نوا Scotians پرداخت ادای احترام به جرم تیراندازی قربانیان

هالیفاکس — با یک هفته داشتن گذشته پس از قتل Nova Scotians را در زمان حال به جذب قدر از جرم تیراندازی که در زمان زندگی از 22 نفر است.

این یک صحنه عاطفی در روز یکشنبه در Debert, N. S. به عنوان عزاداران آمد و با هم به افتخار دو – قربانیان تیراندازی مرگبار با داد و بیداد پیش از آن در ماه آوریل است.

ویکتوریا منظور از پرستاران و کارکنان آماده برای رهبری یک یادبود رژه یکشنبه شب به عنوان یک ادای احترام به خود افتاده کارگران همکار, کریستن Beaton و هدر اوبراین – زیر مسیر Beaton زمان آخرین یکشنبه – روز او درگذشت.

یک کاروان از زنان دوستان و همچنین مردم را لمس تراژدی راند گذشته Beaton خانه امروز. علاوه بر این, آنها آمدند با هم در Facebook و مطرح 12000 دلار.

“من فقط خدا را شکر برای همه حمایت می گوید:” جیک Boutilier که ایجاد یک Facebook در افتخار از زنان است. “من ویران شده ام برای همه از دست دادن. این یک گناه برای همه. این به نوبه خود – من هیچ کلمه ای.”

در این هفته پس از مرگ او کریستن شوهر, نیک Beaton شده است برخورد با غم و اندوه از دست دادن همسر و درد دانستن آنها Daxx دیگر یک مادر.

Beaton نیز با صدور یک چالش به نخست وزیر خواستار حفاظت فردی تجهیزات خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و برخی به تماس پاسخ داده اند.

هاکی افسانه هیلی Wickenheiser و رایان رینولدز بازیگر خواهد شد, ارسال مواد به نوا اسکوشیا از طریق برنامه “تسخیر COVID-19” به افتخار کریستن Beaton و هدر اوبراین.

و آن را در حال حاضر موجب یک ولگردی و قانونی شکنی سخاوت.

“من سه تایید محموله Kailey Wickenheiser و رایان رینولدز رسید – آنها در حال انجام چیزی تایید نشده چقدر در عین حال می گوید:” Beaton. “من دیگر خانم که به من داد یک تماس با خارج از شیکاگو و یک نفر دیگر از هالیفاکس. وجود دارد سه عمده حمل و نقل در آینده و من دست آن را به جوآن Pourier است که مدیر عامل فون و او بیش از تمایل به کمک در هر راه است.”

مراسم تجلیل از کسانی که جان ها همه جا هستند. سفارت کانادا شد رنگ قرمز روشن در واشنگتن; پگی را پوشش روشن شد تا در نور آبی در شب شنبه و روز یکشنبه در درتموته ساکنان آمد به آواز خواندن در یک یادبود واقع در RCMP ستاد – که همچنان به رشد.

ساکنان مانند برنارد Gagnon ادامه به سوگواری از دست دادن Cst. هایدی استیونسون.

“این واقعا خاص – به ویژه برای آنچه که او می گوید:” Gagnon که بازدید از بنای یادبود روزانه به افتخار افتاده افسر و تمام 22 قربانیان. “من نمی دانم که چگونه به آن را توصیف. این احساسی برای دیدن آنچه یادبود آمد از در یک روز و در حال حاضر.”

و این حمایت همچنان از گروه های مانند دریایی تاریخ لیگ هاکی اعلام کرد که کمک مالی از $5,000 از دریایی NHL’ers برای کودکان و نوجوانان در روز یکشنبه. وجوه را به لیگ, Nova Scotia قربانیان صندوق تاسیس شد پس از تیراندازی مرگبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de