Octafuge به علاوه – با دوام و ایمن آزمایشگاهی سانتریفیوژ

[ad_1]

سانتریفیوژ ضروری ابزار برای هر آزمایشگاه به عنوان آنها استفاده می شود برای جدا کردن مواد مختلف تراکم و یا اندازه ذرات در یک مایع در شیوه ای کارآمد. سرعت بالا نیروی گریز از مرکز جدا مخلوط و مایعات است. خرید یک دستگاه مجهز به ویژگی های پیشرفته است یک سرمایه گذاری ارزشمند برای هر بالينی و یا تحقیقات آزمایشگاهی به عنوان آن می تواند اطمینان دقیق و نتایج دقیق در حداقل زمان. پیشرو تجهیزات آزمایشگاه تامین کنندگان ارائه متنوع مدل های این دستگاه است. Octafuge به علاوه سانتریفیوژ حق بیمه کیفیت دستگاه ارائه می شود که سریع و دقیق نتایج آزمون.

استفاده می شود برای تست مایعات خون و دیگر مواد در پزشکی و بالینی و آزمایشگاهی سانتریفیوژ کار در اصل از رسوب. قابلیت های خود را شامل spilting از لیپوپروتئین بخش استروئید هورمون سنجش خون و پلاسما و تحلیل, تجزیه و تحلیل ادرار و خروج از chylomicrons از مایعات بدن ، با افزایش سرعت چرخشی جرم جدایی فرایند زمان می تواند افزایش یا کاهش می یابد بر اساس الزامات برنامه.

Octafuge به علاوه سانتریفیوژ – امکانات

این آزمایشگاه سانتریفیوژ می های مختلف انجام گریز از مرکز برنامه های کاربردی با دقت و ثبات است. آن می آید با یک 8-جای لوله ظرفیت و می تواند به جای لوله آزمایش در محدوده بین 3ml و با حجم 15 میلی لیتر. این دستگاه ویژگی های خودکار-خاموش 30 دقیقه تایمر با زنگ. در اینجا برخی از ویژگی های که این دستگاه ایمن و کارآمد انتخاب برای آزمایشگاه های بالینی:

  • زاویه روتور سر
  • ثابت سرعت از 3300 rpm برای خون تنها
  • خاموش کردن خودکار 30 دقیقه تایمر با زنگ
  • تعمیر و نگهداری رایگان موتور بدون جاروبک
  • آبی شاخص قدرت رهبری نور
  • حداکثر RCF=1,350 g

این با دوام پزشکی سانتریفیوژ ویژگی های یک موضع گسترده ای که حذف لرزش در طول عملیات. خود مکش-کف پا جلوگیری از لغزش. این موتور بدون جاروبک (110V تنها) است که تعمیر و نگهداری رایگان و درب پورت را قادر می سازد راحت مشاهده نمونه در حالی که در حال استفاده است.

Octafuge به علاوه پزشکی سانتریفیوژ در دسترس هستند در دو مدل مختلف – Octafuge به علاوه 110V سانتریفیوژ و Octafuge به علاوه 220V سانتریفیوژ.

خرید

خرید Octafuge به علاوه سانتریفیوژ ارائه می دهد مزایای بسیاری:

  • قیمت گذاری رقابتی
  • سریع و کارآمد پس از فروش از جمله خدمات تعمیر و نگهداری توسط تکنسین های مجرب
  • پرداخت مناسب و گزینه های حمل و نقل
  • تحویل سریع

مهم این است که خود را برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی از یک فروشنده مورد اعتماد است که می تواند ارائه طیف گسترده ای از محصولات مانند. یک آزمایشگاه قابل اعتماد تامین کننده تجهیزات می تواند به ارائه یک خط کامل از سانتریفیوژ از مارک های پیشرو مانند Beckman Coulter, معیار علمی LW علمی Sorvall و Unico. این شامل مینی سانتریفیوژ و سانتریفیوژ سرعت بالا. درمانگاه ها و مدارس و امکانات پژوهشی می توانید از جدید و همچنین recertified سانتریفیوژ در قیمت مقرون به صرفه.

[ad_2]