سال آینده خانواده اش نقل مکان کرد و به سیدنی که در آن به دست آمده تعدادی از مشاغل قبل از به دست آوردن اشتغال در پرونده های پزشکی بخش از بیمارستان سنت وینسنت در Darlinghurst. او سپس در جام خوابگاه شمال سیدنی شد و تا ابد سپاسگزار الهام بخش زنان جام برای تشویق او به گسترش افق دید خود و استخدام او استعدادهای بکر.

با وجود بعد از زندگی در بسیاری از شهرهای جهان در ملبورن بود مورد علاقه خود را.

یک راهبه سرپرست در St Vincent پیشنهادی به آن او باید انجام پرستاری مطالعات در آن خواهر بیمارستان در ملبورن که در آن دوره بود و سه سال به جای چهار. بنابراین در جولای 19, 1959 او شروع به آموزش مقدماتی دوره مدرسه در بیمارستان سنت وینسنت Fitzroy. با وجود بعد از زندگی در بسیاری از شهرهای جهان در ملبورن (“آفرین ملبورن”) بود مورد علاقه خود را.

پس از فارغ التحصیلی جوان nursed در دنیلیقوین و سپس سلطنتی در ساحل شمالی بیمارستان که در آن او به اتمام یک مامايی مدرک تحصیلی قبل از گام گذاشتن در “Orcades” در اواخر سال 1964 محدود به بمبئی و از آنجا با “رافائل” دهرادون.

سپس دهرادون بود ارتش هند و جهان در جهان برای بسیاری از ژنرال سابق اقامت وجود دارد. به آنها پارتیشن از هند در سال 1947 بود که رویداد های اخیر نه یک حافظه دور. به زودی پس از ورود او به ملاقات بازنشسته عمده-کلی رانبیر بخشی M. C.

او پرسید که چرا او در “رافائل”. با او راضی پرستاری در پاسخ از او خواست که او نیاز دارد و او پاسخ داد: “یک خط تلفن; ما شده اند در انتظار برای سنین.” خط نصب شده بود در روز. آغاز شد که کل ارتباط طولانی با “رافائل”. یک نظر اخیر از یک دوست از زمان نشان می دهد دو جهان پس از آن شامل زندگی او در دهرادون: “من تحسین خیلی راه آن نقل مکان کرد به طوری serenely بین ژنرال و گدا در خیابان.”

در پایان سال 1967 جوان بازگشت به استرالیا در “Orcades” برای کمک به پرستار پدر او که در اواخر سال 1968. هند هنوز beckoned و در ژانویه سال 1970 او بازگشت به “رافائل” برای دو سال نامزدی با حمایت مالی استرالیا از داوطلبان خارج از کشور.

پس از آن جوان می دانستم که وجود دارد نیاز به از بین بردن سل در هیمالیا بالا دهرادون و سابق انگلیسی, ایستگاه تپه در Mussoorie. او اعمال می شود به انجام یک TB البته در مشهور Brompton قفسه سینه بیمارستان در لندن اما موفق معاینه پزشکی مورد نیاز برای ویزا. اما شانس دخالت در پوشش مادر ترزا از کلکته.

Nurse Anne Young (right) at a meeting with Mother Teresa, 1972.

پرستار آن جوان (راست) در دیدار با مادر, مادر ترزا, 1972.

جوان قبلا ملاقات مادر ترزا زمانی که او بازدید “رافائل”. مدتی بعد در یک فرصت خیابان نشست در دهلی نو او شگفت زده شد مادر به یاد او و سپس درخواست او پیوستن به او در این کار در کلکته. در بعد از مکاتبات او مرتب برای پیوستن به مادر ترزا و رفت به کلکته در ژانویه سال 1972 است.

کار و با مادر ترزا برای بعد از هفت ماه بود که تجربه های جوان یافت می شود پاداش و رضایت بخش به خصوص به عنوان او می دانست که فرهنگ و زبان است. او در بر داشت مادر ترزا انتظار زیادی از دیگران اما حتی بیشتر از خودش و به نظر می رسید برای به دست آوردن با کمی غذا و خواب.

وجود دارد یک استراحت کوتاه از کار در کلکته هنگامی که آنه به لندن رفت و در سال 1973 و با موفقیت به پایان سال و البته در Brompton بیمارستان. آن را در طول این روی لئامت دادن در لندن در روز استرالیا که همچنین هند روز جمهوری که در آن ملاقات همسر آینده خود وکیل فیلیپ بوید. او در بازگشت به استرالیا در ماه نوامبر سال 1973 و در عین حال باقی مانده تعیین می شود برای قرار دادن اخیر صلاحیت به خوبی استفاده کنید. در ماه مارس سال 1974 او پرواز به لندن سفر کرد تا از آنجا به صورت زمینی به هند است. او وجود دارد در ادامه کار او در “رافائل” و بیشتر در صحرا در Garhwal هیمالیا برد.

Anne Young with Group Caption Cheshire in 1966 in India.

آن جوان با عنوان Cheshire در سال 1966 در هند.

آن بازگشت به استرالیا در ماه جولای سال 1975 است. پس از ازدواج و تولد دو پسر خانواده نقل مکان کرد به سینگلتون در مارس 1978. وجود دارد و آن تشکیل یک کمیته دائمی برای جذب سرمایه برای تاسیس محلی و “رافائل”. او ادامه داد او علاقه پرستاری و درگیر خودش به طور فعال در بسیاری از جامعه های دیگر و سازمان های. یکی از این نام “دو قطار برای سینگلتون” منعکس علاقه خود را در خطوط راه آهن. پس از ده سال اضطراب او رضایت بزرگ در رفت و آمد در اول راه آهن خدمات از سینگلتون به نیوکاسل در 5 ژانویه این سال است.

آن بوید که در اثر سرطان لوزالمعده در سینگلتون بیمارستان جان سالم به در توسط شوهرش فیلیپ فرزندان تام و دامیان و همسران و پنج نوه.

او به خاک سپرده شد با توجه به آیین کاتولیک, کلیسا نگهداری می شود که ایمان در طول زندگی خود.

آن بوید: ژانویه 17, 1939 – مارس 16 سال 2020

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de