او همچنین گفت NSW کاروان پارک می توان با استفاده از یک شب مسافران توسط افراد مشغول به کار در منطقه محلی و افرادی که اولیه و محل اقامت به طور موقت در دسترس نیست.

در حال بارگذاری

علاوه بر مسافت های طولانی کامیون رانندگان مجاز به توقف در توقف کامیون برای اقامت و استراحت در حالی که رانندگی و مزایده های مهم برای تامین مواد غذایی, دام, فیبر و محصولات کشاورزی هنوز هم می تواند کار کند.

آقای Hazzard گفت: همانطور که در 8 شب جمعه NSW تا به حال بیشتر از 104 تایید موارد COVID-19 تا از 91 مورد جدید از روز قبل.

وجود دارد 2494 موارد تایید شده در NSW, که در آن در مجموع 12 نفر در حال حاضر از درگذشت ویروس.

“این یک زمان و یک زمان دشوار است. من نمی توانم تصور کنید که چگونه آن خانواده ها احساس,” او گفت:.

“متاسفانه وجود خواهد داشت بیشتر خانواده ها در این وضعیت در هفته های آینده.”

NSW افسر ارشد پزشکی کری شعار وجود دارد گفت: 41 نفر در ICU. Twnety-سه نفر از کسانی که در هواکش و چهار نفر از کسانی که مردم سالخورده در 30s خود را.

“سن طیف وسیعی از مردم در ICU است از 30 به 80 است. اما در حال حاضر چهار نفر در 30 در بخش مراقبت ويژه” او گفت:.

“پیام من می خواهم برای انتقال است که در حالی که این بیماری به طور کلی خفیف تر در سن جوان, گروه, از آنجا که هیچ کس در جامعه به حفاظت و یا زمینه ایمنی به این ویروس جدید ما انتظار می رود برای دیدن پیامدهای شدید برای برخی از افراد در سنین جوانی قرار گرفتند.

“بنابراین مهم است که در حالی که ما باید تمرکز بر حفاظت از افراد مسن و کسانی که بیش از 65 با شرایط بهداشتی مزمن و کسانی که بیش از 70 بسیار مهم است که ما در تمام سن براکت توجه به مشاوره در مورد اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر.”

بیشتر به آمده

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو