هالیفاکس — نوا اسکوشیا برتر استفان مک نیل رسما اعلام وضعیت اضطراری در این استان با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

موثر 6 صبح روز دوشنبه مرزهای نوا اسکوشیا سخت تر خواهد شد با فرآیندهای غربالگری در تمام نقاط ورودی به استان است. هر کسی که به سفر خارج از استان مورد نیاز خواهد بود برای خود جدا برای 14 روز پس از بازگشت خود را.

پلیس در این استان نیز در حال حاضر مجاز به اجرا اجتماعی فاصله وزیر دادگستری علامت Furey اعلام کرد در روز یکشنبه در کنفرانس خبری. مردم و کسب و کار که پیدا شکستن قوانین خود انزوا و اجتماعی فاصله خواهد بود موضوع را به طور خلاصه جرم و جریمه.

“”من نمی توانم اجازه می دهد تا یک سطح معینی از نوا Scotians به بی اعتنایی به دستور افسر ارشد پزشکی یا اجرای قانون وقتی که می آید برای اطمینان از ما حفاظت از سلامت و ایمنی تمام نوا Scotians و به همین دلیل ما مجبور به انجام آنچه ما انجام می دهند امروز” گفت: McNeil در طول روز یکشنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

این استان همچنین اعلام کرد هفت تازگی شناسایی موارد COVID-19. تمام هفت مورد جدید هستند یا مرتبط با سفر و یا تماس نزدیک از قبلا اعلام موارد است. در مجموع در حال حاضر 28 presumptive یا موارد تایید شده در نوا اسکوشیا با موارد مشخص در جوامع در سراسر استان است.

دکتر رابرت عجیبی می گوید که همانطور که در حال حاضر میکروبیولوژی آزمایشگاه در QEII علوم سلامت مرکز هم اکنون می توانید تایید presumptive موارد به عنوان مثبت و یا منفی و presumptive موارد دیگر نیاز به ارسال به Winnipeg برای تایید. عجیبی می گوید نزدیک به 2100 تست های انجام شده در نوا اسکوشیا.

در حالی که همه موارد شده اند مربوط به سفر و یا تماس های عجیبی می گوید او انتظار جامعه گسترش به زودی اتفاق خواهد افتاد.

“هر کس در برخی از سطح از خطر است. وجود بیماری شدید رخ می دهد تقریبا در تمام سنین” گفت عجیبی در طول روز یکشنبه در کنفرانس خبری.

“ما هیچ چاره ای اما به پس از تماس با پلیس و آژانس های اجرای قانون به اجرای خود-انزوای اجتماعی و فاصله” گفت: Furey. “بلافاصله پلیس باید با اقتدار به موضوع خلاصه جرم بلیط برای افرادی که پیوستن به دکتر عجیبی را به خود منزوی و یا پایبند به اجتماعی فاصله.”

وجود خواهد داشت دو جرم خلاصه یکی برای یک فرد عدم تطابق به منظور از افسر ارشد پزشکی بهداشت و یکی برای یک کسب و کار عدم تطابق به منظور از افسر ارشد پزشکی سلامت.

خوب 1000 $در هر روز برای افراد و $7500 هر روز برای کسب و کار. افراد و کسب و کار می تواند جریمه در چند روز.

به عنوان بخشی از دولت اضطراری McNeil می گوید بلافاصله موثر نوا Scotians نمی تواند جمع آوری در گروه های بیش از 5. استانی پارک ها بسته بلافاصله موثر و هر کسی که می رود وجود خواهد داشت به عنوان خاطی و باید وسایل نقلیه خود را یدک کشیده شود.

“بیش از آخر هفته من دیدم و شنیدم از حد بسیاری از حوادث از مردم جمع آوری پرهیاهو و بی توجهی اجتماعی و فیزیکی, فاصله, قوانین اقامت شش پا و یا دو متر از هم جدا” گفت: McNeil. “ما در حال برخورد با یک ویروس کشنده و این رفتار غیر قابل قبول است.”

“ما نیاز به استفاده از برخی از حس مشترک” اضافه عجیبی. “اگر شما در سفر و در حال پیوستن به اجتماعی فاصله رفتن برای قدم زدن در اطراف محله خود را, اما در حال حاضر زمان به ستون به یک ماشین و پارک در کنار 100 وسایل نقلیه دیگر در ساحل و یا پارک. است که با استفاده از حس مشترک و پیوستن به بهداشت عمومی اقدامات اطراف اجتماعی فاصله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو