نوا اسکوشیا داد و بیداد نتایج در 18 قربانیان 16 صحنه های جرم و جنایت

تورنتو — حداقل 18 نفر را در تعطیلات آخر هفته کشتن داد و بیداد در نوا اسکوشیا و محققان ترس این تعداد افزایش خواهد آنها به عنوان پروب 16 صحنه های جرم و جنایت.

آن می تواند ماه را به باز کردن تنها مظنون خشونت راه در سراسر استان شنبه شب و یکشنبه. مظنون کشته شد یکشنبه بعد از پلیس ره او را در نزدیکی یک ایستگاه گاز.

صحنه جرم شامل پنج ساختار آتش سوزی که در آن RCMP باور بیشتر مرگ و میر ممکن است یافت می شود رئیس Supt. کریس چرم گفت: در یک رسانه به روز رسانی دوشنبه بعد از ظهر. آن است که در حال حاضر در میان کانادا بدترین کشتار جمعی.

پلیس گفت که آنها برای جستجو مشکوک برای حدود 12 ساعت از اواخر شنبه شب به صبح روز یکشنبه به عنوان او سفر بیش از 150 کیلومتر در امتداد جاده های روستایی و بزرگراه ها, کشتن قربانیان و آتش زدن خواص پلیس و وسایل نقلیه.

Const. هایدی استیونسون 23 سال کهنه نوا اسکوشیا را RCMP بود در میان قربانیان این داد و بیداد.

در یک بیت از خبر خوب RCMP افسر مجروح در جرم قتل در نوا اسکوشیا دوره نقاهت محققان نشان داد.

چرم گفت: Const. چاد موریسون 11 سال RCMP کهنه که به ضرب گلوله کشته شد یکشنبه, در حال حاضر دوره نقاهت در خانه. این حمله در زمان عمر Const. هایدی استیونسون 23 سال کهنه نوا اسکوشیا را RCMP.

برخی از قربانیان شناخته شده بودند به خود قاتل و دیگران نمی شد, چرم, گفت:. او نمی خواهد نظر در طبیعت از هر گونه ارتباط بین مظنون و قربانی هر و یا هر انگیزه.

چرم می گوید RCMP تحقیق این حمله می تواند ماه ها طول بکشد.

“دامنه کامل از این فاجعه … یاد می شود در سراسر کانادا تاریخ” گفت: امنیت عمومی وزیر بیل بلر در یک کنفرانس خبری در اتاوا روز شنبه.

او گفت: RCMP است گام گذاشتن در یک مدت طولانی و پیچیده راه پیش رو از نظر “گرفتن کانادایی پاسخ که آنها به دنبال” و آنها در حال انجام این کار در حالی که عزاداری یک “معشوق همکار.”

“قلب ما شکسته شده است. قلب من شکسته است. این بی معنی بی سابقه ای عمل خشونت” گفت: RCMP کمیسر برندا Lucki که صحبت می کرد در کنار بلر.

او گفت: سازمان اخذ شده است ابراز تسلیت از سراسر کانادا و سراسر جهان است.

“تمرکز ما این است که برای قرار دادن نام خود را به قربانیان و به قهرمانان که خود را در خدمت جوامع است.”

پلیس ناظر کاوش مسائل سه

در ضمن نیروی انتظامی استان اصفهان ناظر جدی Incident Response Team (سرت) است که بررسی جداگانه مسائل مربوط به تحقیق و تفحص, چرم, گفت:. این بود که بلافاصله به نام در به نگاهی به تیر اندازی به مظنون, گابریل Wortman بود که گوشه توسط پلیس در یک ایستگاه گاز در Enfield, N. S. اواخر صبح روز یکشنبه.

از سرت در حال حاضر کاوش دو حوادث دیگر “که آمد به نور طبق بررسی ما” گفت: چرم. او گفت: آنها مربوط به استفاده از زور و شامل دو تن از اعضای RCMP. او کاهش یافته است به می گویند هر چیزی بیشتر است.

محققان هنوز به دنبال هر گونه اضافی مظنون مرتبط با تیراندازی گفت: چرم و اضافه کرد که RCMP خواهد ساخت یک جدول زمانی از قاتل سفر و جنایات در روزهای آینده.

“توانایی های خود را به حرکت در اطراف بود قطعا با کمک این واقعیت که او تا به حال چیزی شبیه به یک وسیله نقلیه پلیس و که او با پوشیدن لباس پلیس.” معلوم نیست می گوید: چرم آیا که یکنواخت شد ساخت و یا یک واقعی.

اخبار CTV امنیت عمومی تحلیلگر Chris Lewis گفت: CTV جدید خود را صبح روز دوشنبه که RCMP عمیق منابع و تخصص اما این خواهد بود یک چالش برانگیز در تحقیقات به دلیل گسترده ای دوره مظنون مسیر و چندین صحنه های جرم و جنایت.

“این بزرگ است. به طور معمول یک تیراندازی شبیه به این اتفاق می افتد در یک مکان یا در یک خیابان در یک شهر یا در یک ساختمان و غیره. اما این چیزی است که ما هرگز دیده می شود قبل از” لوئیس که بازنشسته شد به عنوان کمیسر OPP در سال 2014.

پلیس گفت که در یک نقطه مشکوک رانندگی بود آنچه به نظر می رسد یک RCMP خودرو و پوشیدن یک RCMP یکنواخت — هر چند او یک RCMP افسر.

لوئیس می گوید آشکار عمد از این حمله است که “مطلقا بد مانند ما هرگز دیده می شود در کانادا است.”

چرم خواسته شد بعد از ظهر دوشنبه در مورد گزارش که متهم قادر به اختیار واقعی پلیس وسیله نقلیه و سلاح گرم است. “او هرگز رانندگی واقعی ماشین پلیس در هر زمان که ما آگاه هستند از” او جواب داد. اما او نمی خواهد اظهار نظر در مورد اینکه آیا تیرانداز بود در اختیار پلیس با سلاح گرم به این دلیل است که بخشی از سرت بررسی است.

مظنون را سرقت وسایل نقلیه از شهروندان زمانی که خودرو ساخته شده به مانند یک RCMP خودرو او در ابتدا استفاده شد undriveable چرم گفت.

چرم گفت که او نمی باید اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم ممکن است باقی می ماند در بیمارستان با آسیب.

هر چند هویت برخی از قربانیان در حال حاضر به نور پلیس نخواهد انتشار اسامی قربانیان رسمی و بدون شناسایی از دفتر معاینات پزشکی گفت: چرم.

نخست وزیر جاستین ترودو بردن از اولین پاسخ دهندگان به خصوص استیونسون.

“پاسبان استیونسون درگذشت حفاظت از دیگران است. او در پاسخ به این ندای وظیفه چیزی است که او انجام داده بود هر روز وقتی که او رفت و به کار برای 23 سال” ترودو گفت: در حال حاضر روزانه به آدرس کانادایی.

“این تراژدی دردناک است یادآوری خطرات همه ما اولین پاسخ را به امن نگه داشتن ما از فداکاری آنها را هر روز برای محافظت از جوامع ما. امدادگران و پزشکان و پرستاران و آتش نشانان و افسران پلیس. آنها همیشه در اینجا برای ما. آنها بوده ام پله تا از طریق همه گیر و دیروز در نوا اسکوشیا آنها نشان داد که شجاعت.”

ترودو گفت: کانادا می پیوندد با هم در عزاداری همه قربانیان از آنچه که او به نام “بی معنی عمل یک فرد است.”

“برای پدربزرگ و مادر بزرگ که از دست یک کودک, کودکانی که از دست پدر و مادر همسایه که از دست دوست ما خیلی متاسفم برای از دست دادن خود را. چنین فاجعه ای باید هرگز رخ داده است خشونت از هر نوع و در هیچ جایی در کانادا است. ما در کنار شما ما غمگین با شما و شما می توانید تعداد ما دولت پشتیبانی کامل در طول این فوق العاده دردناک در زمان.”

چند نفر مرده یافت در PORTAPIQUE صفحه اصلی

این حادثه آغاز شد و در اواخر شنبه شب هنگامی که پلیس در پاسخ به اقامت در Portapique پس از دریافت چندین 911 تماس در مورد فعال تیرانداز.

وجود پلیس شماره ناشناس از تلفات هم در داخل و هم در خارج از خانه.

افسران امن منطقه در Portapique است که در حدود 130 کیلومتری شمال هالیفاکس و 40 کیلومتری غرب ترورو و شروع به تبدیل شدن به 12 ساعت تعقیب جنایتکاران.

RCMP هشدار داد ساکنان این منطقه در حال حاضر در مستند به دلیل همه گیر برای قفل کردن درهای خود را و ماندن در داخل. بعد از آن محققان نشان داد که مظنون به رانندگی چه ساخته شده بود به مانند یک RCMP رزمناو و احتمالا پوشیدن جعلی ، وی که متعلق به دو پروتز درمانگاه در Halifax منطقه هرگز عضو RCMP.

محققان برای اولین بار منتشر شد مظنون هویت – گابریل Wortman, 51 – قبل از ساعت 9 صبح روز شنبه.

