تعداد محلی منتقل coronavirus موارد جهش در سیدنی

پسر مادر پرستار که با این نسخهها کار در راید بیمارستان بوده و در تماس با 53 ساله دکتر که تشخیص داده شد با COVID-19 اوایل این هفته.

یک مرد در 50s زن دیگری در 40s خود را و یک زن در 20s خود را نیز تشخیص داده شده است با COVID-19 بعد از آنها مشخص شد که تماس نزدیک از دیگر موارد این بیماری قرار می گیرد و در قرنطینه.

A microscope image from the US National Institutes of Health shows the Novel Coronavirus SARS-CoV-2, also known as 2019-nCoV, the virus causes COVID-19.

میکروسکوپ تصویر از ایالات متحده موسسه ملی بهداشت نشان می دهد رمان Coronavirus SARS-CoV-2, همچنین شناخته شده به عنوان 2019-nCoV ویروس باعث COVID-19.اعتبار:AP

ششمین مورد جدید است که یک مرد در 70s که در بازگشت از ایتالیا و نمایش داده می شود علائم یک روز پس از ورود به NSW. او وارد سیدنی از دوحه در پرواز QR908 در تاریخ 1 مارس.

در حالی که مرد بود نه نشان دادن علائم در هواپیما NSW Health سخنگوی گفت: آنها در تماس با تمام مسافران دیگر که در آن پرواز از فراوانی از احتیاط.

وجود دارد در حال حاضر 34 مورد تایید در NSW با همه بار یکی در انزوا در وست مید, سلطنتی, North Shore, یا سلطنتی شاهزاده آلفرد بیمارستان. یک زن در 60s با COVID-19 در خانه انزوا.

در حال بارگذاری

تا کنون در سیدنی شده است وجود دارد یک جامعه شیوع مربوط به دوروتی هندرسون تسلیم مرکز مراقبت از سالمندان در Macquarie Park. روز جمعه NSW بهداشت تایید سه نفر از کارکنان این تاسیسات و چهار نفر از جمله یکی که فوت کرده بود قرارداد این بیماری است.

تسهیلات باقی مانده در قفل کردن با بازدید کنندگان ممنوع ساکنان خوردن وعده های غذایی خود را در اتاق خود و کارکنان مشغول به کار در تجهیزات حفاظت شخصی.

دو پزشک و یک پرستار کار در سه جداگانه سیدنی بیمارستان ها نیز آزمایش مثبت وادار مقامات بهداشتی ارسال بیش از 170 کارکنان بیمارستان به خود منزوی.

در روز جمعه برتر Gladys Berekijlian هشدار داد وجود دارد خواهد بود “تشدید” از موارد در دولت است.

در حال بارگذاری

“شکی نیست که ما در هر نقطه در نزدیکی بدترین از این” او گفت:.

“ما حتی آمار ماه های زمستان است.”

وجود دارد یکی دیگر از 545 موارد در حال حاضر در دست بررسی است. تا کنون بیش از 6200 نفر در حال آزمایش منفی برای این ویروس در دولت NSW بهداشت گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im