نه دعوت هند به Mujib Barsha جشن خواهد بود ناسپاس: عوامی لیگ

عوامی لیگ دبیرکل واکنش نشان داد و در روز پنج شنبه به تماس برای ترک نارندرا نخست وزیر هند از جشن های مرگبار و خشونت بیش از یک تابعیت قانون تصویب شده توسط دولت او و دیده می شود به عنوان ضد اسلام است.

“دلیل اصلی در پشت دعوت از هند است که آنها به ما کمک کرد تا بیشتر در طول جنگ آزادی. هند کمک کرد ما پناهندگان علاوه بر تنظیم آموزش و سلاح برای ما” Quader خبرنگاران گفت: در این دبیرخانه ،

“علاوه بر این مشترک فرماندهی نیروهای متفقین و Mukti Bahini ربوده پیروزی در آخرین روزهای جنگ. هند ریختن خون به عنوان به خوبی به عنوان ما.

“بنابراین ما خواهد شد نشان از عدم قدردانی اگر ما دعوت هند به Mujib Barsha برنامه” حکم رهبر حزب گفت.

این جشن خواهد بود “ناقص” بدون هند و حذف این کشور نمایندگی در جشن و شادمانی است “غیر قابل تصور” او گفت:.

مودی است که در میان تعدادی از سران کشورها و دولت انتظار می رود برای پیوستن به مراسم افتتاحیه yearlong جشن on Mar 17, 100 تولد سالگرد پدر ملت شیخ Mujib در داکا.

Nurul Haque نور, معاون رئیس جمهور از دانشگاه داکا دانش آموزان’ اتحادیه و یا DUCSU خواست دولت عوامی لیگ در روز چهارشنبه “نه به لام” 100 سال از Mujib جشن یا Mujib Barsha با دعوت از مودی.

Nur به نام ملی هندو رهبر یک “جمعی rioter” با اشاره به گجرات در سال 2002 شورش زمانی که مودی بود وزیر امور خارجه و مداوم هندو-مسلمان درگیری که دست کم 34 نفر کشته در دهلی نو.

Quader گفت: دهلی خشونت هند “داخلی natter”.

او گفت: “واکنش منفی” در بنگلادش به شورش می توان از طریق بحث بین دو کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im