است. او صرف میلیاردها خرید اجاره و شرکت در آنچه که او به نام “بزرگ آمریکای شمالی زمین با شتاب.”

McClendon به نظر می رسید پادشاه از شهر اوکلاهما که ناگهان همه چیز به هم ریخت. این fracking انقلاب ایجاد حرص و ولع خوردن. قیمت گاز کاهش یافت و ایالات متحده دادستان متهم او را به اتهام توطئه برای قیمت تجهیزات. روز پس از اتهامات گذاشته McClendon سوار SUV خود را سر به گذشتن از بزرگراه و بلافاصله درگذشت.

فقر انجمن

فقط به عنوان عجیب و غریب و نابکار به جو عجیب و غریب بود دیدنی rise and fall of Oklahoma, سیاستمدار, رالف Shortey رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری است. در حالی که جو عجیب و غریب را از جاه طلبی های سیاسی یک جبهه برای خود ارتقاء Shortey را بیشتر سیاسی: او سناتور ایالت و چیزی از ملی شکل است.

ببر کینگ جو عجیب و غریب. (Netflix)

Shortey شناخته شده برای خود را در جنگ های صلیبی علیه همجنس باز, مهاجران و مواد مخدر و او عجیب و غریب وسواس با مخالفت با این ایده از جنین انسان در مواد غذایی (آن چیز). Shortey حرفه ای آمد توفنده زمانی که او گرفتار, سیگار کشیدن ماری جوانا در اتاق یک هتل با یک دختر 17 ساله و پسر او تا به حال propositioned for sex آنلاین.

ببر پادشاه است فقر انجمن برای افرادی که مایل به دیدن مردم را داغ فاجعه از خود را در حالی که احساس نسبت به ساکنان روگذر کشور است. به آنها جو عجیب و غریب و خانواده او در حال کنجکاوی. رسانه منتقدان در سراسر طیف سیاسی اشاره کرده اند که نشان می دهد پر از eccentrics که “غریبه تر از داستان است.”

اوکلاهما دارای سابقه ای طولانی به خوبی تامین می شود جو نامتعارف که تو رفتگی در دیوار برای خود کمک زدایی مذهبی تعصب و جهل در بالاترین سطوح دولت و فرهنگ سیاسی. که غریبه تر از داستان: این داستان واقعی از یک دولت آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im