NSW Police جستجوی شخصی اهداف نشان داد

پادشاهان صلیب منطقه فرمان تا به حال یکی از بالاترین اهداف در سال 2019 با تقریبا 8800 جستجوهای معادل 44 جستجوها برای هر 100 نفر در این منطقه زندگی.

مدیر سابق تعقیب عمومی نیکلاس Cowdery کنترل کیفیت که در حال حاضر رئيس جمهور از NSW شورای اسلامی از آزادی های مدنی گفت: استفاده از اهداف معنای وجود “پتانسیل زیادی برای سوء استفاده از قدرت است.”

Police patrol outside Field Day at The Domain on New Year's Day.

گشت پلیس در خارج از میدان روز در دامنه و در روز سال نو.اعتبار:Sydney Morning Herald

“اگر هدف این است که مجموعه برتر افسران به خصوص یک هدف خواهد شد که مربوط به ارزیابی عملکرد طبیعی بشر پاسخ خواهد بود به دنبال این هدف مناسب یا نامناسب معنی – توسط fudging با اعمال قدرت را که در آن است به درستی موجه” او گفت:.

یک NSW یک سخنگوی پلیس گفت: هدف بودند بخش های مختلف “فعال استراتژی به عنوان بخشی از تعهد مداوم به کاهش جرم و ترس از جرم در جامعه است.”

NSW سبزی MP دیوید Shoebridge که اطلاعات به دست آمده گفت: شخصی جستجوهای می تواند traumatising و تنها به معنای انجام شده زمانی که پلیس بودند راضی بودند لازم است.

“این واقعیت است که مردم در حال متوقف شده و جستجو به آدرس شرایطی در زمین اما به ملاقات دلخواه سهمیه بندی است که بسیار ناراحت کننده و توسعه” او گفت:.

“این امر به ویژه نگران است که هزاران نفر از این سهمیه محور جستجوها در واقع نوار جستجو با همه پریشانی و تروما که آنها می تواند به ارمغان بیاورد.”

نوار جستجو که تقریبا 5700 صورت گرفت در سال 2018 تقویم سال نیاز به افسران برای دیدار با بالاتر حقوقی آستانه از کلی جستجو که طیف وسیعی از frisking به درخواست کسی برای حذف لایه بیرونی لباس.

این یک سخنگوی پلیس گفت: دولت تحت قانون افسران باید با نگه داشتن سوء ظن معقول در هنگام اجرای جستجوها.

“جستجو نمی تواند انجام شود اگر این معیار است نه ملاقات” سخنگوی گفت.

پلیس انجام 2200 اضافی جستجوهای بالای خود را در Auburn معادل 37 درصد بیشتر است.

کمترین تناسبی با اهداف بودند برای کویکر تپه و راید مجموعه در کمتر از یک جستجو برای هر 100 نفر است.

یک وعده پیشرو ارشد پاسبان گفت: وجود فشار از فرماندهان به خصوص در افسران به رکورد بیشتر حوادث, توصیف توجیهی برای انجام این کار به عنوان “مطلق زباله”.

“آنها ترجیح می دهند که 100 هیچ می یابد از انجام سه کار جستجو و پیدا کردن چیزی چون آنها فکر می کنم وجود دارد برخی از همبستگی بین آن و جرم و جنایت پایین رفتن” افسر که صحبت به هرالد به شرط ناشناس ماندن گفت.

این ارقام که شامل اما نه تمایز بین نوار جستجوهای انجام شده آمده به عنوان اجرای قانون انجام کمیسیون دولت مستقل پلیس نظارت بدن آماده برای انتشار گزارش خود به ماموران نقض جستجو در قدرت در پی افشاگری از نوجوانان که به طور غیر قانونی نوار جستجو.

The Law Enforcement Conduct Commission is preparing to release a report on unlawful strip searches at music festivals.

اجرای قانون انجام کمیسیون در حال آماده سازی برای انتشار یک گزارش غیر قانونی نوار جستجو در جشنواره های موسیقی.اعتبار:James Alcock

آیات همراه با افزایش تعداد نوار جستجو است باعث Redfern حقوقی مرکز تماس برای کمیسیون برای بررسی اینکه آیا یک همبستگی بین این دو است.

این یک سخنگوی پلیس گفت: “فعال” پلیس استراتژی های مانند استفاده شخصی جستجو و حرکت در قدرت “شده اند به طور قابل توجهی پایین جرم و جنایت” با استناد به یک اخیر اداره آمار جرم و جنایت و گزارش پژوهش.

با این حال در این گزارش تاکید شده “هیچ مدرکی وجود ندارد که افزایش حرکت در جهت و فرد جستجوهای باید فوری سرکوب در اثر سرقت موتور سرقت خودرو و سرقت از” اما “پایدار سطح بالا” از پلیس می تواند به سقوط تا 3 درصد در این سه جنایت.

سخنگوی پلیس می گوید: تا به حال یک طرح کسب و کار با هدف برای اجرای آن قدرت که محاسبه شد هر سال مالی با استفاده از سه سال به طور متوسط از حوادث.

اما آقای Cowdery توصیف تکیه بر محاسبات به عنوان یک “غلط ورزش”.

“این بسیار یک بازی اعداد به این دلیل که اهداف را نمی توان بر اساس اصل ارزیابی سطح کیفری متخلف در جامعه و راه های که در آن باید آن را یک سیاسی ورزش در بخشی از پلیس و در نتیجه بخشی از دولت” آقای Cowdery گفت.

این هرالد محاسبه جستجو نرخ نسبت به تعداد کل افراد ثبت نام شده به عنوان زندگی در درون هر یک از پلیس منطقه در آخرین سرشماری. جمعیت به طور مساوی تقسیم شدند که در آن همان کد پستی خدمت کرده بود توسط چند پلیس منطقه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im