NRC است ‘به طور کامل داخلی’ به هند می گوید Shringla

“به عنوان نزدیکترین همسایه با بسیاری از مشترک فرهنگی صفات آن نیز اجتناب ناپذیر است که حوادث در هر یک از دیگر کشورها ایجاد موج در سراسر مرز – صرف نظر از اینکه وجود واقعی توجیهی برای این” Shringla گفت.

یکی از نمونه های اخیر روند به روز رسانی NRC در آسام که صورت گرفته است به طور کامل در جهت و تحت نظارت دادگاه عالی هند گفت: در یک سمینار برگزار شده توسط بنگلادش موسسه مطالعات استراتژیک در Sonargaon هتل در داکا در روز دوشنبه.

“اجازه دهید من به وضوح در اینجا دولت ما چه رهبری بارها تایید در بالاترین سطح به دولت بنگلادش: این یک فرایند است که به طور کامل داخلی به هند است. بنابراین وجود خواهد داشت بدون مفاهیم برای دولت و مردم بنگلادش است. شما باید اطمینان ما در آن تعداد,” او گفت:.

سفر به داکا آمد در میان انتقاد از دولت مودی را از دست زدن به خشونت در محلات در هند سرمایه که به کشته شدن 46 نفر که اکثر آنها مسلمان.

Shringla نیز لمس بر Rohingyas به دفاع از کشور خود را در موقعیت پناهندگان بحران است. “نیز وجود دارد که اغلب مورد علاقه و گاهی ناآگاهانه حدس و گمان در مورد موضع ما در بحران انسانی در ایالت راخین میانمار و تاثیر آن بر بنگلادش. اجازه دهید من به وضوح می گویند که هند عمیقا سپاسگزار از روح انسان است که انگیزه بنگلادش به ارائه سرپناه برای نزدیک به یک میلیون آواره,” او گفت:.

“و ما به طور کامل تشخیص و sympathise با بار که شما روبرو هستند. به عنوان تنها کشوری که واقعی است همسایه از هر دو بنگلادش و میانمار, ما متعهد به ارائه به کمال پشتیبانی از هر دو طرف-راه حل قابل قبول را قادر خواهد ساخت که ممکن است اولین بازگشت آوارگان به خانه های خود در ایالت راخین و به زندگی با عزت.

“این باید انجام شود در یک شیوه ای است که امن و پایدار است.”

Shringla ذکر است که هند ارائه شده پنج تراشه ها جای دادند از کمک به اردوگاه در کخس بازار از طریق دولت بنگلادش و آماده است تا به انجام بیشتر.

“در موازات ما در حال سرمایه گذاری در توسعه اجتماعی و اقتصادی از رخین منطقه از جمله مسکن به طوری که وجود دارد این است که انگیزه ای نه تنها برای مردم را برای همه جوامع به تمرکز بر روی راه حل های تعاونی برای توسعه اقتصادی به جای رقابت برای منابع محدود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im