نوا اسکوشیا تیراندازی مشکوک پلیس

هالیفاکس — اخبار CTV آموخته است که گمان می خواستم در ارتباط با حادثه تیراندازی که شامل چندین قربانیان در Portapique, N. S. کشته شده است.

منابع متعدد گفته اند اخبار CTV که گابریل Wortman کشته شد توسط پلیس در خارج از ایروینگ ایستگاه گاز و توقف رستوران در Enfield, N. S. واقع حدود 40 کیلومتری از مرکز شهر هالیفاکس است.

پلیس تنها تایید کرد که Wortman گرفته شده بود به زندان صبح روز یکشنبه اما نمی ارائه هر گونه اطلاعات اضافی.

RCMP انتظار می رود به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد تحقیقات خود را در طی یک کنفرانس خبری در 6 بعد از ظهر است.

شاهدان صدای شلیک گلوله شنیده دیدم بدن بر روی زمین

یک راننده کامیون از, Ontario گفت: اخبار CTV او متوقف شده بود در ایروینگ برای حمام و صبحانه زمانی که او شنیده ام یک کارمند فریاد.

“او می رود ‘Oh my God, قفل درب, او را در اینجا! و من زیرچشمی نگاه کردن از پنجره به بیرون و من تو را دیدم برخی از RCMP وسایل نقلیه و وجود چهار یا پنج لباس با اسلحه” گفت: راننده که شناسایی خود را به عنوان تام.

شاهدان گفته CTV News آنها را دیدم RCMP وسایل نقلیه در صحنه شنیده چندین شلیک شد و دیدم یک بدن روی زمین.

“همه من می توانم شنیدن بود شلیک شد و به جهنم همسر من, من فکر کردم من که قرار بود به 911 تماس بگیرید چرا که او در حال رفتن به وحشت آن او می ترسم خیلی بد” گفت: گلن Hines که در حال رانندگی بود توسط ایروینگ هنگامی که او را دیدم Emergency Response Team می رسند.

“وجود دارد متعدد بود و احتمالا بین پنج یا 10 (تیر اندازی). آن ثابت بود” به یاد می آورد Deon چاه زندگی می کند که در این نزدیکی هست.

RCMP تا به حال مسدود کردن بزرگراه 102 در خروج 5A و وجود دارد زیادی حضور پلیس در توقف یکشنبه. منطقه اطراف رستوران و پمپ بنزین بود محاصره پلیس با نوار.

موقت مدیر نوا اسکوشیا را جدی Incident Response Team — است که به بررسی جدی همه حوادث مربوط به پلیس — تایید آنها محققان در صحنه در انفیلد.

وضعیت شروع به آشکار شدن شنبه شب

تیراندازی مشکوک شناسایی شده است که 51 ساله گابریل Wortman.

RCMP می گویند این وضعیت شروع به آشکار شدن در اواخر شنبه شب هنگامی که افسران در پاسخ به یک سلاح گرم شکایت در Portapique, N. S. یک جامعه کوچک واقع در حدود 130 کیلومتری شمال هالیفاکس.

پلیس ارائه به روز رسانی در توییتر یک شبه تایید که آنها در پاسخ به یک “فعال تیرانداز وضعیت” و درخواست از ساکنان برای باقی می ماند در خانه های خود را با درهای خود را قفل شده است.

پلیس را تایید نمی کنند هر گونه اطلاعات در مورد حادثه تیراندازی, اما آنها می گویند آن را شامل “چند قربانی است.” وجود دارد هیچ کلمه ای در هویت خود و یا چگونه بسیاری از مردم ممکن است کشته شده اند و یا مجروح شدند.

محققان برای اولین بار منتشر شد مظنون هویت قبل از ساعت 9 صبح روز شنبه. گفتند Wortman در نظر گرفته شد مسلح و خطرناک و هشدار داد که او نمی باید بود نزدیک شده.

شک سفر در وسیله نقلیه شبیه RCMP رزمناو

حدود ساعت 10 صبح پلیس هشدار داد که Wortman بود و رفت و آمد در بزرگراه 4 در نزدیکی پنهان تپه اردوگاه در Glenholme, N. S. و خواست ساکنان برای جلوگیری از این منطقه و قفل درهای خود را.

یک زمان کوتاه بعد پلیس گفت که Wortman ممکن است رانندگی چه در ظاهر به یک RCMP خودرو و پوشیدن یک RCMP یکنواخت — هر چند او نیست RCMP افسر.

Wortman ادامه به سفر در سراسر استان صبح روز یکشنبه با هشدار پلیس در 10:21 صبح که او خال خال شده بود در Debert منطقه است.

در 11:04 صبح پلیس گفت: Wortman گذشته دیده می شد سفر جنوب در بزرگراه 102 از بروکفیلد, N. S. منطقه در وسیله نقلیه است که شبیه یک RCMP رزمناو.

در 11:24 a. m. پلیس گفت که Wortman بود در حال حاضر رانندگی با شورلت نقره ای ردیاب و خال خال شده بود در میلفورد, N. S.

در 11:40 صبح RCMP تایید کرد که Wortman بود در بازداشت است.

این است که در حال توسعه داستان. بیشتر به آمده است.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو