تورنتو — دامداران در سراسر کانادا و ایالات متحده آمریکا در حال تماشای سود خود را پایین تخلیه به عنوان آنها سعی کنید به مدیریت گسترده اختلال در COVID-19 همه گیر آورده به صنعت خود را.

جان واکر واکر لبنی, Inc., در نزدیکی Aylmer, Ont., گفت: مزرعه اش خواسته بود هفته گذشته برای شروع خلاصی از شیر آن عرضه بیش از حد.

“وجود دارد هیچ جایی برای آن به” واکر گفت: CTV News لندن در روز یکشنبه. “مدارس و رستوران ها و حتی Tim Hortons’ مقدار کرم پایین است. اینها همه چیزهایی است که کاهش تقاضا برای محصولات ما در حال حاضر است.”

دامداران در آمریکا احساس همان فشار با توجه به نیکی Boxler که صاحب یک خانواده مزرعه های لبنی به نام Boxler لبنی در Varysburg, New York.

Boxler گفت که او هم مجبور شده است برای شروع به ریختن شیر خود را عرضه زیرا گیاهان پردازش در ظرفیت هستند.

“تماشای کار سخت خود را به معنای واقعی کلمه به پایین تخلیه است دردآور. اتلاف محصول نشان دهنده ما امرار معاش و مقدار عظیم از کار سخت است که طول می کشد محل در طول سال برای تولید آن,” او گفت: یکشنبه در Facebook post.

Boxler همچنین گفت که فاسد شدنی طبیعت از شیر است به معنای صنایع لبنی است “ضربه سخت تر و زودتر از دیگر محصولات کشاورزی.”

داستان های مشابه از تانکر پر از شیر ریخته بودن نیز گزارش شده توسط دامداران در گرجستان ویسکانسین و مینه سوتا.

در بیانیه منتشر شده در هفته گذشته به دامداران کانادا (DFC) اذعان کرد “قابل توجه اثرات” COVID-19 تا به حال به کشاورزان در سراسر کشور از جمله در نزدیکی تعطیلی کامل رستوران و یک تغییر بزرگ در مواد غذایی-خرید الگوهای.

“تغییرات در تقاضا و چالش های مربوط به احساس بودن در طول زنجیره تامین منجر به نیاز به دفع برخی از شیر خام که بسیار ناگوار و دشوار است” در بخشی از این بیانیه به عنوان خوانده شده.

لبنی کشاورزان انتاریو (DFO) بازاریابی گروه است که نشان دهنده بیش از 3,800 دامداران سراسر استان گفت: این تنها خواسته تولید کنندگان به دور از شیر خام یک بار قبل از آن 55 سال سابقه.

در یک ایمیل به CTVNews.ca در دوشنبه DFO مدیر عامل Cheryl Smith گفت: آژانس به اطلاع تولید کنندگان آزادسازی اقدامات لازم خواهد بود “در انتخاب و چرخش اساس است.”

“این یک اقدام اضطراری تنها. به کشاورزان آسیب دیده بودند به صورت جداگانه تماس گرفته مارس 1 و 2. DFO به طور مداوم بررسی عرضه و تقاضا نیاز دارد و خواهد دوباره ارزیابی ما در مزرعه اقدامات به صورت هفتگی” اسمیت اضافه شده است.

در ضمن DFC گفت: itis کار با همکاران در سراسر زنجیره عرضه به مدیریت نوسانات ناگهانی در صنعت.

در پاسخ ایمیل DFC مدیر ارتباطات لوسی بیلیو گفت: بیش از 2.5 میلیون لیتر از شیر داده شده به بانک های مواد غذایی در طول هفته گذشته

CTVNews.ca رسیده به کانادا لبنی کمیسیون ها (CDC) برای پیدا کردن اگر کشاورزان آسیب دیده از ضرر و زیان مالی وارده نیاز به تخلیه خود را شیر خواهد بود برای جبران اتلاف محصول را دریافت پاسخ قبل از این مقاله منتشر شد.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو