پروفسور ژان فرانسوا Delfraissy که ریاست شورای علمی است که به توصیه دولت در این بیماری گفت: به عنوان بسیاری از 17 میلیون نفر از فرانسه به 67 میلیون نفر از شهروندان شد به طور جدی در معرض خطر از coronavirus به دلیل سن از قبل موجود و یا بیماری چاقی است.

“این ویروس وحشتناک است, آن را می توانید آمار افراد جوان به ویژه چاقی در افراد جوان است. کسانی که دچار اضافه وزن هستند واقعا نیاز به مراقب باشید” Delfraissy گفت franceinfo رادیو.

“همین دلیل است که ما نگران هستیم دوستان ما در امریکا که در آن مشکل چاقی شناخته شده است و جایی که آنها احتمالا بسیاری از مشکلات به دلیل چاقی است.”

Delfraissy گفت: 88 درصد از کسانی که مبتلا به کروناویروس رنج می برد تنها شدید علائم شبه آنفولانزا.

میزان مرگ و میر در جوانان برای ورود به بیمارستان شديد COVID-19 بیماری تنفسی شد و در حدود 2%, او گفت:, اما این افزایش به 14 درصد برای افرادی که بیشتر شکننده است.

با وجود گسترش سریع این ویروس در فرانسه کشور است که هنوز هم به دور از رسیدن به نقطه که در آن 50 درصد به 60 درصد از جمعیت آلوده شده است و بهبود و در نقطه ای که یک سطح معینی از “گله ایمنی” رسیده است Delfraissy گفت.

“داده های اولیه نشان می دهد که تعداد زیادی از مردم که ممکن است توسعه یافته ایمنی پایین تر از ما تصور در حدود 10-15 ٪ گفت:” جانباز بیماری های عفونی متخصص که باعث شده است تا تحقیقات در فرانسه به ابولا و ایدز است.

او گفت: آن را بیش از حد به زودی برای پایان دادن به فرانسه, این مستند که در آغاز مارس 17 و تنظیم شده است به آخرین تا زمانی که حداقل 15 آوریل است.

این شورا توصیه شد برای سخت سلول برای ادامه چند هفته از هم اکنون و قبل از این مستند می تواند unwound فشار در واحد مراقبت های ویژه (ICU) مورد نیاز به سهولت و گسترش ویروس کند.

روز سه شنبه تعدادی از COVID-19 بيمار در ICU افزایش فقط 59 (1%) به 7,131 اما تعداد تایید شده و احتمالی موارد گزارش شده در سراسر کشور شروع به پریدن کرد یک رکورد 11,059 یا 11 درصد به 109,069 به عنوان بیشتر و بیشتر خانه های پرستاری اعلام تجمعی داده ها برای اولین بار.

سومین شرط برای پایان دادن به مستند بود و داشتن سهام به اندازه کافی از تجهیزات Delfraissy گفت: ویژه, ماسک, تست کیت و ابزار برای ردیابی بیماران آلوده.

فرانسه coronavirus تست ظرفیت افزایش یافته است از 3,000 هر روز در اواسط ماه مارس به 30000 نفر به صورت روزانه در حال حاضر و به افزایش 100,000-250000 نفر در هر روز در حدود دو هفته است.

چاقی شده است ذکر شده است به عنوان یک توضیح ممکن برای بالاتر از میانگین سرانه COVID-19 نرخ مرگ و میر در ایالات متحده در شهر نیواورلئان و در مکزیک است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو