البته من نگران هستم’: ساعت ترودو ابراز نگرانی در مورد کبک بازگشایی برنامه

تورنتو — به عنوان کبک شروع به بازگشایی مدارس و کسب و کار, نخست وزیر جاستین ترودو ابراز نگرانی در مورد استان deconfinement قصد دارد به خصوص در مونترال.

“البته من نگران هستم — به عنوان یک Quebecer به عنوان یک MP — در مورد وضعیت جریان در سوارکاری در این استان به عنوان من هستم نگران کانادایی ساحل به ساحل به ساحل به عنوان نخست وزیر” ترودو گفت: خبرنگاران جمع در خارج از خانه خود در اتاوا در صبح روز شنبه.

با وجود اینکه تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از موارد تایید شده از این ویروس بیش از هر استان دیگری و نزدیک به 60 درصد از این کشور در مجموع مرگ و میر, Quebec تبدیل شده است برای اولین بار در استان به آغاز بازگشایی مدارس و کسب و کار در همه جا خارج از مونترال.

مونترال در ابتدا برنامه ریزی شده برای بازگشایی مدارس daycares و کسب و کار در مارس 11, اما, Quebec برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت تحت فشار قرار دادند که به مه 25 در میان سنگین انتقاد.

با 18,435 موارد COVID-19 و 1,727 مرگ و میر مونترال است که تا کنون سخت ترین ضربه منطقه در کانادا و مرکز شیوع این بیماری در کشور است. این شهر را در دراز مدت مراقبت از خانه ها و مناطق مختلف دیگر را در ادامه به دیدن پایدار جامعه انتقال است.

با توجه به یک گزارش جدید توسط انستیتو ملی ده سانته publique du Quebec (INSPQ) با همکاری کارشناسان از دانشگاه لاوال بیشتر مونترال منطقه می تواند به طور متوسط 150 مرگ و میر روزانه تا پایان ماه ژوئن اگر deconfinement بودند به محل در حال حاضر.

این INSPQ نیز پیش بینی شده از 1 ، 000 مورد جدید از این ویروس در یک روز و یک افزایش سریع در بستری شدن در بیمارستان باید محدودیت های بلند.

وقتی پرسیده شد که در مورد کبک بحث برانگیز جدول زمانی برای بازگشایی, ترودو گفت: او را درک فشارهای اقتصادی استان هستند که در زیر به باز کردن دوباره.

“من درک می کنم چقدر مردم آیا می خواهید به بیرون بروید, اما ما نیاز به انجام آن را در راه است که ما مطمئن هستیم در حال رفتن به نگه داشتن مردم امن زیرا آخرین چیزی که مردم می خواهند این است که چند هفته از هم اکنون در حال گفت ‘OK ما سست قوانین و در حال حاضر COVID در حال گسترش است دوباره و شما همه در حال رفتن به رفتن در داخل برای بقیه, تابستان,’,” او گفت:.

بعد در شنبه بومی خدمات وزیر مارک میلر همچنین در پاسخ به یک سوال در مورد افکار خود را در کبک بازگشایی جدول زمانی. وزیر که سوار واقع در مرکز شهر مونترال گفت: اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در حال مرگ هستند و سالمندان در دراز مدت مراقبت در خانه و ادامه خواهد داد اگر بهداشت عمومی اقدامات آرام در این شهر بیش از حد به زودی.

“این است که علمی بحث و نتيجه گيری” میلر گفت. “ما نیاز به اجازه دهید این ویروس در اجرای آن دارد.”

میلر خواسته کانادایی به بیمار در حالی که کمی طولانی تر و برای ادامه به رعایت فیزیکی فاصله دستورالعمل چرا که “ما نه از جنگل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de