هالیفاکس — نوا Scotians در حال ایستاده به عنوان یک virtual شب زنده داری می پردازد ادای احترام به 22 قربانیان کشتار جمعی آخر هفته گذشته.

همکاری سازمان مری Teed می گوید این مهم است به سوگواری هم به عنوان یک استان و به عنوان یک کشور به خصوص پس از اقدامات با هدف جلوگیری از گسترش COVID-19 پیشگیری از مردم از تسلی یکدیگر در فرد است.

“ما با هم قوی تر هستیم, Nova Scotia قوی” می گوید: Teed.

“هنگامی که تراشه های پایین ما گرد هم می آیند و ما می توانیم از این طریق دریافت کنید.”

این Stanfields یک نوا اسکوشیا بر اساس گروه یکی از اعمال موسیقی در شب زنده داری.

“هنگامی که از شما خواسته شده برای کمک در برخی از راه های کوچک برای کمک به جامعه و قربانیان مقابله با چیزی شبیه به این پاسخ این است که بله همیشه می گوید:” جان Landry خواننده برای Stanfields.

“این افراد در حال کار بدون توقف به ارائه برخی از حس عادی در یک فرایند هایی که در زمان بیماری همه گیر است که اجازه می دهد ما به عنوان یک جامعه را انجام دهد.”

در علاوه بر این به موسیقی مراسم تجلیل نیز وجود خواهد داشت رهبران معنوی و سخنرانان مهمان از جمله نخست وزیر جاستین ترودو.

کولچستر شهرستان شهردار کریستین بلر امیدوار است این ادای احترام را ارائه راحتی در طول یک زمان بی سابقه.

“من فکر می کنم این فوق العاده چیزی است که کشیده شد را با هم در یک معمولی Nova Scotia راه به منظور حمایت بسیاری از مردم می گوید:” بلر.

“خانواده های کسانی که قربانیان نیاز به دانستن است که ما در خارج وجود دارد و حمایت از آنها را در این وضعیت بسیار ناراحت کننده.”

“نوا اسکوشیا به یاد” خواهد بود پخش می در هر دو CTV اطلس و CTV 2 و جریان زندگی در CTVNewsAtlantic.ca شروع 7 p. m. شب زنده داری نیز پخش در ترورو ایستگاه های رادیویی پیشنهاد سگ 100.9 و خالص کشور 99.5.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru