پرستار به سرقت برده مواد مخدر از بیمارستان به سم همسر خود به دادگاه گفت:

دادگاه روز جمعه شنیده داروی بیهوشی به صورت داخل وریدی تجویز و استفاده می شود معمولا در بیمارستان انجام میشود. آقای سینگ متهم شده است با چهار جرائم از جمله posioning به مخاطره می اندازد و زندگی مشترک حمله (DV).

The court heard the alleged offending occurred against a background of a "turbulent" relationship.

دادگاه شنیده ادعا متخلف رخ داده است در برابر یک پس زمینه از یک “آشفته” رابطه.

در صبح روز 5 مه این اتهام آقای سینگ همسر Joytika Lata شکایت از احساس خشک و غیر روحانی کردن بر روی یک تشک در سالن اتاق زن و شوهر در خانه است. آقای سینگ گفته به او گفت او را اداره یک محلول سالین به صورت داخل وریدی.

دادگاه شنیده می شود او وارد یک سرسوزن به Ms Lata بازو و در یک مقدار کوتاه از زمان او آگاهی را از دست داد – تا حدود ساعت 6.20, هنگامی که او از خواب بیدار شد احساس “مست”.

آن را پس از آن ادعا Ms Lata دیدم ویال از پروپوفول بر روی زمین و پس از خواندن بسته و آن را متوجه می شد و آرام بخش او مواجه شده و این جفت ارز در یک “گرم کلامی استدلال” که در طی آن زمان آقای سینگ گفته سیلی او را در صورت.

در مصاحبه ای با پلیس پس از دستگیری در دادگاه شنیده ام آقای سینگ اعتراف به سرقت مواد مخدر از بیمارستان اما ادعا کرد که او در نظر گرفته شده برای استفاده از آن در “آفات و حشرات موذی” در محل اقامت خود را به خاطر او نمی تواند استطاعت دافع حشرات.

در طول مصاحبه آقای سینگ محروم قرار دادن کانول به همسر خود دست و محروم سیلی او در دادگاه شنیده می شود.

پلیس نیز بررسی دوربین های مدار بسته نشان داد که آقای سینگ بازیابی جعبه دارو از بوت شدن از ماشین خود را که سازگار با پروپوفول در حالی که “دیده می شود به طور منظم چک کنید محیط اطراف خود را مطابق با نگرانی که مردم ممکن است او را به تماشای”.

قاضی جفری smack high ™ nh پذیرفته شده آقای سینگ به حال محدود کیفری و تا به حال تعدادی از شخصیت مراجع از جمله از همکاران در لیورپول بیمارستان بود که “متعهد حمایت” کند.

با این حال او اشاره کرد که “اتهامات جدی” آمده است در برابر پس زمینه از یک “آشفته” تاریخچه بین متهم و همسرش که “افزایش می دهد در نظر من به خطر reoffending”.

او گفت: همچنین قبل از دادگاه از تاج کوتاه “حداقل prima شواهد در نظر است که متقاضی شده است نادرست” – از نظر جرم ادعایی آقای سینگ اظهارات متناقض پلیس و خود را “اقدام مخفیانه” در حالی که تخلیه جعبه از ماشین.

عدالت smack high ™ nh گفت: با توجه به این که او تا به حال “نگرانی های جدی” در مورد اینکه آیا آقای سینگ را به رعایت دقیق وثیقه شرایط آن رد شد.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de