پس از یک هفته جنجال نیوزیلند پخش عمومی رادیو نیوزیلند (RNZ) خارج شده است یک پیشنهاد به تبر آن موسیقی کلاسیک ایستگاه RNZ کنسرت.

اما با وجود ناگهانی رد گم کردن ، RNZ کنسرت است امن نیست و در عین حال. هر نتیجه نهایی از RNZ را تجدید نظر آن است که روشن هیئت مدیره و مدیریت قرار داده و مقدار کمی روی نقش مهمی ایستگاه پخش در نیوزیلند فرهنگ موسیقی.

RNZ کنسرت در حال حاضر نیاز به یک فوتی و فوری جهت جدید استراتژیک برای ایجاد یک تعریف – به جای eviscerated – ایستگاه مرکزی است که به متنوع تر 21st-century دید هنری در نیوزیلند.

دهه کاهش

اعلام RNZ برنامه ریزی برای آتش RNZ کنسرت مجریان و تولید کنندگان و جایگزین کردن آنها با یک خودکار jukebox در یک پست AM فرکانس باعث اعتراض عمومی رهبری نخست وزیر سابق هلن کلارک و یک چالش قانونی از یک ائتلاف از ارکسترهای.

اما این صرفا پایانی تلخ برای مدیریت کاهش RNZ کنسرت بیش از 20 سال گذشته است. در طول این مدت خود را از دست داده گل سرسبد استودیو (تا راه را برای ساختمان های دولتی که هرگز eventuated) و تا به حال به فروش پیانو بزرگ به شناور باقی می ماند.

در بودجه تنها 7 درصد از RNZ کل هزینه های سالانه آن با این وجود جذب تقریبا 22 درصد از کل مخاطبان — به رغم وجود دارد که عملا هیچ تبلیغات ایستگاه.

اعلام شد همچنین ضعیف بهنگام فرود فقط چند روز قبل از این دولت راه اندازی یک کسب و کار مورد ادغام RNZ با شبکه تلویزیونی تونز.


ادامه مطلب: اتاق های خبر نگه داشتن نیست با تغییر جمعیتی مطالعه نشان می دهد


RNZ نقش را در حفظ فرهنگ

هیچ گوینده انجام داده است به همان اندازه به هر دو ضبط و ترویج نیوزیلند موسیقی به عنوان RNZ کنسرت. توجه بسیاری از ایستگاه به عنوان یک “فرهنگی taonga” (گنج).

با حکم جدید و تجدید نظر شده جهت استراتژیک آن می تواند مرکزی برای حمایت از یک “گسترش افق” در حال حاضر در جریان است در موسیقی کلاسیک. ارکستر و گروه در سراسر جهان هستند و در نهایت شروع به درک نیاز به آدرس سیستماتیک تعادل نسلی و جنسیتی و فرهنگی نمایندگی در برنامه های خود را برای اطمینان از ادامه ارتباط.


ادامه مطلب: بتهوون یا Brexit? نبرد برای نمودار سلطه را نشان می دهد بریتانیا تقسیم روح


در نیوزیلند این است که با تعدادی از بلند پروازانه فرهنگی متقابل نوع و عبور از نسل پروژه ها در سال های اخیر است. در سال 2019, روح, خواننده Teeks با عنوان همکاری با Auckland Philharmonia Orchestra در یک سری از آهنگ ها مرتب توسط Mahuia Bridgman کوپر است. این کنسرت و ضبط شد و پخش توسط RNZ کنسرت.

چند Sistema-سبک گروه در حال حاضر آموزش نسل جدیدی از مائوری و Pasifika در ارکستر مهارت های بازی که برخی از آنها منجر به بسته بندی کردن اجراهای عمومی در کنار ارکستر ولینگتون. این نیز ثبت و پخش توسط RNZ کنسرت.

خود من ترکیب Mātauranga (Rerenga)برای اولین بار توسط نیوزیلند ارکستر سمفونیک در سال 2019, ویژگی های سنتی مائوری آلات موسیقی (taonga puoro). یک بار دیگر RNZ کنسرت ضبط شده این فقط یکی از تعدادی از آثار جدید این برنامه شامل این بار سرکوب ابزار که در حال پرورش بازگشت به زندگی توسط هنرمندان مانند ریچارد Nunns, Horomona Horo, Ariana Tikao و Alistair فریزر.

در قلب هنر

RNZ کنسرت منحصر به فرد قرار به رهبری یک نماینده بیشتر هنر و تجربه در یک راه دیگر ایستگاه های رادیویی در نیوزیلند مجهز شده است به انجام. آن است که یک شریک فعال در تعدادی از پروژه های مشترک مانند انعکاس است که مسئول گردآوری گنجینه ای از کنسرت ویدئوها از نیوزیلند, موسیقی, میزبانی بر روی یوتیوب و Vimeo.

آن را به تولید فیلم های مستند و مصاحبه و ارائه برنامه های آموزشی و به تازگی گسترش پوشش آن شامل موسیقی شیوه های که مخالف تسلط تجاری جریان اصلی موسیقی پاپ – جاز, مائوری, موسیقی experimentalism صوتی و هنر غیر غربی موسیقی. در حالی که این در حال حاضر تنها یک بخش کوچک از کنسرت برنامه نویسی آنها می تواند گسترش و شکوفایی.

داشتن اقامت از اعدام RNZ کنسرت در حال حاضر سزاوار یک نوع جدید از رهبری استراتژیک است که می تواند به توسعه نوآورانه و هیجان انگیز با نام تجاری از موسیقی تنوع.
آن نیاز به یک چشم انداز جدید به آن مجموعه در قلب 21st-century music-ساخت در Aotearoa.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو