NSW ثانویه مديران شورا اقدام رئیس جمهور کریگ پترسن گفت: وضعیت هنوز “بسیار اشتباه است. درجه اضطراب قابل توجهی افزایش یافته در 24 ساعت گذشته. متاسفانه بسیاری از پیام های مخلوط کن”.

برخی از مدیران مدارس مستقل که تا به حال ایستاده بود ملی, توصیه های بهداشتی برای باز باقی می ماند در خواست هر دو دولت با وجود فشار شدید از پدر و مادر گفته بودند “وحشت زده” در مورد چهره.

“ما در تلاش بودند به بگو ما کارشناسان بهداشت و درمان ما به کارشناسان اعتماد شما رو به انجام آنچه به نفع جامعه” و سپس گفت:” یک. “من داده شده تا بر روی آنها من هستم تصمیم گیری برای خودم.”

یکی دیگر گفت که او “نا امید که این حرکت دور رفته بود از غذای مشاوره که [از کارشناسان ملی]. این یک حرکت است که اساسا می گوید: “این یک تلاش برای نگه داشتن مردم شاد, آن را یک رویکرد مبتنی بر شواهد’.”

اما NSW معلمان فدراسیون گفت: NSW دولت نمی تواند به اندازه کافی دور. رئیس اتحادیه آنجلو Gavrielatos به نام به سلامت کامل برای حفاظت از تمام معلمان از جمله اجازه دادن به هر کسی که اعتماد به نفس از سلامت خود به کار از خانه – و کامل پشتیبانی لجستیکی برای فعال کردن هسته کارکنان به ارائه نظارت از کودکان شاغل در خدمات ضروری و یا کسانی که نیاز به حضور در مدرسه برای سهام دلایل.

او ملاقات وزیر آموزش و پرورش سارا میچل روز دوشنبه بعد از ظهر.

در حال بارگذاری

“اگر هر دو از این شرایط نمی توان آشکارا ملاقات کرد [سه شنبه بعد از ظهر] و سپس اجرایی حرفه ای خواهد بود محدود به تماس برای بسته شدن مدارس و ارائه آموزش مداوم از طریق فن آوری از راه دور” او در بیانیه ای گفت.

مدرسه حمایت از کارکنان نیز به نام دولت را به اتخاذ اصطلاح بریتانیا که در آن مدرسه بود باز تنها به فرزندان کسانی که در خدمات ضروری است. “این یک تصمیم است که باید به سمت چپ به پدر و مادر – آن است که تنها بیشتر باعث اضطراب و سردرگمی و عدم اطمینان” خدمات عمومی انجمن گفت.

پدر و مادر گفت: آنها یافت می شود توصیه های گیج کننده و بسیاری احساس کردند که آنها در یک اخلاقی و مالی دوراهی نیاز به انتخاب بین کار و به دنبال پس از کودکان خود را در خانه.

“بسیاری وجود دارد که فکر می کنم بچه های خود را بهتر است در مدرسه یا رانده نیاز برای بچه های خود را به نگاه پس از در حالی که آنها در محل کار به خصوص بچه ها جوان تر گفت:” دیوید امیدوارم که رئیس جمهور از شمال سیدنی شورای منطقه از P&C انجمن.

پیشرو همه گیر متخصص دانشگاه NSW اپيدميولوژی استاد Mary-Louise McLaws گفت: او تجدید نظر شده و موقعیت خود را در نگه داشتن مدارس باز پس از افزایش عفونت در آخر هفته. او به حمایت از دولت NSW تصمیم و گفت: معلمان باید با توجه به اولویت برای COVID-19 تست. “مانند بهداشت و درمان کارگران آنها خط مقدم” او گفت:.

این دانش آموزان که آیا شرکت باید درجه حرارت خود را چک سه بار در طول روز استاد McLaws گفت. “آنها همچنین باید با انجام یک خود بازتاب با معلم, ‘است هر کسی یک گلو درد می کند هر کسی احساس می کنم کمی خنده دار است؟'”

این بخش نیز دست و پنجه نرم تدارکات ارائه آموزش از راه دور به دولت آموزان به ویژه کسانی که بدون فن آوری و یا حمایت عملی در خانه. متحده و بخش co-عامل برای به اشتراک گذاشتن منابع یادگیری آنلاین.

Unions may push for further closures if strict teacher safety measures are not met.

اتحادیه های کارگری ممکن است فشار برای تعطیلی بیشتر اگر معلم سخت اقدامات ایمنی برآورده نمی شود.اعتبار:ادی جیم

سر از مدارس کاتولیک NSW دالاس McInerney نام دولت به بخش “دسترسی کامل به دولت زیرساخت ها و منابع آنلاین برای یادگیری” در نامه ای به خانم میچل.

در حال بارگذاری

“ظرفیت مدارس و خانواده ها و جوامع برای ایجاد هر گونه انتقال است سازگار در سراسر NSW و انتظارات باید واقع بینانه باشد,” او نوشت. “بروز یک شکاف دیجیتال’ است آشکار از لحاظ جغرافیایی و اجتماعی است.”

رهبران NSW Department of Education خطاب عمومی مدیران مدارس در دوشنبه گفتن آنها مدارس را انتخاب کنید که چگونه آنها تحویل آموزش آنلاین و چگونه آنها ساختار نظارت از کودکان که در ادامه به حضور است.

“شما ممکن است فهرستی سقوط کلاس ها و قرار دادن یک معلم” یکی از اصلی گفت هرالد. اصول گفته شد که “یک واحد از کار” به معنای دانش آموزان در خانه انجام همان کار به عنوان کسانی که در مدرسه.

اصول بودند نیز اجازه داده می شود به قرض دادن مدرسه لپ تاپ به دانش آموزان است. بخش صحبت کردن به شرکت های مخابراتی برای ارائه دسترسی به اینترنت برای کسانی که بدون آن است.

حضور و غیاب پایین بود 17 درصد در مارس 16, 31 درصد در روز جمعه و 40 درصد در روز دوشنبه یک سخنگوی دولت گفت.

بیشتر مدارس خصوصی شد تعویض به کنترل از راه دور آموزش از دوشنبه و برخی از آنها هزینه ارائه کمک به خانواده ها در پریشانی مالی.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im