سقوط نفت توضیح داد: چگونه منفی قیمت نفت حتی ممکن است ؟

آن را سخت به این باور است که قیمت هر کالا چه رسد به روغن می توانید شیب را به قلمرو منفی. اما این فقط چیزی است که اتفاق افتاده است به قیمت نفت است.

COVID-19 باعث شده است تا مستندات, توقیف کارخانه ها و متوقف مردم از سفر است. اقتصاد جهانی در حال انقباض است.

این بیماری همه گیر است و همچنین کاهش تقاضای جهانی برای نفت در حدود 29 میلیون بشکه در روز از حدود 100 میلیون سال پیش. اوپک و دیگر تولید کنندگان توافق برای کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در روز به مراتب کمتر از کاهش تقاضا ترک یک مازاد نفت در بازار و خریداران بدون.

ظرفیت ذخیره سازی بر روی زمین را پر کرده است تا به سرعت. بسیاری از نفت-واردات از کشورهای ذخیره مقادیر زیادی از نفت با استفاده از ارزان قیمت است که ممکن است نه گذشته.

برخی از تولید کنندگان نفت امیدوار به حفظ سهم بازار خود را گرفته اند و به ذخیره سازی خود را بیش از حد نفت در دریا لیزینگ تانکر در هزینه های بالا است. برخی بر این باور هستند که توان پرداخت بیش از 100,000 دالر در هر روز برای هر یک تانکر.

قیمت نفت دوباره بالا

پس چگونه باید آلبرتا قیمت نفت و حتی آینده قیمت وست تگزاس اینترمدیت (WTI) تضعیف به قلمرو منفی ؟

این شروع می شود با آتی’ قرارداد نفت وست تگزاس اینترمدیت نفت برای تحویل در ماه چند ماه در قیمت های امروز. آن را از دست ما 6 دلار در هر بشکه در روز دوشنبه دلربا US$11.66, اما به پایان رسید روز در -US$37 عنوان دارندگان قراردادهای آینده سعی در تخلیه قرارداد خود را قبل از نفت است که در واقع تحویل با جا به آن را ذخیره کنید.

اما نفت آلبرتا در درجه اول حاصل از cenovus (به عنوان غربی را انتخاب کنید) به طور معمول فروش در ایالات متحده$10 به$15 زیر قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت به دلیل آن است برای استخراج از اعماق زمین های صخره ای. که باعث می شود آن را سخت تر برای تصحیح و آن را نیز به حمل و نقل هزاران کیلومتر به پالایشگاه های آمریکا.

پالایشگاه نفت دیده می شود در کانزاس است. نفت را از آلبرتا cenovus است خام در پالایشگاه های آمریکا. کانادا پرس/AP چارلی ریدل

و بنابراین آلبرتا قیمت نفت را تبدیل به منفی در این معنا که معیار قیمت در حال حاضر پایین تر از هزینه تولید و حمل و نقل و ذخیره سازی.

این امور نمی تواند انتظار می رود به آخرین طولانی است. تولید در کوتاه مدت ممکن است قبول قیمت های زیر خود را هزینه متغیر به عنوان طولانی به عنوان آنها قادر به پرداخت برخی از هزینه های آنها را متحمل خواهد شد حتی اگر تولید نفت تعطیل.

به عنوان زمان می گذرد بیشتر و بیشتر سکوهای متوقف خواهد شد عامل (از نظر فنی چند نگه داشته شود عملیاتی به منظور جلوگیری از به خطر بیافتد) و تعادل بین عرضه و تقاضا ایجاد خواهد شد در قیمت است که بیش از مجموع هزینه متوسط. اما این نه به خوبی جواب برای هر آلبرتا و یا ایالات متحده است.

خسارت های ناخواسته

نفت آلبرتا در حال حاضر خسارت های ناخواسته از جنگ نفت بین روسیه و عربستان سعودی با COVID-19 راه اندازی یک حمله اضافی. هر کدام از این دو عامل می تواند مختل آلبرتا تولید نفت. اما عربستان-روسیه خصومت همراه با همه گیر جهانی ثابت کرده اند که فاجعه بار برای کانادا و می تواند به یک نتیجه مشابه برای انرژی ایالات متحده میباشد.

روسیه و عربستان سعودی به شدت بستگی به خود درآمد نفت برای حفظ اقتصاد خود را. البته عربستان سعودی بسیار کمتر است و اقتصاد متنوع از روسیه, اقتصاد, اما هر دو به اشتراک گذاری مشابه اعوجاج که در آن درآمدهای نفتی نشان دهنده بسیار بالا و به اشتراک گذاری خود را GDPs (عربستان سعودی حدود 50 درصد و روسیه 38.9 درصد) بودجه (عربستان سعودی 87 درصد و روسیه با 68 درصد) و صادرات (عربستان سعودی 90 درصد و روسیه 59 درصد است. آن را دشوار است به این باور است که هر دو کشور می توانید با قیمت هایی پایین است.

روسیه نیاز به یک قیمت از ما 60 دلار در هر بشکه به حفظ تعادل خود را از بودجه دولت و حتی قیمت بالاتر به تعادل فعلی خود را حساب معنی صادرات کالا و خدمات منهای واردات کالا و خدمات به علاوه خالص کوتاه مدت سرمایه نقل و انتقالات.

سعودی ها همچنین نیاز به یک مقدار بالاتر قیمت نفت

عربستان سعودی باقی می ماند که کمترین هزینه تولید کننده نفت در جهان می توانید پول را در زمانی که قیمت هر بشکه نفت بیش از 20 دلار و روسیه می تواند در قیمت US$40.

شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان آل سعود, عربستان سعودی, وزیر انرژی منجر اخیر مجازی اجلاس G20 وزیران انرژی در دفتر کار خود در ریاض, عربستان سعودی. (عربستان وزارت نیرو از طریق AP)

اما سود زمانی که قیمت بالاتر از هزینه کافی نیست. عربستان سعودی نیاز دارد ما 80 دلار برای هر بشکه قیمت به تعادل بودجه خود را متوجه برنامه های خود را برای تنوع بخشیدن به اقتصاد خود و حفظ یارانه اقتصاد است. در تعادل و ثبات هر دو روسیه و عربستان سعودی سیستم سیاسی و فعلی رژیم.

دیگر COVID-19 pandemic طول می کشد بیشتر آسیب تولید کنندگان نفت خواهد ماند. آن را سخت به بگویید که در حال حاضر چه قیمت نفت بالا خواهد رفت پس همه گیر فروکش. آنها خواهد شد به احتمال زیاد بالاتر به عنوان حاشیه ای تولید حذف می شوند اما نه برای مدت طولانی. با استفاده از نفت و دیگر سوخت های فسیلی است و دیگر سازگار با اجتناب از انتظار بلایای طبیعی تغییرات آب و هوا. نفت به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک رشته دارایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im