چاقی شایع تر از شما فکر می کنم – اینجا چرا

سازمان بهداشت جهانی توصیف کرده است چاقی به عنوان یک اپیدمی جهانی و یکی از امروز “بیشتر پرهیاهو و قابل مشاهده و در عین حال غفلت بهداشت عمومی مشکلات”. در چند سال گذشته گزارش ظهور این بیماری تهدید کننده زندگی در میان کودکان و بزرگسالان در سراسر جهان شده اند نگران کننده است.

در مجموع 107.7 میلیون کودک و 603.7 میلیون بزرگسال در نظر گرفته شد به چاق در سال 2015. اما در حال حاضر تحقیقات ما نشان می دهد که چاقی است و حتی شایع تر از این گزارش ها نشان می دهد که در بسیاری از کشورها اکثر مردم در حال حاضر زندگی با چاقی است.

چاقی یک بیماری است که در آن میزان چربی بدن بیش از حد بالا است – به اندازه کافی بالا به سلامت آسیب برساند. آن می تواند افزایش خطر ابتلا به دیابت و فشار خون بالا و مشکلات قلبی و سکته مغزی و برخی سرطان ها. اما اندازه گیری چربی بدن با دقت دشوار است – و بنابراین بسیاری از مطالعات علمی و ملی بررسی و اندازه گیری نیست اما به جای استفاده از وزن به قد شاخص توده بدن (BMI) به عنوان یک روش ساده پروکسی برای چربی بدن.

اما مسئله این است که شاخص توده بدنی می تواند گمراه کننده پروکسی برای بالا بدن چاقی در کودکان و بزرگسالان – و حتی بیشتر از آن به ویژه در گروه های قومی. این به این معنی است که بسیاری از مردم با ظاهر سالم BMI در واقع خواهد بود زندگی با بالا چربی بدن بدون اینکه از آن آگاه است و بنابراین در معرض خطر جدی سلامت بدون عواقب آن را متوجه شود. پژوهش حاضر با هدف بررسی مشکل چگونه BMI استفاده می شود که به عنوان یک پروکسی برای بالا بدن چاقی در کودکان است.

مشکل با بدن شاخص توده

بالا BMI یا شاخص توده بدنی برای سن در کودکان و نوجوانان BMI به تنظیم شود برای سن به دلیل آن را افزایش می دهد با رشد و بلوغ – گرفته شده است که معمولا به نمایندگی از بالا چربی بدن. مشکل این است که در حالی که تقریبا تمام بزرگسالان و کودکانی که اضافه وزن و چاقی خواهد شد که سطح بالایی از چربی بدن بسیاری از مردم با یک ظاهر سالم BMI نیز سطح بالایی از چربی بدن.

آن است که به خوبی شناخته شده است که BMI misclassifies بدن چاقی از ورزشکاران و بدنسازان و ورزشکاران و زنان به دلیل بالا توده عضلانی تولید BMI بالا. تنها بخش کوچکی از جمعیت هستند, ورزشی, چند, و مراتب شایع تر از مشکل با BMI است که از آن misclassifies چربی بدن از این مقدار بزرگتر غیر ورزشی بخشی از جمعیت – اما در جهت مخالف معنی آن را کم اهمیت جلوه حد خود.

میزان misclassifying از بدن چاقی با BMI مهم است. بسیاری از مطالعات است که باید اندازه گیری هر دو چربی بدن و BMI گرفته شده در اروپا و آمریکای شمالی – و در این مطالعات شيوع بالا چربی بدن شده و به اندازه دو تا سه برابر بیشتر از شيوع بالا بودن BMI. در یک مثال
26 درصد از ما بزرگسالان چاق بودند با توجه به BMI در حالی که 64 درصد از همان بزرگسالان چاق بودند با توجه به دقیق تر اندازه گیری که تصاویر مقدار چربی در بدن به طور مستقیم با استفاده از اشعه X.

چاقی و قومیت

مشکل از کم بها دادن به چاقی است و حتی بدتر در برخی از گروه های جمعیت. به حدی که BMI misclassifies بدن چاقی از مردم بستگی به قومیت خود را. آن است که به خوبی تاسیس شده اما نه به خوبی شناخته شده است که BMI misclassifies کودکان و بزرگسالان در جنوب و شرق آسیا و حتی بیشتر از کشورهای اروپایی است.

وجود دارد در حال ظهور است شواهدی وجود دارد که این مشکل به گسترش استفاده از BMI در دیگر گروه های جمعیت بیش از حد. در مطالعه اخیر از کودکان در هشت شهرستانها در سراسر آفریقا از ویندهوک در جنوب به تونس در شمال, ما متوجه شدیم که 9 درصد چاق بودند با توجه به BMI برای سن اما 29 درصد بالایی چربی بدن بر اساس یک ایزوتوپ پایدار روش طراحی شده برای اندازه گیری چربی بدن.

مردم در جنوب آسیا هستند بیشتر احتمال دارد به misclassified با توجه به BMI اندازه گیری چاقی از اروپایی ها. شاتر

با کم بها دادن به شیوع چاقی به دلیل تکیه بر BMI در درمانگاه مطالعات و طرح ملی بررسی سلامت و ما نیز دست کم گرفتن نیاز برای اقدام برای جلوگیری و درمان چاقی است. به ما استفاده آفریقایی مطالعه به عنوان مثال در مورد اقدام در 29 درصد شيوع چاقی بسیار قوی تر از در یک شيوع 9 درصد. چاقی بسیار شایع تر از آن به نظر می رسد و آن نیاز به مقدار تلاش بیشتر و بیشتر توجه فوری از آن است که در حال حاضر دریافت.

همانطور که ما وارد یک دهه جدید آن است که زمان برای ملی قطعنامه که بیشتر بلند پروازانه. رانندگان اصلی جهانی اپیدمی چاقی شناخته شده است: بیش از حد چربی و قند مصرف, کمبود خواب بیش از حد صفحه نمایش زمان کافی فعالیت فیزیکی است. ما باید جهانی اقدامات در تمام گروه های سنی به آدرس این عناصر و ما به آنها نیاز دارید در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im