مظنون به ضرب گلوله کشته و در ENFIELD

ماموران در نهایت دنبال Wortman به ایروینگ ایستگاه گاز و توقف رستوران در Enfield, N. S. حدود 90 کیلومتری از Portapique جایی که او به ضرب گلوله کشته شد در اواخر صبح روز یکشنبه.

یک راننده کامیون از, Ontario گفت: اخبار CTV او متوقف شده بود در ایروینگ برای حمام و صبحانه زمانی که او شنیده ام یک کارمند فریاد.

“او می رود ‘Oh my God, قفل درب, او را در اینجا! و من زیرچشمی نگاه کردن از پنجره به بیرون و من تو را دیدم برخی از RCMP وسایل نقلیه و وجود چهار یا پنج لباس با اسلحه گفت:” تام Nurani.

شاهدان گفته CTV News آنها را دیدم RCMP وسایل نقلیه در صحنه شنیده چندین شلیک شد و دیدم یک بدن روی زمین.

“همه من می توانم شنیدن بود شلیک شد و به جهنم همسر من, من فکر کردم من که قرار بود به 911 تماس بگیرید چرا که او در حال رفتن به وحشت آن او می ترسم خیلی بد” گفت: گلن Hines که در حال رانندگی بود توسط ایروینگ هنگامی که او را دیدم Emergency Response Team می رسند.

“وجود دارد متعدد بود و احتمالا بین پنج یا 10 (تیر اندازی). آن ثابت بود” به یاد می آورد Deon چاه زندگی می کند که در این نزدیکی هست.

بیشتر قربانیان شناسایی

دو نفر از کارکنان ویکتوریا منظور از پرستاران در کانادا در حال در میان مردگان با توجه به مراقبت در منزل آژانس. بیانیه ای از رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Jo-Anne Poirier صادر صبح روز دوشنبه می گوید: قربانیان هدر اوبراین و کریستن Beaton.

اوبراین یک پرستار عملی مجاز و یک همسر و مادر و مادر بزرگ است. او تا به حال مشغول به کار به عنوان یک فون پرستار نزدیک به 17 سال است. Beaton بود ادامه مراقبت دستیار و یک همسر و مادر. او برای فون برای نزدیک به شش سال است.

“همه ما در خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت قهرمانان. دیروز دو نفر از کسانی که قهرمانان هدر اوبراین و کریستن Beaton گرفته شد از خانواده خود و از فون. ما سوگواری خود را از دست دادن و ما سوگواری برای خانواده خود را.”

نوا اسکوشیا صنفی معلمان با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: یک معلم در Debert ابتدایی, لیزا McCully شد در میان مردگان است.

او شناخته شده بود توسط همکاران و دانش آموزان “نه تنها به عنوان یک معلم پر حرارت اما به عنوان یک درخشان عشق در زندگی خود را.”

بیانیه امضا شده توسط رئیس جمهور پل lori cook love life همچنین گفت که دین استیونسون شوهر به RCMP افسر که کشته شد می آموزد در کول هاربر منطقه دبیرستان.

“ما می دانیم که وجود دارد بسیاری از کسانی که فوت کرد شب گذشته که خانواده ها در حال مبارزه برای پردازش آنچه که اتفاق افتاده است” lori cook love life نوشت. “زندگی خود را کمتر با ارزش است. آنها همسایگان ما و دوستان است. فرزندان خود را به دانش آموزان ما. ما صدمه دیده با همه شما بیش از حد.”

‘تلفات عاطفی’

لوئیس می گوید افسران که بخشی از پاسخ و بررسی و کسانی که دوستان و همکاران استیونسون را تجربه خواهید کرد “بسیاری از ضربه عاطفی است.”

او می گوید بسیاری از آنها نیاز به پشتیبانی از همسالان خود و کمک از بالینی ،

“تلفات عاطفی بزرگ است.”

و این تلفن همراه در طول یک بیماری همه گیر مستند معنی می تواند وجود داشته باشد هیچ مجالس ترحیم و یا مجامع عمومی برای به اشتراک گذاشتن غم و اندوه.

RCMP Sgt. جو Taplin که مشغول به کار با استیونسون می گوید: استان کوچک و صمیمی بخش است دچار شوک. تقریبا هر کس می خواهد کار کرده اند و یا عبور از مسیرهای با کاهش افسر به او گفت: CTV خود را صبح روز دوشنبه.

او نمی تواند به یاد بیاورید او را بدون لبخند در چهره او و او بود که به او اختصاص داده شده ، Taplin می گوید استیونسون خروجی و مراقبت و خدمت در RCMP مشهور موسیقی سوار یک اسب سواری, ویترین, که انجام می دهد در سراسر کانادا و سراسر جهان است.

“هایدی شگفت انگیز بود, فوق العاده زیبا, شخص,” او گفت:. “او بسیار به جامعه او و او عاشق همسر و مادر است.”

Taplin می گوید RCMP یک کار برای انجام در حالی که مقابله با بودن “کاملا ویران” از دست دادن زندگی در این استان است.

“ما در حال صدمه زدن از coastto coasttocoast … این یک روز بسیار غم انگیز.”

تاد Battis اطلس رییس دفتر برای CTV News می گوید: هر چند دنباله از خشونت دهانه شاید 150 متر جمعیت این منطقه کوچک است و از نزدیک در ارتباط است. در واقع Battis فارغ التحصیل شد و از همان نیوبرانزویک کلاس مدرسه بالا به عنوان مظنون

“به عنوان داستان از این قربانیان می آیند چرا که به سادگی بسیاری در منطقه من فکر می کنم شما را پیدا کنید که تقریبا همه به نوعی از اتصال و یا می دانم کسی که دارای یک اتصال به این قربانیان گفت:” در صبح خود را.

“و تمرکز باید بر روی قربانیان. و از آن خواهد شد.”

او گفت: مظنون سالنامه دبیرستان پروفایل گفت که او ممکن است یک RCMP افسر یک روز.

مشکوک

یک گابریل Wortman ذکر شده است به عنوان یک denturist در دارتموث با توجه به Denturist جامعه نوا اسکوشیا سایت. مشکوک عکس های صادر شده توسط RCMP مسابقات فیلم از یک مرد در حال مصاحبه در مورد دندان مصنوعی توسط CTV اطلس در سال 2014.

برخی از Portapique ساکنان که صحبت با کانادا مطبوعات گفت: آنها می دانستند که او در حال عبور به عنوان پاره وقت ساکن که تقسیم زمان بین Halifax منطقه و خواص در جامعه است. Portapique جمعیت تعداد حدود 100 در ماه های تابستان اما متورم به حدود 250 در طول تابستان کلبه فصل است.

دیوید جورج Crockett که زندگی سه دقیقه رانندگی از Portapique, ساحل, جاده, منطقه ای که در آن اولین 911 تماس سرچشمه گفت: Wortman یک بار ثابت دندان خود را در خانه اش در Portapique.

“من بسیار شگفت زده” Crockett گفت: در یک مصاحبه کوتاه خود را در خارج از خانه های روستایی. “من هرگز فکر نمی کردم او را به انجام چیزی شبیه به آن.”

“از آنچه من می دانستم که از او آرام آرام و بسیار آسان به صحبت کردن …. او بسیار خوب بود. او kidded در اطراف یک کمی. او به نظر می رسید عادی نیست مانند کسی که چیزی شبیه به این.”

کمی دورتر پایین جاده روستایی یکی دیگر از همسایه گفت که او و Wortman شد دوستان تا زمانی که این دو در حال سقوط بود بیش از یک قطعه از نزدیک اموال.

همسایه که کاهش یافته است را به نام خود گفت: Wortman تا به حال سوخته یک پیر ریختن که شامل برخی از اموال که متعلق به همسایه. مرد گفت که او بیش از حد غلبه با احساسات می گویند بیشتر در مورد رابطه اش با Wortman یا چه ممکن است انگیزه خود را از داد و بیداد.

کریستین میلز یکی دیگر از ساکنان گفت: آن را به حال شده است ترسناک شب برای جامعه بود که ناگهان پر مسلح با ماموران گشت زنی در خیابان. در صبح, هلیکوپتر, پرواز سربار جستجو برای شک دارم.

او گفت که او بود که ترس تیرانداز رفته اند ممکن است از طریق جنگل و در تلاش برای ورود به خانه اش.

“این nerve-wracking زیرا شما نمی دانید که اگر کسی خود را از دست داده و ذهن در حال رفتن به ضرب و شتم در درب جلو خود را,” او گفت:.

تام Taggart, یک عضو شورا که نشان دهنده Portapique منطقه در شهرداری کولچستر گفت: آرام جامعه در شوک است.

“این فقط یک کاملا شگفت انگیز, صلح آمیز, آرام, جامعه, و این ایده است که این می تواند اتفاق می افتد در جامعه ما غیر قابل باور است,” گفت: Taggart با تلفن از خانه اش در باس رودخانه حدود سه کیلومتری از Portapique.

Taggart گفت: او نمی دانست که Wortman اما به او صحبت کرد و چند بار زمانی که او در تماس تلفنی در مورد مسائل شهری و توصیف دانستن Wortman را “دختر خانه” در Portapique جاده ساحلی.

با فایل های از CTV اطلس Andrea Jerrett و کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im