NSW برتر Gladys Berejiklian دیروز اعلام کرد دانش آموزان را به چهره به صورت کلاس های درس در یک مبهوت مد از مارس 11, هفته سوم از مدت. او گفت: دانش آموزان می خواهم در ابتدا بازگشت برای یک روز در هفته وقت خود را در مدرسه خواهد بود افزایش یافته و به اصطلاح پیشرفت.

او گفت: مدت سه او امیدوار است همه دانش آموزان خواهد بود در مدرسه تمام وقت.

اما مدارس داده شد انعطاف پذیری در مورد چگونگی این بازگشت ممکن است. NSW وزیر آموزش و پرورش Mitchell سارا گفت:

ما می خواهیم آنها را [مدارس] به مطمئن شوید که آنها با داشتن حدود یک چهارم از دانش آموزان [از هر درجه] در پردیس هر روز […] اما چگونه آنها را به شکستن آن گروه خواهد شد تا موضوع برای آنها.

NSW دولت گفت: دانش آموزان را تکمیل همان ترم که آیا آنها در خانه و یا در محوطه دانشگاه در طول مبهوت بازگشت.

این اعلام یک چرخش سریع از تنها چند هفته پیش زمانی که دولت NSW گفت: والدین باید فرزندان خود در خانه اگر آنها می تواند. در آخرین کنفرانس مطبوعاتی از دولت گفت: 95 درصد از دانش آموزان مشغول به کار بودند از خانه در طول هفته های پایانی ترم.

وجود دارد چند دلیل ممکن است برای NSW را ساخته اند این تصمیم. این اجازه می دهد تا کودکان برای برقراری دوباره ارتباط با معلمان و همسالان; آن است که یکی از راه های کمتر به دانش آموزان در محوطه دانشگاه در هر زمان آن کمک می کند تا پدر و مادر رعایت فاصله فیزیکی در دوران افت و وانت بار; و آن را اجازه می دهد تا یک سیستماتیک تنش به مدت دو روز و سه روز پس از آن ،

مبهوت بازگشت به مدرسه شروع به حرکت چرخ های مدرسه و دانشگاه ها و زیرساخت ها از خواب زمستانی در همان زمان کمک به برخی از پدر و مادر و سرپرستان بازگشت به کار.

اما به عنوان یک آموزشی روانشناس من نیز با توجه به این تصمیم دشوار از دیدگاه دانش آموزان است که ممکن است بیشتر در معرض نیاز به بازگشت به کلاس. این شامل کسانی که در سال 12 و دانش آموزان در مهد کودک.

سال خاص گروه باید در اولویت

ارزش آن در مدارس با توجه به سرسام آور بازگشت به مدرسه از یک “کل کوهورت چشم انداز” (مانند همه سال و 12). این تلاش می کند را به حساب خاص چه گروه از دانش آموزان نیاز به تکامل و آزادي.

مدارس متفاوت در چگونگی پیاده سازی این ایده ها و نیاز به تعادل, آموزشی, با, فیزیکی, فاصله نگرانی و ظرفیت خود را به مدیریت گروه از دانش آموزان در زمینه های فیزیکی و نیروی انسانی محیط زیست است.

سال 12s

این گروه که از حداقل مقدار از زمان برای به دست آوردن زمان حساس یادگیری خواهد بود همه سال 12. وجود دانشگاه محدود به سال 12 دانش آموزان که از بهره مند بودن به خوبی در بالای درسی دانش است که فرض شده است در هدف خود دانشگاه دوره.


ادامه مطلب: COVID-19 انداخته است سال 12 دانش آموزان’ زندگی به هرج و مرج. بنابراین آنچه که ما می توانید انجام دهید ؟


نیز وجود دارد که دانش آموزان محدود برای TAFE و دوره های کارآموزی که نیاز به تجربه عملی شایستگی های کلیدی و یا کار قرار دادن ساعت است.

بنابراین اگر توصیه های بهداشتی اجازه می دهد تا برای مبهوت رویکرد دولت NSW است پیشنهاد آن است که با توجه به ارزش است که در تمام سال 12s بازگشت به مدرسه پنج روز در هر هفته.

مهد کودک

در حال حرکت به “مدرسه بزرگ” عظیم رشد و نمو گذار است که مختل برای سال 2020 مهد کودک کوهورت.

این کودکان نیاز به یک جامد اولیه بنیاد از هسته های اجتماعی, عاطفی, سواد آموزی و حساب صلاحیتهای.


ادامه مطلب: یادگیری کودکان از طریق بازی – آن را نباید در پیش دبستانی


سال شش و هفت

سال شش سال آخر مدرسه ابتدایی. آن است که در آن اجتماعی و عاطفی و علمی شایستگی هستند که honed و گرد آماده برای مدرسه. و برای سال sevens انتقال به دبیرستان عمده روانی و سازگاری تحصيلی تخمگذار مهم و پایه برای دبیرستان خود را سفر.

سال 11

برخی از دانشگاه ها با توجه به سال گذشته سال 11 نتایج جستجو برای نرم افزار برای 2021 البته ورود. در حالی که امید است همه چیز را به حالت عادی سال آینده وجود دارد وحشیانه واقعیت است که برخی از ملت ها را تجربه کرده اند دوم امواج COVID-19.

هیچ واکسن نشده است و ما تنها بسیار کمرویی گرفتن نوزاد-مراحل در کاهش محدودیت.

این بدان معنی است که ما ممکن است نیاز به اقدامات این سال به بیمه سال 11s در برابر امکان از مدرسه و ارزیابی اختلالات زمانی که آنها در سال 12 سال آینده.

دانش آموزان محروم

ما نیاز به انجام بهترین های ما برای جلوگیری از گسترش هر موجود شکاف های یادگیری در آموزش از راه دور دوره. مدارس می تواند تشویق تحصیلی دانش آموزان در معرض خطر – از جمله کسانی که با اختلالات یادگیری یا عملکرد اجرایی اختلالات مانند اختلال كمبود توجه – برای شروع حضور هدفمند در کلاس یادگیری. این می تواند اجازه می دهد برای برخی از پل بنابراین آموزش این دانش آموزان می تواند یک شروع قوی که بقیه سال خود را در گروه بازده در کلاس آموزش.

مدیریت شماره

رویکردی که در آن در ابتدا تنها برخی از سال سطوح رفتن به مدرسه در حالی که دیگران باقی می ماند و یادگیری از راه دور ممکن است آن را آسان تر برای معلمان است.

آن است که آسان برای توسعه هر دو در یک کلاس و یک کنترل از راه دور یادگیری برنامه آموزشی به جای یک روز بازگشت و سپس دو روز و مانند آن. معلمان نگران هستند در حجم کار اضافی این رویکرد ممکن است برای آنها.

همچنین ممکن است بين مدرسه و معلم تفاوت در چگونه این انجام شده است – به طور بالقوه منجر به ناهموار زمین بازی را برای یک سال داده شده است.

معلمان می دانید که چگونه برای تدریس به یک سال تمام در کلاس به مدت پنج روز از هفته – و دانش آموزان به خوبی می دانیم چگونه به یادگیری در این حالت است.

به عنوان ما همچنان به حرکت uncharted waters, وجود خواهد داشت هیچ رویکرد کامل. هر تصمیم و با این حال از آن اجرا شده است, ما باید همچنان به هدایت ما کارشناسان بهداشت و ما باید با شتاب به آرامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de