پس از اقامت در حاشیه به عنوان یک رکورد تعداد دموکراتیک داوطلبان مبارزه برای حق به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov 3, انتخابات, اوباما به حمایت خود را به بایدن در یک ویدیو ارسال شده آنلاین.

“انتخاب جو به من معاون رئیس جمهور یکی از بهترین تصمیمات من تا کنون ساخته شده و او یک دوست نزدیک. و من معتقدم که جو دارای تمام ویژگی های ما نیاز به یک رئیس جمهور در حال حاضر” اوباما گفت: در این ویدئو.

تایید شده توسط سیاه و سفید اول رئیس جمهور پس از بایدن تاریخ و زمان آخرین باقی مانده رقیب دموکرات نامزدی نژاد, Senator Bernie Sanders, حمایت بایدن روز دوشنبه.

اوباما تا به حال عموم باقی مانده خنثی به عنوان بایدن که در خدمت او به مدت هشت سال در کاخ سفید در تلاش برای تحمیل خود در سال 2020 دموکراتیک نژاد پس از آن جاروب را به پیروزی در یک سری از مقدماتی در ماه مارس است.

اوباما “یک متحد و شریک در کمک به پل این حزب پس از بررسی های شدید اولیه و سنگ فرش جاده پیش رو” گفت دموکراتیک استراتژیست Antjuan Seawright.

سه سال پس از ترک کاخ سفید, باراک اوباما و همسرش میشل باقی می ماند دو نفر از محبوب ترین چهره های حزب دموکرات است. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده در سال 2016 رسما به معکوس بسیاری از دو دوره رئیس جمهور سیاست.

اوباما محبوبیت در درون حزب دموکرات می تواند تقویت بایدن به خصوص در میان گروه های جمعیتی که با او تلاش کرده است. یک نظرسنجی سی ان ان منتشر شد که اوباما در سمت چپ اتاق نشان داد بیش از 70 درصد از رای دهندگان با سن کمتر از 34 بازدید او مطلوب به انجام 90 درصد از خود توصیف لیبرال.

“از آنجا که او بسیار محبوب و مقایسه بین رئیس جمهور تهمت و باراک اوباما است که استارک از آن خواهد شد چنین وحدت, ایجاد انگیزه, عامل” گفت: sfmoma سابق ویرجینیا فرماندار و دیرین حزب رسمی.

رئيس جمهور سابق حمایت بایدن همچنین به دسترسی به یک شبکه از اهدا کنندگان و دیگر متحدان برخی از آنها در ابتدا سرد به معاون سابق رئیس جمهور.

“اگر در واقع من برنده آماده را با توجه به بالا” بایدن گفت: یک گروه از سابق اوباما مقامات در جمع آوری کمک در واشنگتن در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de