در حال بارگذاری

96-سال-که روز جمعه درگذشت ساکن بود از Caddens’ Anglicare Newmarch خانه که در آن دو تن از اعضای هیات و دو ساکنان نیز مبتلا COVID-19 روز جمعه.

شش ساکنان در حال حاضر درگذشت coronavirus در مراقبت از سالمندان در منزل.

“به خانواده آن است که من می خواهم به بیان تمام جامعه را تسلیت” آقای Hazzard گفت.

در حال حاضر وجود دارد و در مجموع 48 نفر در Newmarch خانه متشکل از 17 کارکنان و 31 ساکنان.

آقای Hazzard گفت: یک کارگر در یک مرکز مراقبت از سالمندان آغاز شده بود رنج می برند علائم کروناویروس در عرض 48 ساعت از کار در یک شیفت. او کاهش یافته است به نام مرکز.

در حال بارگذاری

“این یک ماشه برای NSW بهداشت و ما دولت فدرال همکاران برای اجرای آنچه لازم است در شرایط ردیابی,” او گفت:.

“من می خواهم به باز و شفاف است اما در این مرحله من فکر نمی کنم آن را مناسب به نام مرکز. این COVID-19 بسیار نورد وضعیت خانواده ها در این نقطه شده اند مطلع شود و نه کارکنان.”

آقای Hazzard گفت: 4840 آزمايشات انجام شده در روز جمعه به طور قابل توجهی پایین تر از حدود 8000 انجام شده در روز پنج شنبه.

آقای Hazzard همچنین گفت که او احساس یک درجه از “ناامیدی و اضطراب” پس مردم رفتند به تازگی افتتاح شده در سواحل سیدنی حومه شرقی و نادیده 1.5 متری اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

رندویکک شورای شهر بسته کوگی, Clovelly و ماروبرا در بعد از ظهر جمعه به دلیل ازدحام اما دوباره باز سه, سواحل, برای ورزش, برای چند ساعت در صبح روز شنبه.

هرالد عکاسان وجود دارد اسیر صدها نفر از مردم بر روی شن و ماسه قبل از 9.

Crowds flocked to Coogee Beach on Saturday morning, prior to the beach being closed at 9am.

جمعیت هجوم آورده و به ساحل کوگی در صبح روز شنبه قبل از به ساحل بسته بودن در 9. اعتبار:Cole سکس ساحلی, لزبین

“من باید به expressm به عنوان NSW, وزیر بهداشت, یک درجه از ناامیدی و اضطراب در مورد این واقعیت است که برخی از مردم زمانی که قوانین در حال آرام [و] ما را امتحان کنید و انجام کار درست توسط مردم این فرصت را برای خارج از ورزش و مردم بی توجهی بسیار قوی, پیام اجتماعی, فاصله,” او گفت:.

“ما بزرگترین حوزه قضایی در این کشور ما تا به حال تا کنون اکثر موارد. ما می دانیم که وجود دارد این است که یک درجه از [جامعه] انتقال ما در حفظ و گفت: نگه داشتن خود را 1.5 متر فاصله اجتماعی.

“پیام من به جامعه است که به عنوان شورا و دولت سعی می کنید برای انجام کار درست با دادن کمی بیشتر در راه فضا و زمان شما رو به چوب با 1.5 متر اجتماعی فاصله.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو