نوا اسکوشیا Mountie زندگی را نجات داد با توقف مسخره ماشین پلیس: اتحادیه

هالیفاکس — یک RCMP پاسبان نهایی-و کشنده — تصمیم حذف یک قاتل قوی ترین مزیت به احتمال زیاد به صرفه جویی در بسیاری از زندگی, رئیس پلیس ملی فدراسیون گفت: روز شنبه.

“او یک قهرمان بود” گفت: Brian Sauve, رئیس, اتحادیه به نمایندگی از 20,000 RCMP عضو در سراسر کانادا است.

Const. هایدی استیونسون, 48 کشته شد یکشنبه گذشته در رویارویی با یک مرد رانندگی ساختگی ماشین پلیس و یک RCMP یکنواخت در حالی که انجام یک داد و بیداد مرگبار که در سمت چپ 22 قربانیان مرده است.

با توجه به جدول زمانی منتشر شده توسط نیروی جمعه 51 ساله گابریل Wortman در حال حاضر به کشته شدن تعداد زیادی از مردم و سوخته خانه ها در جوامع مختلف توسط Const. چاد موریسون دیدم تیرانداز ماشین — باور آن واقع شود Const. استیونسون زیرا آنها موافقت کرده بود برای دیدار با.

مسلح کشیده در کنار موریسون و بلافاصله آتش گشودند و زخمی شدن افسر که موفق به درایو دور به یک بیمارستان محلی است. او مطلع دیگر افسران و اعزام که او به ضرب گلوله کشته شد و او بود که مسیر را برای توجه فوری پزشکی.

استیونسون و سپس مواجه مشکوک و وسایل نقلیه خود را برخورد سر در.

“او آن را متوجه شد پسر بد, و او آماج او از درک من” Sauve گفت.

“من تشخیص او چیزی است که احتمالا زندگی های بی شماری را نجات داد. من نمی دانم, پنج, 10, 20, چقدر این مرد در حال رفتن به,” او گفت:.

پس از برخورد استیونسون خودرو و قاتل ماکت خودرو در حال سوختن و تیرانداز بود و دیگر قادر به استفاده از ماشین گشت که RCMP مقامات گفته اند که عملا یکسان به معتبر خودرو.

با توجه به اگهی در کرونیکل هرالد استیونسون در پشت برگ شوهرش دین و کودکان کانر و آوا. او به عنوان یک همسر دلسوز و مادر و اختصاصی افسر پلیس با اخلاق کاری قوی.

اخطار گفت استیونسون مشخص شد برای پیوستن به RCMP پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه Acadia در سال 1993.

او در تعدادی از نقش های خود را با زور از جمله پلیس جامعه و ارتباطات مواد مخدر به رسمیت شناختن متخصص و نمایندگی RCMP به عنوان بخشی از موسیقی سوار است.

کردن این اخطار گفت: استیونسون “بود و مشغول پدر و مادر است که داوطلب در مدرسه. او از دوستان که تحویل داده, دارچین, نان و نان خانگی. او دومین مادر به بسیاری از بچه ها که بیش از بازی. او آرام لبخند هنگامی که شما به آن نیاز ترین.”

استیونسون حرکت به او را قاتل خودرو از کمیسیون بسیار مهم بود.

پلیس گفته اند که برخی از این قتل رخ داده است به دلیل مسلح استفاده کرده بودند این خودرو-که مجهز به یک ماکت نور نوار — به جلو و بیش از قربانیان قبل از او آنها را به گلوله بست.

روز جمعه Supt. دارن کمپبل صحبت در مورد تاثیر Wortman داشتن ماکت پلیس رزمناو.

“من فکر نمی کنم آن را دشوار است به غیر از پرسنل پلیس و یا عمومی به درک که این امر بدیهی است که همه چیز را پیچیده تر,” او گفت:.

“شما می دانید من یک افسر پلیس برای تقریبا 30 سال در حال حاضر, و من نمی توانم تصور کنید که هر وحشتناک تر مجموعه ای از شرایط از زمانی که شما در حال تلاش برای جستجوی کسی است که به نظر می رسد مثل شما و خطراتی که آن علل و عوارض آن است که باعث می شود.”

تیرانداز موفق به خارج شدن از ماشین خود را کشتن استیونسون و او را اسلحه کمری.

یک رهگذر جوی وبر متوقف شد و به ضرب گلوله فرد مسلح. وبر رفته بود در یک خانواده ماموریت به سمت Shubenacadie, N. S. مسلح بعدها بود کشته شده توسط پلیس در Enfield, N. S.

صدها نفر از وسایل نقلیه از جمله دوچرخه خاک میله های داغ و کامیون با بسیاری از پرواز, Nova Scotia, پرچم, پرداخت, احترام روز شنبه به وبر. دوستان و بستگان به صف یک جاده روستایی در Wyses گوشه N. S. برای خداحافظی.

36 ساله و پدر سه شرح داده شد در اگهی خود را به عنوان یک مرد خانواده و یک استعداد اسب سوار و یک “true کشور ،

به دلیل COVID-19, وبر خانواده قادر نیست به یک مراسم تشییع جنازه مناسب, بنابراین هواداران برگزار ساعته آهسته در حال حرکت در صفوف.

وبر بود سهام-علاقه مندان به ماشین. بسیاری از وسایل نقلیه خود را به حال ماشین مسابقه شماره 75 ضبط در جلو و سمت. “استراحت در صلح جوی گفت:” ثبت نام در یک کامیون.

این خودرو برای اولین بار در صفوف که گذشت وبر خانه بود سرعت ماشین از Scotia Speedworld که وبر یک بار شتافت. نیز وجود دارد یک وانت پرواز عظیم سیاه و سفید پرچم شطرنجی.

یک Oldsmobile 442 اتومبیل های عضلانی انجام یک کار طولانی مدت با فرسودگی شغلی — ماشین نشسته در یک نقطه در حالی که چرخ های عقب چرخش و دود-که درو تشویق از جمعیت است.

“این چیزی است که او” یک زن گفت. “حق بر دوستان.”

خصوصی, خانواده, خدمات برای استیونسون برگزار خواهد شد در این روز آمده است. استیونسون به طور معمول دریافت هنگ تشییع جنازه اما COVID-19 باعث می شود که غیر ممکن است.

پولیس ملی فدراسیون به سازماندهی “لباس قرمز جمعه” در بخش به یاد داشته باشید او قربانی در حین انجام وظیفه به عنوان به خوبی به عنوان دیگر دست دادن زندگی است.

بخشی از هدف این بود که برای RCMP اعضای شانس “به say a little prayer برای هایدی و خانواده اش گفت:” Sauve.

پلیس در Sudbury, Ont., ادای استیونسون به عنوان bagpipes wailed در میدان های عمومی در یک بزرگداشت با حضور 10 نفر-حداکثر حجم مجاز برای یک مراسم تشییع جنازه.

در همین حال خانواده های قربانیان همچنان به ترتیبات به وضع عزیزان خود را به استراحت.

اعلامیه نوشته شده در کرونیکل هرالد می گویند دوستان نزدیک و بستگان در حال برگزاری مراسم تشییع جنازه خصوصی خدمات برای بسیاری از قربانیان.

بسیاری از خانواده ها خواسته اند برای هیچ بازدید کننده در همراهی با سخت محدودیت در گردهمایی های اجتماعی برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

برنامه ریزی دفتر ثبت Gina Goulet 54 ساله denturist در Shubenacadie لغو شد برای حفاظت از سلامت او دایره فوری با توجه به اگهی در گذشت.

برخی می گویند جشن زندگی از دست رفته برگزار خواهد شد و پس از COVID-19 همه گیر موجود است.

تا آن زمان بسیاری از خانواده ها خواسته اند مردم برای ادای احترام خود را از طریق آنلاین همدردی یا کمک به شخصی crowdfunds یا علل دیگر.

برخی را در بر داشت راه حل اجازه می دهد که عزاداران برای ادای احترام خود را در محدودیت های فیزیکی فاصله.

یک اگهی برای لیزا McCully می گوید: 49-سال-معلم و مادر دو یاد می شود در یک مراسم تشییع جنازه خصوصی خدمات یکشنبه نیز خواهد شد که پخش.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 25 سال 2020 است.

– با فایل ها از مایکل Tutton و اندرو Vaughan در هالیفاکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im